Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Képeket akarunk! :R

(#2) Ndruu válasza DJ.Gróf (#1) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Betette a képeket, csak a képfeltöltés.hu nem jó... (forráskódban látszanak a képek linkjei)

Esetleg valahova máshová kellene feltenni a képeket vagy újratölteni őket.

Harrrr!!!!

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Énis képeket várok.. :B

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt


Egyébként esetleg tedd fel a képeket ide: PHImage

(#5) Preda válasza DarkByte (#4) üzenetére


Preda
aktív tag

Na bakker mostanában akárhol olvasok ott vagy :D. Kép need mindenkinek !! :U

(#6) DarkByte válasza Preda (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Ja, ma nem is tanultam eddig semmit. Húzok is logikázni.. csak valahogyan nagyon nem akarok. :O

[ Szerkesztve ]

(#7) motorhead


motorhead
aktív tag

Elnézést mindenkitől, a cikk most lett teljes. A képek áthelyezése után végre látható mind.
Várom a véleményeket!

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#8) ^Boss


^Boss
őstag

jo kis cikk, de azert jonehany helyen helyesirasi/nyelvtani problemak lathatoak, esetleg egy word-be helyesiras ellenorzo miatt erdemes lenne betenned, illetve 1-2 ertelmetlen reszt ujrafogalmaznod, de amugy grat

(#9) motorhead válasza ^Boss (#8) üzenetére


motorhead
aktív tag

A WORD javította ki ilyenre. Egyébként kösz :)

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#10) motorhead válasza ^Boss (#8) üzenetére


motorhead
aktív tag

Az értelmetlen részeket nem nagyon látom... Melyikre gondolsz? Még javíthatok rajta.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#11) Preda


Preda
aktív tag

Na most már én személy szerint semmi kivetni valót nem látok a cikkben. Ha olvasok valamit akkor meg legtöbbször átsiklok a kisebb helyesírási hibákon ...
A képek jók, végére nagyon jó kis gépet sikerült összehoznod grat. Meg a cikk is bejön.

(#12) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Szia!

Tetszik az írás,csak a címből adódóan kicsit komolyabb vasakra számítottam.Lehet én szenvedek fogalomzavarban,de tudtommal a prémum kategória a felső feletti kategória.Nem? Tehát a majdnem prémium=felső.Eme vasak meg szerintem enyhe középnek számítanak.Nem kötözködni akartam,csak én így gondolom. :R

Üdv, Balázs

(#13) DarkByte


DarkByte
addikt

Kellemes kis gép lett, használd egészséggel! :)

Én őszre mire oda jutok hogy lesz pénzem gépet újítani, addigra szerintem az ATi HD 4850 erősen best buy lesz (bár végülis most sincs rossz árban; egy hete még én is nVidia vonalon gondolkodtam :D), prociban pedig egy Q9300-at szeretnék. Vajon az általad vett Scythe Ninja elég lenne a Q9300-nak? :F A súlya nem semmi, ~1kg. Nem is csodálkozom a felfogatásán. Vagy ezen vagy egy CM Hyper TX-en gondolkodom. RAM-ot pedig 2 vagy 4GB-ot szeretnék, ártól függően. Ha beleférne, monitorban szeretnék nagyot álmodni: Lenovo L220X TFT Meglátjuk mit sikerül megvalósítani. :U

[ Szerkesztve ]

(#14) motorhead


motorhead
aktív tag

:) Igen, a prémium szó az csak ideig óráig érvényes egyébként is. A gép karácsonyra állt össze, azóta bizony fél év eltelt, és ahogy az a számítástechnikában lenni szokás, lassacskán elavultá válik minden.
De nézd összességében, és akkor talán elfogadható a majdnem szó.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#15) motorhead


motorhead
aktív tag

Hogy az a CoolerMaster hűtő jobb e vagy rosszabb mint ez a Scythe , azt nem tudom megválaszolni. Nyílván érdemes a teszteket bogarászni és utána dönteni.
Egy biztos. A CoolerMaster inkább tömegcikk kategória míg a Scythe nagyon mást nem gyárt a hűtőkön kívül, abból pedig a legjobbakat szerintem.Japán székhelyű cég, aki a hűtési megoldásokat elég komolyan teszteli és valósítja meg. Persze attól függetlenül még lehet jó választás a CM. Valahol itt jön be a kategóriánkénti összehasonlítás. Nem tudom a két termék között milyen árdiferencia van.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#16) venember83


venember83
nagyúr

Nagyon Antec feelingje van a háznak... :U

kieg.: Ezt a feelinget adják pl: a házban látható dombornyomások, előlap, hdd keret, táp alatti hosszanti merevítő, stb.

[ Szerkesztve ]

(#17) motorhead válasza venember83 (#16) üzenetére


motorhead
aktív tag

Hát az sem a gagyi kategória az biztos..

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#18) motorhead


motorhead
aktív tag

És nem kínai, az is biztos. Kaliforniai cég. Kíváncsi lenék, van e magyarországi disztribútora.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#19) motorhead


motorhead
aktív tag

Jah és ez a feeling az, amitől egy ilyen ház jobban szerelhető, és mutatósabb. Mint a mercedes dombornyomás az autó küszöbén, olyan a ház alján lévő domborírás is. Brutál. :)

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#20) 33as válasza motorhead (#19) üzenetére


33as
senior tag

Grat a géphez!

De basszus először azt hittem, hogy belopóztál a lakásunkba képeket csinálni a gépemről. :) Hogy miért is:


Katt ide

[ Szerkesztve ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#21) Preda válasza 33as (#20) üzenetére


Preda
aktív tag

De komoly már :) , eléggé hasonlóak . Csak ki ne derüljön a végen,hogy testvérek vagytok :DDD .

(#22) motorhead


motorhead
aktív tag

Hát ez naggyon komoly. Pláne, hogy a fénycsövet is ugyanazt választottad. :) Meglepő tényleg.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#23) Chaser


Chaser
titán

Jó írás ;) :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) JoeYi válasza motorhead (#22) üzenetére


JoeYi
őstag

de a díszfény ellenére ajánlatos némi erősebb fényforrást is kapcsolni, mert ha a tök sötétbn csak a monitort bámuljátok csővakságot okozhat (a sötét miatt kitágul az ember pupillája, plusz gyorsabban "kopnak" a látóidegek ott ahol a fény éri)

(#25) motorhead


motorhead
aktív tag

Nocsak, egy szemész! Természetesen igaz, ez csak az illusztráció miatt lett így lefotózva. nincs kedvem megvakulni. Mindenképpen kell mennie egy nagyobb fénynek is.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#26) joey04


joey04
titán

uhh ez a ház baromi jó! :R
(a belső is de annak megítélése szinte percenként változik ahogy jönnek a jobb termékek.)
tényleg nagyon jól néz ki, az a kis modding is pont annyi amennyi kell nem több.nagyon szép lett na!gratulálok.(ezen a házon erősen el fogok gondolkodni nekem ez kell.)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Bocs, de a cím enyhén szólva is erős. Főleg ha az itteni PH-s viszonylatot nézzük ahol mindenki legalább ilyen, de sokan még jobb géppel rendelkeznek.

Nem akarok szemétkedni, csak tényleg kicsit szemet szúrt a cím, meg az elején a "prémium" szó. Azt hittem valaki a legújabb 600k-s konfigjával akar szerénykedni.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#28) Vamp


Vamp
senior tag

Újabb indok, miért nem olvasom a felső sávot. Kicsit sok lett a húdesok pénzem van hirtelen, húdedurva gépet rakok össze. Hogy nem tudjátok ezt megunni? :(

(#29) Antibazsi válasza Vamp (#28) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Nekem személy szerint nagyon nincs sok pénzem,még ilyen gépem sincs és nem is akarok jobbat összerakni,de ezek az alkatrészek még megjelenésükkor sem számítottak majdnem prémium kategóriásnak.Engem konkrétan nem zavar a cím csak kicsit csalóka...de mint kiderült nem csak szerintem.Na de ezt nem is akarom tovább firtatni csak megjegyeztem.

Üdv, Balázs

(#30) motorhead válasza SystemRoot (#27) üzenetére


motorhead
aktív tag

Sokan meg még ennek a konfignak a felével sem, de tulajdonképpen nem is ez a lényeg. Mindenki annyiból főz, amennyije van. A kritikát el kell fogadni, tulajdonképpen el is fogadom. Lehetséges, hogy a prémium szó erős, ezért is bizonytalan a használata. De ha csak a komponensek fele ebbe a kategóriába esik ,akkor nem annyira túlzás. Márpedig ha megnézed, a hósszútávra szóló alkatrészek, bizony azok.

- Házat nem mindennap cserélek, ezért annál ragaszkodtam a minőségre, és ha belegondolsz meg van a prémium szó létjogosultsága. Átlag házak legalább háromszorosa, a minősége meg nekem a többszöröse.

- A RAM-ok a gyártó felsőkategóriás termékei, tehát ott sem lehet túlzás a kijelentés. A legmagasab kategóriába vannak sorolva.

- A procihűtő az akkor legjobb és legdrágább terméke volt Scythe-nek, és nem utolsó sorban a legjobban teljesítő a többi hűtőhöz képest.

- Hogy a procit hova sorolnám, nos inkább a legjobb ár/teljesítmény kategóriába, nyílván nem a csúcsterméke az Intel-nek. De itt a premium kategória nem ugyanazt jelenti mint a többi komponensnél. Minden proci a legprofibb kategória, csak a teljesítményük más, hiszen minden proci 100% teljesíti amire képes. Az idő telik, ez a cpu 2007 végén szerintem jó vétel volt.

- A videókari is a legfelsőbb kategóriája a gyártónak, és nem a leggagyibb hanem inkább az egyik minőségi gyártó terméke.

A cikk nem a leggyorsabb számítógépről szól, hanem a minőségről. Semmiképpen nem kell a kettőt összekeverni. Nem a leggyorsabb számítógép a premium kategória, hanem az, amelyik a minőséget tartja szem előtt. Látsd SONY Vaio notebook-jai. Nem a leggyorsabbak, mégis mindíg a premium kategória volt. De a MAC airbook-ja sem a leggyorsabb notebook, bármelyik olcsóbb cucc ugyanazt a teljesítményt nyújtja. Csak az éppen nem az alma lógóval van ellátva.
Remélem megértettél.

Ja, és a 600k-s számítógép is nálam összeállna a feléből, mert nem tehetek rá gyártói logót, sem más. De a minősége ugyanott lenne. Az is prémium lenne.
Szándékosan nem írogattam árakat, nem áll szándékomban senkinek sem kellemetlen szájízt okozni az árcédulák miatt. Pont, hogy az ellenkezője volt a cél, hogy lehet minőséget elérni jóval olcsóbb keretek közt is.
Félreértetted az írás lényegét, mikor a "sokan még jobb géppel rendelkeznek" kijelentést tetted.Nem ez számít, a cikk nem erről szól.
Neked lehet van egy új 2008-as tudomisén Passat TDI-d, de nekem lehet van egy 30 éves lomha Rolls-Royce-om. Akkor ki ül a prémium kategóriás autóban?

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#31) motorhead


motorhead
aktív tag

Ja bocsánat, mindenkinek köszönöm az eddigi hozzászólásait, észrevételeit és kritikáit is!

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#32) Vamp válasza motorhead (#30) üzenetére


Vamp
senior tag

Nem értem, mindketten olyan kocsiban ültök. De mondd már el, ez kit érdekel, amikor 1000x leírták már, hogy milyen kocsikban ülnek?

(#33) motorhead válasza Vamp (#32) üzenetére


motorhead
aktív tag

Na akkor ez az 1001-ik. És remélem még lesz 100000-ik is, mert ez a dolog arról szól, hogy egymásnak megosztják az emberek a tapasztalataikat, munkáikat, ha tetszik a gépük sebességét stb. Nincs ilyen szabályzat, hogy valaki ne kérkedhetne bármiével is, persze nyílván nincs értelme, de a cikk, nagyon messze áll ettől a kategóriától.
És az, hogy kit mi érdekel, nos nem te egy ember fogod eldönteni. Lesznek akik érdekesnek találják, lesznek akik nem. Sok dolog van amit az ember már ezerszer olvasott, meg látott hallot, de attól még lehet hogy érdekes újra látni olvasni, mert azért mindíg valamivel másabb ez. Ha születik hasonló cikk, én biztosan kíváncsian fogom olvasni.

Nem olyanban ülünk pont ez a lényeg. Mert a 30 éves Rolls az lehet felébe kerül az új Passat-nak, sőt lehet fele olyan sebes..Mégis klasszisokkal magasabb kategória. Pont ez a lényeg.Ugyanis itt valaki összekeveri a sebességet a minőséggel.Erre volt e példa.
És a cik nem arról szólt, hogy hú de sok pénzem van, hú de dúrva gépet rakok össze.
Pont, hogy az ellenkezőjéről szólt. Nincs egymillióm egy neves gyártó perémium gépére, rakok össze magamnak ötödáron egy számomra ilyen kategóriát.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#34) SystemRoot válasza motorhead (#30) üzenetére


SystemRoot
őstag

Látom a szívedre vetted a dolgot és nagyon mentegetőzésbe kezdtél.:)

Figy én nem akarlak megbántani, de fölöslges ezt erőltetni, a premium kategóriához semmi köze annak hogy pár forintal drágább házat veszel, vagy hogy veszel egy jobbbfajta léghűtést.

Figy ha az igényességi premium pc-ben gondolkozol akkor, minimum hogy vízhűtés van benne, és nem is akármilyen.
Aztána többi márkával is eléggé el vagy tévedve. Egyedül a Gainward az ami igazából normálisabb márka. Bár ezt is nehéz megítélni, valójában nem nagy számok ők sem, BFG már lealázza őket szolgáltatásokban sztem.
A többi meg átlag márka, vagy az alatti. Geil például egyáltalán nem egy nagy márka, csak nagyon feltört az utóbbi években, én még emlékszem hogy 3éve hogy nézett ki a honlapjuk, mint valami noname kínai márkának.( ezzel nem aztmondom hogy nem gyártanak jó cuccot, csakhogy márkában sehol sincsenek pl Corsairhez képest)
Najó de ezt befejezem, mert igazából csak annyit akartam mondani hogy elvetetted kicsit a súlykot a prémium szóval, amit általában a vga-k és alaplapok legfullosabb verziói kapják névül.

"Ja, és a 600k-s számítógép is nálam összeállna a feléből"

Akkor legközelebb az én gépem is te rakod össze. ;]

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#35) zoli03


zoli03
őstag

A proci hány fok?

[ Szerkesztve ]

(#36) Vamp válasza motorhead (#33) üzenetére


Vamp
senior tag

Hát ha azt te munkának nevezed, hogy összepakolsz egy PC-t, amit egyedinek szánsz, de kismillió másik ilyen rohangál a világban, akkor ki kell ábrándítsalak, ez nem több puszta pénzköltésnél.

És igen, igazad van, nem én fogom eldönteni, hanem a felsorolt cégek marketingosztálya határozza meg az egyéniséget, a trendeket, azt, hogy te épp X formájú berakást tettél a kék neon elé, meg hogy ilyen meg olyan ultra cuccokat tettél bele a gépedbe. Ez bárhogy is nézzük, 2008-ban már nem nagy szó, sőt, tovább megyek, ez puszta felvágás, annak az illúziója, hogy majd mindenki "grat", meg "király a géped" kommenttel illeti az írást. Ez esetben ne haragudj, ha pont Téged találtalak meg magamnak, de az egész "rakjunk össze gépet, mert az olyan jó" effektus egyre durvább méreteket ölt itt a logouton.

(#37) SystemRoot válasza Vamp (#36) üzenetére


SystemRoot
őstag

"rakjunk össze gépet, mert az olyan jó"

Ezt nemértem,
itt a PH-n kb mindenki maga rakja össze a masináját, és örömét leli benne.
Én is mindig saját magam ügyködöm össze a konfigurációmat, pedig megvehetném a dell-től is készen. Csakhogy így teljesen más a feeling, így sokkal közelebbi kapcsolatban vagy a gépeddel, tudod hogy mi hogyan van benne, mi hogy műxik stb. Sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#38) Depression


Depression
veterán

A premium egy érzés, amit a minőség sugall neked. És mi az, ami sugallja? A kézzel fogható dolgok. A billentyűzet, az egér, monitor. Pont azok, amit meg sem említettél. Egyedül a ház, ami ebbe a kategóriába tartozik, a többire felesleges volt többet költeni, 1 év múlva semmit sem fognak érni, legyen az akármilyen márka, bármelyik gagyi túl fogja szárnyalni.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#39) motorhead válasza SystemRoot (#34) üzenetére


motorhead
aktív tag

SystemRoot:

"Figy ha az igényességi premium pc-ben gondolkozol akkor, minimum hogy vízhűtés van benne, és nem is akármilyen."

Nem lesz még attól prémium kategória, ha vízhűtés lesz benne. Miért lenne?

"Egyedül a Gainward az ami igazából normálisabb márka."

Más meg másra mondja, hogy egyedül az, tehát lassan csak összeáll a dolog... :)
Szerintem amit a cikkben is leírtam, én azokat annak is tartom.

A GEIL, hogy mióta olyan amilyen, nem az határozza meg, hogy milyen kategória.
Ebben a pillanatban is alkulhat egy cég ami prémium piacra áll rá.
A Kingston a világ egyik legjobb márkája volt, mindíg 2-3-szoros áron kínálta a ramjait. Ma ugyanannyiba kerülnek. Akkor ők meg lecsúsztak?

Egyébként meg tök jó, hogy a címnél elakadtak egyes emberek, a cikkről viszont senki nem ír semmit.

Mától a cikk új címe: Számítógép, alkatrészekből.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#40) Antibazsi válasza Vamp (#36) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Vamp! Én már megfigyeltem,hogy igen csúnyán lenézed a szgép építőket és mindenkinek beszólsz,h ez nem munka nem hobbi és mennyire felesleges pénzkidobás amit művelnek...szinte mindig találok 1-2 ilyen jellegű hsz-t tőled.Csak azt nem értem ha szerinted ez mind hülyeség akkor miért itt fórumozol?Nem akarom megmondani hogy hol legyél csak ha téged ennyire nem hoznak lázba az ilyen dolgok akkor nem értem a jelenléted... :U

Üdv, Balázs

(#41) motorhead válasza zoli03 (#35) üzenetére


motorhead
aktív tag

"A proci hány fok?"

Most éppen nulla, mert egy másik NEM PRÉMIUM pc-ről írok :D

Egyébként 40 fok körül van, kisebb terhelés alatt. 50-55 felé még nem nagyon láttam menni. Ha jól emlékszem.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#42) motorhead válasza Antibazsi (#40) üzenetére


motorhead
aktív tag

Antibazsi :

Na látod, ez az amiről szólnak tényleg a cikkek nagy részei. Az ember lelkes, lázba hozza ha gépet rak össze, lázba hozza ha új dolgot próbál ki stb..
Igazad van, jó a meglátásod. Ez a cikk is ebben a hévben íródott, csak kissé megkésve.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#43) motorhead válasza Vamp (#36) üzenetére


motorhead
aktív tag

"Hát ha azt te munkának nevezed, hogy összepakolsz egy PC-t, amit egyedinek szánsz, de kismillió másik ilyen rohangál a világban, akkor ki kell ábrándítsalak, ez nem több puszta pénzköltésnél."

Elkell keserítselek, mert ebből a gépből összesen 1db azaz egy darab készült. És pont ettől egyedi, meg hogy én raktam össze. Mint mindeki másé amit magának összerak lelkesedésből.
És mutass már olyan hobbit ami nem pénzköltés.

Onnan nézve ahogyan te gondolkodsz, minden cikk felvágás, mert az író megosztja másokkal azt, ami neki örömet okoz. Az is aki lekvárt tesz hővezető paszta helyett a procira.
Hát az sem feltétlen értelmes dolog, de csak leírta ő is mit próbált ki.

Egyeltalán nem kell mindenkinek pozitív kritikát írnia. Sőt, éppen ez a lényeg, hogy véleményezve legyenek a cikkek.

De ne a cikk címe legyen már a téma.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#44) motorhead válasza Depression (#38) üzenetére


motorhead
aktív tag

Depression:

"A premium egy érzés, amit a minőség sugall neked. És mi az, ami sugallja? A kézzel fogható dolgok."

Meg a látható dolgok... Meg a "hallható" dolgok, pl. a hangtalan passzív hűtés.

És a minőségre sosem felesleges költeni szerintem.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#45) Depression válasza motorhead (#44) üzenetére


Depression
veterán

Legyen igazad, de hiába a passziv hűtés a procin, ha az egyslotos vidkari zúg ezerrel.
Hiába is szép a ház, ha egy Tesco gazdaságos bill.-en kell irányítani, vagy egy 600 Ft-os egeret kell tologatni. Ha egy idegen ül elé, akár a munkahelyén is érezhetné magát.
Én kiváncsi voltam ezekre is, de úgy látszik az író nem doglalkozik vele, innen feltételezem, hogy az nem 'premium'.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#46) motorhead válasza Depression (#45) üzenetére


motorhead
aktív tag

Igen, a videókari még megkaphatná a jobb hűtést, de az még a jövő zenéje.Ezt írtam is.

A billentyűzet , egér nem lett cserélve egyébként Logitech akármi.. Nem nagy dolog, viszont nem rosszak.
Itt a gépen volt a hangsúj. Idegen meg nem ül elé, de ha elékeveredik és ért hozzá akkor szerintem feltünhet neki, mi micsoda a gépben. Laikusnak meg tökmindegy. Ez bármilyen dologra igaz, ha laikusként nézik, számukra semmit nem mond.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#47) Tim82 válasza motorhead (#43) üzenetére


Tim82
nagyúr

És mutass már olyan hobbit ami nem pénzköltés.

Pl. rajzolás. Na jó, anyagárai (papír, ceruza, radír alapesetben) annak is vannak... :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48) Bibby


Bibby
addikt

Elnézést, ez nem a logout? Elnézést de ide nem azt ír mindenki amit csak akar (ésszerű keretek között ofcourse)? Mi ez a sok beugatás itt?

"De mondd már el, ez kit érdekel" Bocsánat hogy nem csak olyan írás születik ami téged érdekel... :W

A T. újonc írt egy elég hosszú cikket, képekkel illusztrálta, pl EBBEN is van munka.

Ελευθερια η θανατος

(#49) joey04 válasza Vamp (#36) üzenetére


joey04
titán

"rakjunk össze gépet, mert az olyan jó" effektus egyre durvább méreteket ölt itt a logouton.
így van és ennek örülök is!ezért is lett(sok mással megspékelve) kitalálva a logout szakmai része.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) motorhead válasza Bibby (#48) üzenetére


motorhead
aktív tag

Bibby:

Ez nem egy prémium kategóriás fórum :D

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.