Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szatocs


szatocs
őstag

Szabadalom védve! :D

=== Szatocs ===

(#2) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

atyaúristen... az 50k-s g25 mellett igen jól mutathat egy fadoboz amiből kilóg egy felmosónyél :DDD
ezt leszámítva ötletes csak a megvalósítás egy kicsit igénytelen :K

[ Szerkesztve ]

(#3) szatocs


szatocs
őstag

Mint írtam, nem a tökéletes megjelenés volt a lényeg:D

=== Szatocs ===

(#4) Thrawn


Thrawn
félisten

Ez mekkora! :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5) Jamby18


Jamby18
senior tag

Nem rossz kis találmány elviekben nem is csinálnak a gyártók még kéziféket mint perifériát, ha jól tudom.A képeket egyenként beírtam böngészőbe úgy bejött ;)
De szerintem tök felesleges volt az egész billentyűzetet felhasználnod elég lett volna szerintem a NUM5 gombot 2db vezetékkel kivezetni alá pedig 1 nyomógombot rakni,mert így össze vissza töri a gombot és letörik vagy be fog törni.
De mint építő jelleggel mondtam.
Én is akartam venni G25 öt de amennyit elkérnek érte hátt :O kuplung 5fokozatú váltó :P
Meg nem is sok játék támogatja a váltórészt.

[ Szerkesztve ]

(#6) szatocs válasza Jamby18 (#5) üzenetére


szatocs
őstag

Nem töri be, mert a felső lapra tett úthatároló pont addig engedi a kart, hogy lenyomja a billentyűt, nem tövig nyomja be:)
Egész bill meg azért volt mindegy, hogy használjam, mert súlyelosztás miatt mindenképp kellett volna valamit tenni a kar oldalára is.

G25 6 sebesség + R, támogatottság megvan amire kell, viszont a kuplunggal váltást nem sok, úgy értem nyomhatod a kuplungot, de ha nem nyomod, akkor is beveszi a sebességet sok játékban. De versenyt nem is azzal kell futni:)

=== Szatocs ===

(#7) commanDOS


commanDOS
senior tag

Hát ez g..i nagy :DDD :DDD
De becsüllek érte, hogy elhatároztad és megcsináltad és még bátorságra is vall, hogy közzé tettet ezt a monstert :C
Az ötlet egyébként nem rossz, a megvalósítás meg...

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#8) tomsics


tomsics
senior tag

Te egy BETEG BAROM ÁLLAT vagy :)
ilyen hogy a francba juttot az eszedbe
gratula hozzá,kicsit finomítasz a külsőn és már mehet széria gyártásba

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9) szatocs válasza commanDOS (#7) üzenetére


szatocs
őstag

Barkácsolni (tákolni) imádok, ez is úgy keletkezett, kedvet kaptam egy kis ták-tákra.
Ligatagoknak mikor megmutattam annak idején, egy órán keresztül röhögtünk rajta TS - en:D

=== Szatocs ===

(#10) fekeandras


fekeandras
őstag

Isten király vagy.Félrenyeltem a kaját mikor megláttam az első képet majd megfulladtam a röhögéstől ... :DDD

(#11) sanzi89


sanzi89
addikt

Nagyon jó talámány, beszartam a röhögéstől, amikor olvastam. Hatalmas grat az ötletért.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12) total90


total90
veterán

Csákó!

Ez nagyon ott van,bahaltam amikor megláttam :DDD Minden elismerésem :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) szatocs


szatocs
őstag

Köszi mindenkinek! :D
Azért vigyázzatok, megfulladni nem kell:D

=== Szatocs ===

(#14) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szép gány, gratula :D

:C

Mutogatni való hater díszpinty

(#15) Lenry


Lenry
félisten

Jézusom! :Y :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) polonic válasza tomsics (#8) üzenetére


polonic
félisten

Ugyanezek a szavak jutottak eszembe :DD
Ez a cucc ez nagyon üt :))

(#17) Vege


Vege
csendes tag

Kérdés: minek? ;) nem egyszerűbb benyomni a gombot a billentyűzeten? :D
Ha fokozatok lennének rajta - mondjuk vhogy meg lehetne oldani, hogy ahogy húzod feljebb a kart, más-más gombot nyomjon, amit szoftveresen is támogatnia kéne a játéknak, bár nemtom, h van-e ilyen -, akkor látnám értelmét, de így nem túlzottan.

(#18) Dany007 válasza Vege (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Ez a gond vele szerintem is =/
Mert ugye ha a valóságban behuzod a kéziféket, akkor fokozatosan egyre erősödik a fékhatás.
De ugye játékben meg bill.-el megnyomod a gombot, azt full fék egyből.

Pedig az elgondolás jó, a megvalósítás szintén.
Az, hogy nem igényes a megvalósítás szintén nem lényeg. Élőben se látom soha a kéziféket amikor használom.
Aztán mondjuk Test Drive U közben gajj betépve már végképp nem érdekelne hogy néz ki :D

(#19) #19617792


#19617792
törölt tag

Ez hatalmas, nagyon jó cucc! :DDD Ez egészségesen őrült dolog, gratula! :C

(#20) grabber


grabber
addikt

Kíváncsi volta,hogy hogy oldod meg az érintkezést.De erre nem számítottam :Y :R

(#21) szatocs válasza Vege (#17) üzenetére


szatocs
őstag

Azért kellett, mert más érzést ad. Ami gomb elérhető a kormányon, az másnak van fenntartva. Fokozatosságra gondoltam, de nagyobb költségvetést igénylet volna, de szimulátorokban % - ra be lehet állítani, hogy milyen erősségű legyen, más játékokban meg teljesen mindegy, hogy mivel csinálom.

Így összesen megoldottam kb. 500 Ft-ból. Ami nem is beleölés szintű, mivel a csavarokat és a sarokelemeket ki tudom belőle nyerni, ha szét akarom szedni.

Még egy, amin elgondolkodtam, hogy átalakítom annyira, hogy blokkolható legyen a fogási ponton, mintha be lenne húzva. Ennek nem lenne akkora jelentősége, de szórakozásnak, valamint időtöltésnek megtenné.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#22) RexpecT


RexpecT
addikt

Te beteg vagy :DDD .Úristen :C . :DDD

(#23) dni


dni
őstag

neeeee :R Én a legegyszerűbb genius usb-s joyból csináltam kézit. de az semmi ehhez képest. :)

(#24) ktg3


ktg3
őstag

lol

megagány:DDD

riszpekt:R:R

(#25) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Egyszer énis csináltam magamnak kéziféket... Én egyszerűbben megoldott. Joystick-ot odarögzítettem a székemhez azt mehet :D De ez se rossz :C

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#26) luw2win


luw2win
őstag

Atya isten. :DDD :DDD

mod: jó kis tákolmány.

Kb emlékesztet amikor rossz volt VGA hűtöm akk fültisztitó pálcikákat félbevágtam és azok voltak a 12cm-es venti lábai és ment a vga alá, mingyá -7-8 fok. :D

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#27) domi007


domi007
őstag

Esetleg bontóban kaphatsz bagóért valódi kézifékkart is, ha gondolod. Bár ezen nem érdemes változtatni: eredeti ötlet, király!
Mondjuk LFS-ben berántod, ésdriftelsz: na az király lehet! Riszpekt!

Engem meg a VGA moddomra emlékeztet: a hangos venti helyére egy p1-es borda+venti került egy darab acéldrót közreműködésével :DDD Azóta kuss van és hűs minden. :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#28) v.tom


v.tom
őstag

Aztak*rva :D Ez földhözvágott. Amikor megláttam benne a komplett billentyűzetet, igen jót kacagtam. Egyébként jó ötlet. Kreatív. :K

(#29) KrAt


KrAt
veterán

Elmebeteg ötlet, respect :D

(#30) szatocs válasza domi007 (#27) üzenetére


szatocs
őstag

Rfactorban a Simco Derby moddal nagyon jól megférnek :D

=== Szatocs ===

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez nagyon durva =D De ötletes minden esetre. :D

(#32) rauschie


rauschie
senior tag

AZ GÁNY!! :Y :R

Elismerésem. :B

mod: ...jééééhézusommm még mindig szakadok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33) k78chriss


k78chriss
tag

Az ötlet nem rossz

Bár létezik alternatíva! :D :D :D
[link]

(#34) enterlaci


enterlaci
senior tag

Na ez a kemény! :D Respect!

Én inkább átkapcsoltam a váltót szekveciális módba és ha lehúzom a kart akkor az a kézifék. A H váltogatással meg úgy sincs kedvem bíbelődni, nem is realisztikus, váltásra a pillangót használom. De ez is egy jó megoldás...

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#35) ChRiS_RS válasza szatocs (#6) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Fantasztikus!!! :C Éljenek az ilyen és ehhez hasonló "feltalálók"!!! Gratula!!! :R

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#36) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát ez nagyon komoly! Mindig is irigyeltem az ilyen "őrülteket", akik bele mernek vágni a vadabbnál vadabb ötleteiknek véghezviteléhez. Minden tisztelet! :)

(#37) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C :C :C :C :C

ez fasza :D világ első felmosónyél-kézifékje :DD :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38) dokar


dokar
addikt

nagyon beteg :D

extra - SEXRay

(#39) manóka


manóka
aktív tag

Ez már annyira szigorú műszer,hogy azt nem lehet szavakba önteni! Gratulálok hozzá! Egy emberöltő kevés lett volna hozzá,hogy ez nekem eszembe jusson! :R :R :R Mindenki mondjon amit akar,és hulljon ki a szemöldököm ha láttam ehez foghatót!

Elmerozzantak,ütődöttek,szellemileg retardáltak kérem tisztelettel kerüljenek a saját egészségem érdekében!!!

(#40) szatocs válasza k78chriss (#33) üzenetére


szatocs
őstag

Lehet, de nincs kéznél :D
Mégegyszer köszi mindenkinek! :) Reméltem, hogy elnyeri tetszésetek:D.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#41) werszomjas


werszomjas
őstag

:Y :Y :C :C :C

ez hattalmas :DD

grat

üdv

(#42) intelfan


intelfan
aktív tag

Jesszus :Y atyaúristen !!!!!! :D

Hát ez mekkora :)
sok "sufnitunning-homemade-mekkelek" megoldást láttam/látok a neten nap mint nap...
de apám...ez viszi a pálmát

nálam ez a "Wörldsz Beszt Hómméd gádzset ever" címet kiérdemelte ;)

gratula ;)

:R :R :R

ui: ráadásúl mindezt kb 0Ft ráköltéssel...űberelhetetlen :D

[ Szerkesztve ]

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#43) Prof01


Prof01
veterán

LoooL! Nem semmi! :Y :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

kormánymod??? mit tervezel azzal a szegény g25-el?? H-váltó helyett mondjuk betehetnél egy szemeteslapátnyelet :D

(#45) Mr.Csizmás válasza EyEsOnU (#44) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meg a kerékre rózsaszín szőrös huzatot :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#46) szatocs válasza EyEsOnU (#44) üzenetére


szatocs
őstag

A kormányon csak két gomb van. Rendszerint egyikre a pit limitert, másikra pedig az lcd mód váltását rakom. Amikor verseny közben boxtaktikát kell váltani, gyakorlatilag lehetetlen rendesen megcsinálni, mert nem lehet egyszerre kormányozni és váltani, valamint a kormány mögé nyúlni, és azt lesni, hogy melyik gombbal mit állítok. Ezért vettem egy numpad - ot, és azt akarom rászerelni a kormánya közepére.:D
(úgy kell megoldani, hogy stabil legyen, könnyen eltávolítható és felszerelhető, valamint a kábel ne törjön-szakadjon a fordításoknál - alapötlet már megvan, elkészítése idővel következik)

Ha viszont sehogy sem fog sikerülni (mivel kicsit bonyolultnak tűnik jelenleg egy értelmes, és nem zavaró megvalósítást találni), akkor az asztalra fog menni a kormány mellé egy konzol.
De még nem tudom magam jobban belevetni a dologba, majd kb két hét múlva kezdek el vele foglalkozni:)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#47) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

rulez, igazi kendácsolás, ahogy testvérlapunkban mondani szokták :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#48) kidpepi


kidpepi
tag

ennek itt a helye: http://www.geekologie.com/ :D

[ Szerkesztve ]

(#49) fatal`


fatal`
titán

Atyaúristen, elismerésem :DDD :DDD

(#50) KillHates


KillHates
nagyúr

Fogadd minden elismerését a Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek! topic lakóitól! :R :R Várunk sok szeretettel! Máris tiszteletbeli tagunkká fogadtunk!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.