Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Én amit a legjobban szeretek a buszokon: Felszállok, mondjuk nincsenek sokan, van pár ülőhely. Látom vannak öregebb emberkék is, nem ülök le, mondom had üljenek le, én úgyis a nap nagy részén előadásokon, gyakorlatokon ücsörgök. Mindenki felszáll. Öreg nénikék nem üllnek le. Megyünk, mondom ha nem ülsz le, akkor én biza leülök. Elindulok az ülés fele, leülök, látom h az öreganyó oly gonoszan néz, hogy "hát te ezt hogy mered, hogy leülsz? hát te fiatal vagy" :S

Másik: ez talán tegnap vagy tegnap előtt történt. Jövők hazafele 86-oson. Csuklós Volvo, de dugig volt. Megállóba megáll, kezd nyílni az ajtó. Egyszer hallom, hogy valahol mögöttem valaki istentelenül ku*va any*zik. Hátranézek, látom h öregasszony szid egy öregemberkét, hogy mért nem engedi már őt leszállni. Megjegyzem, öreganyó az üllésből kelt fel, öregemberke mozdulni nem tudott a tömegbe. Akkor nyitott az ajtó, nem értem, hogy mit pattogott. Amint kinyílt az ajtó, a tömeg szépen kezdett leszállni, hogy leengedjék azokat, akik le akarnak szállni.

Harmadik kis minitörténet: szintén 86-os. Nincsenek rajta sokan, páran állunk. Eme pár emberke közt öreganyó is. (Hmm, ez durván jött ki, hogy mindenhol öreganyó, de ez van) Öreganyónk megáll az egyik oszlopnál, az ajtó előttinél, ahol a folyosó másik oldalán is van egy oszlop. Szóval a két oszlop közt van kb 60 cm hely. Jön megálló Egy nő le akar szállni, ahogy kikerüli öreganyót, kicsit meglöki (öreganyó ebből a 60 cm-ből legalább 30-t elfoglalt), nő leszáll, hallom öreganyó mondja a magáét, hogy "mértnem lehet már kikerülni stb." Majdnem megszólaltam, hogy bzd m*g mért nem mész arrébb, ott van kismillió hely, ahol nem lennél útba, de akkor meg én lennék a bunkó tahó hülye fiatal, meg hogy hogy merek ilyet mondani az idősebbeknek.

Remélem nem bántottam meg eme pár sorral senkit, nem volt célom. Ez történt sajnos, én csak leírtam, amit láttam (meg amit magamba gondoltam :DD )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.