Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Lacc válasza LordAxwell (#3) üzenetére


Lacc
aktív tag

Próba.

1. Puma 8.000 Ft-os futócipő a Hervisből akciósan (eredeti ára 12.000 Ft volt). Teljesen jó volt, budapesti betont és városligetet, bírta a napi 6km-et.

2. Asics Gel Venture 5. Ez sajnos nagy fájdalmakat okozott. Direkt terepre vettem, de nem bírta a terepet, sem az aszfaltot és a rekortán pályát sem benne a lábam. Nagyon hamar 8km után már erősebb fájdalmak voltak az ízületekben. (Hiába, hogy egy szaki választotta nekem futóboltban. Később ortopédus mondta, lehet azért, mert én nem talpra futok és a cipő meg talpasoknak lehet kialakítva). Ez a cipő hamar kuka lett. Ez volt az első és utolsó Asics cipőm is.

3. Nike Air Zoom Winflo 2 a legjobb rekortán pályára. Többi futófelületen nem teszteltem. Jelenleg napi 1.5 km-et teszek bele, vissza kell építeni az ízületeket. Ha sarokra ha a lábfej elülső részére érkezem akkor is minden rendben. Normális futáshoz ez a legjobb nekem. Ha kócogos futást akarom, akkor azért annyira nem.
Sajnos az utcai cipőkben a Nike nekem hamar szétment, lehet ezzel is így járok, viszont jó a lábamnak.
Normális lábboltozat, nincs lúdtalpam, normális csontszerkezet, nem sarokra érkezős futás.

Nekem ideáig ez a tapasztalatom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.