Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nostrum


nostrum
tag

Mindketten tudjuk és érezzük, hogy szeretjük a másikat mégis vége.

Ha ez igaz, akkor nem hagyhatod hogy elvesszen...

Ha csak illúzió, akkor pedig el kell hogy engedd...

Nem akarok ilyen közhelyeket írni, hogy: Kitartás... Légy erős... stb.

Egy dolog: ha igaz SZERELEM van köztetek, akkor úgyis rendbejön minden. Ha nincs, akkor eszeveszett kínokat fogsz még átélni, de ennek meg kell történnie...

In space, no one can hear you scream...

(#2) shev7


shev7
veterán

valami fura tortent most a vilaggal. Jopar sokeves kapcsolat (koztuk az enyem is) ert veget az elmult fel evben a barati koromben. Egyet tudok ajanlani. Ne ulj a gep elott. Tudom en is ezt csinaltam, de nem jo. :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#3) Sidaries


Sidaries
őstag

Egy valamit jegyezz meg!
A barátnők jönnek, mennek, de a gép marad!
:D :D :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

19 évesen ilyenekről álmodozni?

hmm...

Jön másik, SŐT! :K

Fel a fejjel - és vissza ne merj menni könyörögni, mert csak magad alázod meg.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) shev7 válasza Sidaries (#3) üzenetére


shev7
veterán

a gep is jon megy. De a kocsma marad :):)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#6) cilo9


cilo9
aktív tag

Ahogy nostrum is mondta: ha mindkettőtők részéről igaz, akkor nem bírjátok ki.

Ha azt látom el kell veszítenem, mert egyoldalú lett (ilyet már kellett nekem), akkor megélem a "poklok poklát" érzelmileg még rá is teszek egy két lapáttal, hagy üsson és után jó lesz. Le kell rendezni fejben is.

És 19 évesen lesz még ilyen! Én 21 évesen éltem hasonlót át, azóta eltelt pár év és van új a nap alatt!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Cilo

(#7) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

:O

Ááá. Hüle pics@ aki ilyen állapotban hagy magadra. :(
Én legközelebb akkor sírok akármilyen nő miatt, ha fadobozban lesz.

"Talán majd később, lehet, hogy térdencsúszva könyörgöm majd, hogy kezdjük újra..."

Isten őrizz!! :((

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8) kisninja


kisninja
őstag

Fel a fejjel idővel jobb lesz van 1000 másik nő.
Engem a legeslegjobb barátom gyatott el ugymond... gyerek korunk óta ismertem anno rábíztam volna az életemet majd, elköltözött és utánna kiderült egy hazug alag aki tojik rám.
Nekem ez is nagyon fájt fél év telt el kezdem túltenni magamat rajta, én is a géphez vonultam vissza... nem jó most kezdek el valamit kezdeni magammal.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#9) Bundás22


Bundás22
őstag

jaj én már rájöttem h le kell sz*rni, másképp nem megy túl sok érzelgés káros az egészégre, és a depresszió roncsolja az agyszöveket(orvosilag bizonyított), menj el sportolni és csajozzál!

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#10) sanyixXx válasza shev7 (#5) üzenetére


sanyixXx
senior tag

csak ha nem botnják el :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#11) kisninja válasza Bundás22 (#9) üzenetére


kisninja
őstag

A sport nagyon jó....
ajánlom én is!

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#12) buchy válasza shev7 (#5) üzenetére


buchy
tag

a kocsma se örök, csak a sööör :D

(#13) Bundás22 válasza kisninja (#11) üzenetére


Bundás22
őstag

sport csajok haverok
ha begubózol nagyon megszívhatod(persze van aki azt szereti)
vagy menj el bicózni egy friss tavaszi napon az is jobb :)

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#14) kisninja válasza Bundás22 (#13) üzenetére


kisninja
őstag

Sajnos az utóbit választottam én nagyon nem jó. Most elkeztem sportolni.... Meg reménykedek hogy végre lesz melóm is. De már maga a sport is nagyon jó.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#15) 7


7
addikt

Szar érzés. Majd gondolj vissza erre a dologra úgy 1 év távlatából, olvasd el újra ezt az írásodat. Meg fogsz lepődni, de úgy majd máshogy fogod látni a helyzetet. :K

(#16) Bundás22 válasza 7 (#15) üzenetére


Bundás22
őstag

a szerelem instabil állapot az orvosok szerint elmebaj ;]
tudod mi kéne egyeseknek: a hadsereg!
és akkor nem otthon pityeregnének az elkényeztetett úrifiúk, hanem a sarat dagasztanák, és a krumplit hámoznák
mondjuk a kormány annyit szivat minket h már nem is kell hadsereg van elég "szivatás" ;)

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#17) 7 válasza Bundás22 (#16) üzenetére


7
addikt

Én sem voltam katona, mégsem sírok. :P

(#18) Bundás22 válasza 7 (#17) üzenetére


Bundás22
őstag

mondjuk minden férfi életében néha eltörik a mécses
velem is előfordult már amikor nagyon, de nagyon szar volt
de ép testben ép lélek ezért kell mozogni és nem tunyulni a gép előtt
a gép sajna elveszi az életedet, remélem leszokok róla, bár másrészről jobb mintha pl.: drogoznék..innék, kártyáznák(durván), játékgépeznék, stb

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#19) Sir Riccio válasza Bundás22 (#18) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Hát igen, ebből este 1 jó kiadós korizás lesz.
Köszi a jótanácsokat.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#20) Zolaash válasza 7 (#17) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Sebaj, én kétszer voltam, a második alkalommal helyetted vonultam. :P

Rip and tear

(#21) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az elején tényleg szar érzés, de majd idővel hozzászoksz , és a végén már örülni fogsz annak, hogy megszabadultál tőle. Miután elszáll a rózsaszín köd, minden világossá válik.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#22) #64791808


#64791808
törölt tag

... mindennapi szerelmestörténetünket add meg nekünk ma (is) ...

(#23) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

ha depis számot hallgatsz, akkor hallgasd tőlük a Hellot... ilyenekre tökéletes
sajnálom amúgy :( ismerős érzés.. nálunk csak 10 hónap volt

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#24) mydestiny


mydestiny
csendes tag

Ismerős helyzet, ha szerelmes vagy belé nem fogod elfelejteni egy ideig. Ha igazi szerelem (mindkettőtök részéről), akkor pedig meg lehet próbálni még egyszer...talán a legjobb az ha hagytok egymásnak egy kis időt és megbeszélitek később. Ha nem fogja tudni túltenni magát rajta, és még mindig szeret, és Te kellesz neki, akkor hidd el, keresni fog!

I will never forget her...

(#25) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Ajjaj, nehogy elkezdj könyörögni!

A könyörgés egyetlen dolgot vált ki: Szánalmat. :O

Egyébként meg átélsz még 1-2 hasonló esetet, és föl sem fogod venni utána az ilyesmit. :R

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#26) CSorBA


CSorBA
őstag

:(

Javaslom még ezt:

Paradise Lost - One Second (Remix) /B-Sides & Rarities/

(#27) Ősember


Ősember
őstag

lehet, hogy még friss a téma, de ne csapjon át önsajnálatba a késöbbiekben. modzulj ki.

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#28) gorlin


gorlin
őstag

Szerintem majd ha kicsit megnyugszol tisztábban látod majd a dolgot.Ha tényleg egymásnak vagytok "teremtve" akkor nem nagyon mehetett volna tönkre a kapcsolat.Ezt az egymásnak vagytok teremtve dolgot nem kell túlmisztifikálni .Egyszerűen csak tudjátok egymást szeretni ,elfogadni úgy ahogy vagytok.
Csak azt akarom mondani hogy ne sajnáld annyira.Ha tényleg ennyire meg tudott rázni a dolog,hogy írtál egy ilyen őszinte bejegyzést,biztosan egy jószívű érzkeny fiatalember lehetsz és majd jön egy gesztenyebarna szemű kedves mosolygós lány aki elfeledteti veled a múltat,és tiszta szívből szeret.
De ami nagyon fontos hogy ne könyörögj térdenálva ennek a lánynak(mondjuk remélem ez csak költői túlzás volt)
Biztosan rosszul esik most ez az egész ami veled történik de még csak 19 éves vagy.Ez hihetetlenül kevés.Még szó szerint előtted áll a világ.

Fel a fejjel,fél év múlva (remélem) már az új hölgyről mesélsz majd ódákat a logouton.

Üdv:Gorlin

(#29) Domu


Domu
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Én a történet másik alkotóeleme vagyok, akit itt most fél csapat lehurrogott, anélkül hogy tudnák az én álláspontomat is. Ezt nevezik előítéletnek, ami ebből a szemszögből nem épp szerencsés. Kicsit szeretnék reagálni az elhangzottakra:
Egyet értek azzal hogy ha veled történik meg a dolog akkor azt tényleg másnak érzed, és a mi kapcsolatunkban nincs olyan, hogy egyoldalú lenne a szerelem. Mindkettőnkben lángolnak az érzelmek, és ebben a két hétben meg is szenvedtünk a szerelem hátrányával, a fájdalom.
„valami fura történt most a világgal. Jópár sokéves kapcsolat (köztük az enyém is) ért véget az elmúlt fél évben a baráti körömben”---> ezt én is megfigyeltem, és sztem is igaz.
„Ááá. Hüle pics@ aki ilyen állapotban hagy magadra.”---> kikérem magamnak, én is megszenvedtem a nehéz napokat, esténként sírva feküdtem le, reggelente szomorúan, nyomottan ébredtem.
„Fel a fejjel,fél év múlva (remélem) már az új hölgyről mesélsz majd ódákat a logouton.”-- > én azért még remélem nem!!!
A mi kapcsolatunkban az alapvető probléma nem az, hogy melyikünk szereti jobban a másikat, Mindketten szerelmesek vagyunk, különben nem szenvednénk ennyit egymás miatt.
Nem értek azzal egyett amit a párom írt, hogy nem tud tenni ellene. Igen is tudott volna, csak ő inkább a haverjaival vígasztalódott ahelyett h a megoldáson gondolkodott volna. A hiba sajnos az alapvető dolgainkban vannak, hogy ki, mikor, miért teszi azt amit tesz. Sajnos nagyon nehéz a kettőn véleményéből egyet csinálni, hogy mindkettőnknek jó legyen, és békében legyünk meg egymással.
Egyébként a problémát sikerült ma megbeszélnünk több-kevesebb sikerrel, mégis amellett döntöttünk, hogy adunk még egy esély a kapcsolatunknak, mert azért egy év, az egy év, és nagyon szép boldog időket éltünk meg egymás mellett.
Úgy gondolom, hogy minden kapcsolatban vannak viták, de egy kapcsolat attól lesz erős, hogy ezeket a vitákat közösen megoldjuk. Nálunk a gondok felhalmozódtak, és váratlanul robbant az egész.Talán azért fajult el ez az egész, mert későn fogtuk fel, hogy valami nagyon nincs rendben, és a megbeszélést is elhúztuk.
Remélem sikerülni fog egyeztetni a nézeteinket, és nem fogjuk hagyni hogy elfajuljanak a dolgok, mert SZERETEM ,de nagyon!!!

(#30) Solten válasza Sidaries (#3) üzenetére


Solten
addikt

:DDD

Saor Alba

(#31) eddie303


eddie303
őstag

No, hat remelem, hogy megoldodik a dolog, en egy masik szamot ajanlok egy kicsit szivet kemenyiteni: Godsmack - Straight out of line.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#32) 7 válasza Domu (#29) üzenetére


7
addikt

Javaslom, hogy máskor sűrűbben beszélgessetek meg ilyen dolgokat - teljesen nyíltan és őszintén, sértődések nélkül, mert csak így lehet tényleg őszintén elmondani és átbeszélni a problémákat. Nekem anno bejött, más miatt ment tönkre a kapcsolatom az elsővel :D

Ilyen beszélgetésekre amúgy kiváló alkalmak az esti közös kádban fekvések egy-két gyertya fénye mellett (villany nélkül persze). Nyugodt hangulatot teremt, nem kell másra figyelni, ráadásul olyankor csak a tietek a fürdő, ott nem szokták zavarni az embert.

(#33) DJ.Gróf válasza kisninja (#8) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

:( :( :F :F

(#34) Cyto válasza kisninja (#8) üzenetére


Cyto
csendes tag

:( :(( :((( Hm... Hazugnak nevezted?? Hogy gondoltad Te ezt??? Gondolkodj már egy kicsit, hogy kettőtök közül ki a hazug!! ... Mi volt a tervetek? Mi volt a cél? És melyikőtök adta fel és ment el? ... Hm... Nagyot csalódtam benned. Bíztattam Őt, hogy igenis beszélgessen veled, hogy legyetek újra jóban, mert a baratságotok fontos volt neki !!! , és azt hittem neked is! De látom, hogy nem. De azt hiszem, ezek után, hogy rosszul tettem. Úgy látom, a hozzászólásodból, és a hozzáállásodból, hogy nem érdemled meg, hogy újra barátok legyetek. :( :(( :(((

(#35) Hakudoshi válasza Domu (#29) üzenetére


Hakudoshi
tag

Ne feledd: Egy kapcsolat alapja a bizalom, amazé pedig a nyílt beszéd! :K

Anélkül nem megy! :R

-peace-

* * *

Cyto: Az ilyesmit inkább priviben tárgyaljátok meg, még mielőtt a modik intézkednek. :(

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#36) blunt válasza Sidaries (#3) üzenetére


blunt
aktív tag

én ezt a WoWos guild társaimnak mondtam mindig. Barátnők jönnek-mennek, de az epix örök.

(#37) kisninja válasza DJ.Gróf (#33) üzenetére


kisninja
őstag

Hosszú szuék nélkül még soha nem jöttél le, aznap sem telefonáltál, msn meg nuku... :( kifordulál magadból. De szorry durva volt... sosem tudtunk mgbeszélni semmit de ujabban te kerültél kerülsz,
Cyto: sajnos nem érted, pest más volt,
Köszönöm, hogy segítettél

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#38) Domu válasza Hakudoshi (#35) üzenetére


Domu
csendes tag

Köszi!
igyekszünk :)

(#39) Tim82 válasza Domu (#38) üzenetére


Tim82
nagyúr

aztán csak semmi hibázás. nem akarok több logout-os rinyát látni! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40) Dufresne válasza Tim82 (#39) üzenetére


Dufresne
addikt

Úgy valahogy :DDD
Ígyis egész nap a buszon mindenhol rínak az emberek sajna, néha még énis :DD

(#41) Hakudoshi válasza Domu (#38) üzenetére


Hakudoshi
tag

"Igyekezni", az -úgy látom- itt kevés lesz. ;]

Ismered Yoda mester bölcsességét: "Do, or do not. There is no try." :U :C :R

mod: Szívesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#42) 7 válasza Tim82 (#39) üzenetére


7
addikt

Kinyomjam a szemed? ;]

(#43) #64791808


#64791808
törölt tag

Milenne, ha kineveznénk ezt a topicot az érzelmi anomáliával küszködők találkahelyének? :)

Egy barátnőm panaszkodott arról, hogy hiába lesz terapeuta, nem nagy biznisz. Pedig úgy látom, páciens alapanyag van rendesen :)

(#44) Fujin


Fujin
újonc

Nézd!Az az igazság,hogy ha jól sejtem,akkor minden időtöket egymással töltöttétek,a barátok mind eltávolodtak tőletek,hiszen hanyagoltad őket,ha nem igy volt,akkor szerencsés vagy,mert akkor még vannak barátaid és most csak ők segíthetnek,meg a sport.Kezd ujra keresni barátaidat és szervezzetek programokat.A barátokkal kell minnél több időt töltened és bulizni járni,de én nem a részegedésről beszélek,hanem a kutyaharapás szőrével dologra.Ismerkedj,táncolj,érezzétek jól magatokat haverokkal és ez egy kívülálló számára(aki remélhetőleg női személy)vonzó dolog.És ugymond hamar túl leszel az EXeden,mert ha jó a hangulat,a hölgyek csak jönnek és jönnek.Közös sport,közös bulik.Nekem bevált.

(#45) Tüzi válasza bolondember (#4) üzenetére

Szívemből szóltál :R

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.