Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Muki94


Muki94
aktív tag

Érdekes egybeesés :)

Fél ötkor felébredtem, nem tudtam visszaaludni. Izgulok. 8:40kor Szegeden kresz-vizsga.

Kinyitom az ablakomat, és hála az Alföldnek, rengeteg rigó van errefele. Egyszerű az énekük, mégis változatos.
Kiültem az erkélyre, a pontosan 16,4°C-os szellő kissé csípős volt eleinte, de a rengeteg madár dallama elfeledtette az érzést.

-Milyen egyszerű dolgoknak lehet igazán örülni :K

(#2) proof88


proof88
addikt

Én sajnos nem vagyok ilyen jó helyzetben, mint Ti, én panelban lakok Budapesten, de nagyon örülök én is, amikor éjjel csend van, és nyitva van az ablakom és néha érzem a hűvösebb szellőket. Mondjuk most jobban örülnék, ha aludhatnék... Amúgy nem felhőtlen az öröm, annyira nem szeretek itt lakni, sok az ember, mindig csinál valaki valamit, és azt hangosan.
Barátnőmék külvárosban laknak, kertes házban, ott legalább tényleg csend van éjjel. Kivéve, amikor gumifüstölőset játszanak a közeli körforgalomban bizonyos emberek, az elhallatszik olyankor.
Ezen a héten nem sok időm lesz aludni, ezért várom nagyon a jövő hetet, akkor biztosan jó sokat fogok aludni, és még boldogabb leszek, amikor éjjelente megérzem majd a hűvös szellőket. :K
Jó volt olvasni az írást, és ezt a gondolkodást is, arról hogy változunk, rengeteg fontos dolog megváltozott az életünkben, fura belegondolni, de jó is egyben, ápoljuk az emlékeket. :)

szerk.: Muki94: sok sikert a vizsgához! :K

[ Szerkesztve ]

(#3) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

A fényre egy apró éji bogár jön az ablakhoz, repked egy egy kicsit a képernyő előtt majd tovaszáll - Azért egy bazinagy éjjelilepke elég zavaró tud lenni :DDD
De ettől még tetszett az írás :K :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#4) Muki94 válasza proof88 (#2) üzenetére


Muki94
aktív tag

Énis panelben lakok, de szerencsére nem betondzsungel vesz körül, van zöld is bőven.

A vizsgán 1hibával átmentem :))

(#5) Thunderzolee

Nice, nice. :R
Very nice. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Sir Riccio válasza Muki94 (#4) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Kresz vizsgán elég nagy szégyen is lett volna megbukni.Grats!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#7) enddav válasza Sir Riccio (#6) üzenetére


enddav
aktív tag

Hát sajnos elég sok ember van, aki megbukik. :U :DDD
Grat Muki, gondolom kismotorra vizsgázol.

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#8) Muki94


Muki94
aktív tag

jaja, segédmotorra.
Apropo, megbukni kreszen:
Van egy srác, aki autóra és 125ös motorra rak vizsgát. motoron megbukott, autón meg 1hibája lett :DDD

(#9) nrgia válasza Muki94 (#4) üzenetére


nrgia
őstag

van zöld is bőven.
ejnye-bejnye.

Az írás nekem is bejött, én is így vagyok az emlékkekkel lassan fakúlnak, de egy íz egy illat vagy egy zene a felszínre hozza és olyankor jól érzem magam...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) TheDragon007 válasza nrgia (#9) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Szerintem (is) csak arra értette, hogy nő a környéken ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#11) nrgia válasza TheDragon007 (#10) üzenetére


nrgia
őstag

Persze-persze... :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#12) Muki94 válasza nrgia (#9) üzenetére


Muki94
aktív tag

van zöld is bőven.
ejnye-bejnye.

Itt nyugalom van, és boldogság ;)

(#13) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

:R :R Végre! Már hiányoltam az írásaid!

Smoke & Torque

(#14) ronson


ronson
őstag

"tücskök évadnyitó koncertjét hallgatom"

én minden hó elején amikor jön a családi pótlék :C

(#15) Sir Riccio válasza ronson (#14) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Vigyázz mert elvisz az ÁVH! :DD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#16) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Írhatnál ám sürübben is. Valahogy megnyugszom, amikor olvaslak. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.