Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sylard94 válasza Gradilaci (#47) üzenetére


sylard94
csendes tag

Nem félünk az újtól :DD

Szerintem ez a saját oldal-reklámozás-pénzkeresés annyira mindegy kellene legyen nekünk,akik itt olvassuk a naplót...Mi ugyanúgy nekifogunk elolvassuk a naplót,kommentáljuk,hozzászólunk,és egyéb apróságok. Miért bánt valakit az,ha Laci az amúgy már évek óta írott naplójába fektetett energiát és időt visszanyerné pénz formában?Ő pötyögött,fogalmazott érte. Én pl. remélem hogy lesz egy két rövidebb bejegyzés is,amennyiben Laci olyan helyen jár.
Tőlem jöhet reklám,én megyek utána!

(#52) Gradilaci


Gradilaci
tag

Itt nem a reklámon van a lényeg, hanem azon, hogy míg itt "meg van kötve" bizonyos értelemben a kezem, addig saját oldalon már nem szól bele senki, mit,hogyan csinálunk. Az pedig, hogy valaki otthon a böngészőjében tiltja a reklámokat, senkit sem érdekel. Engem több hirdető megkeresett, én felteszem őket, ezért nekem fizetnek, ha megnézik, ha nem. Ott van az oldalamon, a többi nem rajtam múlik. Ahogy írtam, nem fordítok hátat ennek az oldalnak sem, mindössze ott folytatom majd. De ami itt van, az itt is marad,és ezután is linkelni fogom ide a többit.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#53) bul07 válasza Gradilaci (#52) üzenetére


bul07
nagyúr

Most őszintén neked nem kell magyarázkodnod
Ha tudsz egy kis bevételt csinálni az írásból miért ne tennéd meg , a te időd sincs ingyen nyugodtan pihenhetnél írás helyet, mi max egy köszönöm-el tudjuk meghálálni anyagilag nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#54) L.T.


L.T.
aktív tag

Szia Laci! Te hol élted át a márciusi nagy havazást? Láttam jó pár wabis kamiont a képeken, remélem Te nem voltál köztük.

(#55) Gradilaci válasza L.T. (#54) üzenetére


Gradilaci
tag

Az M1-en a 100-as km szelvényben, a Hegyeshalom felé vezető oldalon...csak nem kamionban, hanem a céges buszban.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#56) L.T. válasza Gradilaci (#55) üzenetére


L.T.
aktív tag

Értem...a következő naplóban biztos írsz róla pár sort.

(#57) tancoskata válasza L.T. (#56) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Remélem, hogy hamar ír! Már nagyon várom....
Mi a helyzet az új oldallal? Mikor nyílik?

(#58) Gradilaci válasza tancoskata (#57) üzenetére


Gradilaci
tag

Még készül...nem annyira egyszerű, meg időből van a legkevesebb...plusz én nem értek hozzá, így nem rajtam múlik.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#59) zolika1978


zolika1978
újonc

Gratula mindkettőtöknek :C , ismét egy nagyszerű írás!
Az új blogodon is várjuk a Mester írásait :R
Híveid követnek bárhova mész :)

(#60) Lauda


Lauda
félisten

Huh minden a wabis cegek hirdeteseivel van tele. Ennyire novekszik a flotta, vagy ennyien mennek mashova? :D

(#61) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Mikor indul a saját oldal ? ? ?

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#62) balika55


balika55
csendes tag

Mikor lesz meg a napló új része?

(#63) Gradilaci válasza balika55 (#62) üzenetére


Gradilaci
tag

A héten elkészülök vele, és az még ide fog felkerülni. Még ici-pici türelmet kérek mindenkitől, és köszönöm a szakadatlan érdeklődést! :)

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#64) Gradilaci


Gradilaci
tag

Kész! :)

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#65) balika55


balika55
csendes tag

Mikor fog megjelenni?

(#66) GrotESC válasza balika55 (#65) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Ha a moderátorok jóváhagyják. Frissítgesd a logout nyitólapját, illetve ide is valószínűleg be lesz linkelve a megjelenés után.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#67) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Gergő és Gáborral készült fényképek feltöltése befejeződött, az új album 2. alatt mindenki megtalálja,

[ Szerkesztve ]

(#68) tancoskata válasza Gradilaci (#64) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Még semmi :( , pedig várom.

(#69) theooracy


theooracy
aktív tag

Azért a tisztelt moderátor uraknak majd egy hét alatt csak el kellene már dönteniük, hogy megjelenhet-e a 39. rész!... :(((

(#70) tancoskata válasza theooracy (#69) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Ez már tényleg gáz!!!!
Mi a csudára vár a moderátor?????

(#71) Wagner_ur


Wagner_ur
csendes tag

Üdvözletem mindenkinek!
Elsősorban a szerzőnek szeretnék gratulálni és köszönetet mondani, akinek írásait véletlenül találtam meg pár hete.
Másodsorban családjának, akik nélkül sem a munka, sem a "napló" nem lenne teljes és olvasható.
Harmadsorban a törzsközönségnek akik közül ha jól értelmeztem már kolléga is került ki, de minden bizonnyal nem kis hatással voltak a néha alkotói válságba kerülő szerzőre. :)
:R

Egy olyan cégnél dolgozom ahol kamionokhoz is gyártunk hajtásláncot.
Látok jó sok nyergest, néha wabis is megfordul a telepen. Eddig nem is gondolkodtam azon, hogy például wifi-re adnak hozzáférést nekik vagy sem, de ismerve a helyi és a központi vezetők hozzáállását biztosan nem. Lehet fürdőhöz sem fértek hozzá. Néha látok pár útfalót sütni-főzni a vas mellett. Nincs bennem irigység.

Amikor elkezdtem olvasni az első részt nem tudtam meddig írtad és szándékosan meg sem néztem melyik az utolsó. Akkor úgy gondoltam, "egynek jó lesz" írás az egész, de így egyben olvasva (szerintem) komoly a fejlődés az írásaid minőségében. Olvastam, legalábbis elkezdtem sokkal gyengébb kiadott könyveket. Szóval le a kalappal! Mindezt vezetés után, nem ritkán a pihenés kárára sikerült összehozni ami elég kemény. Kicsi munkával simán kiadható lenne, de ez irányú terveid nem valósultak még meg. Vagy elkerülte a figyelmem az erre utaló írás.
A magam részéről várom a blog/weboldalad elérhetőség. Lehet kikapcsolom az adblockplus-t is míg arra járok. (hazudtam, sosem kapcsolom ki)
Van pár kamionos ismerősöm. Néha mesélnek (néha tényleg mese) és elképzelni sem tudnám, hogy olyan mértékben kiszolgáltatott legyek egy főnöknek mint ti. Persze annak ára van, hogy fuvar szinte mindig van és így fizetés is. Amikor a 8e-s fizetésed írtad, azon gondolkodtam, hogy most dobod a tankba a kulcsot vagy másnap?

Nagyon várom a folytatást. A moderátorok összekaphatnák magukat végre. :F

[ Szerkesztve ]

Bejelentkezek, kijelentkezek, bejelentkezek, kezek, kezek, kezek ...

(#72) gradilacine válasza tancoskata (#70) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Legyél türelemmel, biztos sok a munkájuk, előbb vagy utóbb majd megjelenik.Még mi sem tudjuk, hogy mikor.

Wagner_ur : Köszönjük az elismerő szavakat, hidd el kemény munka van mögötte,egy biztos családi háttér, akik mindig ott vannak, amikor szükséges,hisz ez ad a páromnak erőt.

Én már tudom amit tudok, ha aktuális lesz mindenkit tájékoztatni fogunk.Addig is kérjük a türelmeteket.Egy biztos...Hatalmas egy munka amit készítünk nem gondoltam volna hogy ezt így ebben a formában ami készül megoldjuk. :C

[ Szerkesztve ]

(#73) tancoskata válasza Wagner_ur (#71) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Üdv a klubban! :)
:C :C

(#74) Wagner_ur válasza gradilacine (#72) üzenetére


Wagner_ur
csendes tag

Sajnos a türelem nem erősségem. :) Inkább küzdök. :W :)

Bejelentkezek, kijelentkezek, bejelentkezek, kezek, kezek, kezek ...

(#75) joey04 válasza theooracy (#69) üzenetére


joey04
titán

Na én ezért örülök majd a külön oldalnak, ott nem kell megvárni, amíg kipörög a többi (számomra nagyrészt érdektelen) írás. Ha kész, akkor már publikus is lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#76) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Örömmel értesitek mindenkit hogy megjelent az uj oldalon a 39.resz.
Akit továbbra is érdekel a napló,kérem privátban keressen meg , ahol minden tájékoztatást meg fog kapni.

(#77) joey04


joey04
titán

Én már olvasom is az új oldalon! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#78) Lauda válasza gradilacine (#76) üzenetére


Lauda
félisten

Eleg szemkimelo :D , de a naplo a regi. :)

(#79) Syl


Syl
nagyúr

Hihetetlen, hogy a modik két hét alatt képtelenek engedélyezni... :W

Sebaj, az új oldalon várakozás nélkül elérhető! Köszönjük! :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#80) gradilacine válasza Syl (#79) üzenetére


gradilacine
csendes tag

A 39.részt töröltem csak az új oldalon érhető el

(#81) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Milyen teherautós szoftverrel programozott gps-t ajánlotok?

(#82) Atici75


Atici75
újonc

Szia, Sziasztok,

Szeretném az új oldalon követni a blogot, ehhez kérnék egy kis segítséget. Hol tudom elérni pontosan?

Üdvözlettel Attila

(#83) RevolutioN2 válasza Atici75 (#82) üzenetére


RevolutioN2
tag

www.egykamionosnaploja.hu

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

(#84) Atici75 válasza RevolutioN2 (#83) üzenetére


Atici75
újonc

köszönöm!
:R

(#85) ramyo


ramyo
tag

Üdv Mindenkinek!

Szeretnem ha segitenetek!

Adott egy db galaxy 2 10.1 tablet. S ennek mint laptop tarsainak sem erossege a wifi jel fogas.
A kerdes h erre a vasra(android) van e wifivadasz kutyu?
Koszonet a valaszokert!
:-) :-)

(#86) Gradilaci


Gradilaci
tag

A 41. rész megjelent, a saját oldalon olvasható.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#87) ZS0LT3 válasza RevolutioN2 (#83) üzenetére


ZS0LT3
csendes tag

Köszi a linket már én sem találtam. :R

Egy pillanatnyi türelem nagy bajtól óvhat meg ~ egy pillanatnyi türelmetlenség tönkreteheti az egész életed.

(#88) gradilacine válasza ZS0LT3 (#87) üzenetére


gradilacine
csendes tag

http://www.egykamionosnaploja.hu/ itt vagyunk :)

(#89) oszi666


oszi666
őstag

Elnézést de mi van a kamionos naplójával? egy ideje nem dob fel a logout új cikket :(
semmi most látom a linket :)

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#90) bul07


bul07
nagyúr

De jó lenne tudni hogy László úr gondtalanul éli e az életét.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.