Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ameddig saját üzemben készülnek az LCD paneleik, addig még jó. Kiváncsi vagyok az idei LCD tévéikre, főleg a nanocell alatti megfizethetőbb megoldásokra. Kerül-e be valami új feature.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

"ott a jövőben OLED és egyéb új generációs kijelzőket fognak előállítani."

Én az OLED-en túlmutató, új generációs kijelzőikre lennék elsősorban kíváncsi.

Egyelőre még jól elvagyok a 10 éves Pana plazmámmal, de előbb-utóbb csak be kell újítsak egyet a B9 vagy C9 sorozatból, csak várom még, hogy "normalizálódjanak" az áraik.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#3) Tigerclaw válasza hardzsi2 (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én csak azért várnám az OLED-en túlmutató panelek érkezését, hogy lentebb vigye az OLED, QLED, Nanocell paneles tévék árát.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Igazuk van. Addig kell az OLED vasat ütni, amíg forró.

(#5) Tigerclaw válasza MeszesKPT (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Kiváncsi vagyok arra, hogy várható-e további árcsökkentés idén OLED TV-k esetén, vagy csak megelégednek azzal, hogy lesz egy kisebb méretű verzió.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) #91720448 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


#91720448
törölt tag

Idén karácsonyra már én is szeretnék beruházni egy 55" méretű OLED-re, mennyire fog csökkeni az ára szerintetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.