Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Vasinger! válasza bambano (#20) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én meg pont a nem így látom. Ahány Lenovo-t láttam, mindnek ritka szar zsanérja volt. Úgy lötyögött, hogy az hihetetlen, még a régibbi TP-nél. Ha fingik egyet a légy már attól beremeg. Az első pár Lenovonál aminél ezt láttam, azt hittem, hogy csak egyedi hiba, de nem.

Másrészt láttam már olyan Lenovo-t amire olyan igényesen raktak a kijelzőre belülről fóliát, hogy hullámos volt a képe ha az ember jobban megézte....
NADE!
Attól mert nekem nem voltak jó tapasztalatim a Lenovo-val, attól nem szólom le. Nincs olyan, hogy tökéletes márka, mindegyiknek van valami hibája, csak az a kérdés, hogy ezek a hibák kinek mennyire fontosak.

mert ez direkt ilyen. egy elegáns üzleti öltöny is pont olyan, mint régen, egy elegáns üzletember-táska is olyan. egyébként van már mindenféle csicsás Lenovo is, még thinkpad sorozatban is (thinkpad edge y580, z580), ha neked csicsapicsa kell, vehetsz olyat.

Ez hülyeség. Az öltönyök is rengeteget fejlődtek, ne akard már ezt a hülyeséget bárkinek is bemagyarázni. Tény ami tény, az öltöny ma is egy zakóból, ingből és egy nadrágból áll, de most én nem is radikális változásra, csilivili ujjlenyomatgyűjtő külsőre céloztam, hanem minimális lekerekítésekre, átgondolásokra, akár csak ergonomikus szempontból...

Az emberiséget a változások vitték előre, nem az egy helyben való toporgás. Az én notimat sem a külső alapján vettem, mert speciel nem tetszik annyira, mint pl egy Macbook mondjuk, de mégis sokkal szebb mint egy TP.

attól, hogy a ph!-n virtualizációval reklámozzák az ssd-t, az még nem feltétlenül erre való. másrészt az ára, harmadrészt meg virtualizálni szerveren szoktam, nem notebookon. Ez munkagép, nem játszó.

Ki beszélt itt játékgépről? Fogalmam nincs mit írnak itt PH!-n, de azt tudom, mivel ez az egyik szakmám, hogy virtualizáláshoz sok ram kell és háttértár sebesség. Utána jön minden más. Ha az ember 1-2 virtuális gépet futtat annyira nem érzi meg, de aki kicsit komolyabban gondolja a dolgokat, az nem is ennyivel játszadozik. Ha láttál már komoly szervereket, ott több száz GB-nyi SSD van RAID-be kötve és arról futnak a virtuális gépek, nem véletlenül.

Persze ha nem szoktál virtualizálni a notin, attól még akkor is megéri, rengeteget dob a rendszeren is, sokszor igen jól jön az a több 10 mp.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.