Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) kovy79

kovy79
(őstag)

Végre új rész. Öröm, boldogság. :R

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#2) Gradilaci

Gradilaci
(tag)

Gergővel készült fotok -at itt találjátok

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#3) Rob02

Rob02
(csendes tag)

Köszönjük, remek rész lett ismét! :)

(#4) mrdan206

mrdan206
(tag)

Ismét egy újabb rész, már nagyon vártam :))

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#5) zazahoho

zazahoho
(őstag)

Mindig élmény olvasni. :R

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#6) Lauda

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Szuper! :R Tovabbi jo utat! ;)

(#7) SzalaiG

SzalaiG
(addikt)

Nagyon jó kis rész. :)

Vasárnap délután-este lemennék hozzád, ha lehet.
Otthon leszel?
Címet tudom. Pálinkát viszek.

(#8) Gradilaci válasza SzalaiG (#7) üzenetére

Gradilaci
(tag)

Vasárnap este 8 körül indulok fel Pestre. éjjeli menet lesz Olaszba. Ha jönni szeretnél, a kora-délutáni órákban gyere.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#9) HummeRC

HummeRC
(senior tag)

Köszönöm, ez megint jó volt. :R

(#10) L.T.

L.T.
(aktív tag)

Jó az írás :K

Off: Neked mi most a honvédségi "titulusod"? Milyen tartalékos vagy nyugállományú rendfokozattal bírsz?

(#11) Gradilaci válasza L.T. (#10) üzenetére

Gradilaci
(tag)

Igazság szerint tartalékos zászlós lennék, de már így 48 évesen csak háborús esemény bekövetkeztekor vagyok (elméletben) mozgósítható. De semmim sincs, még a bevonulási parancsomat is visszavonták a rendszerváltáskor, csak a katonakönyvem van meg, azt meg Krisztián kidekorálta néhány éve....

(#12) Vakegérke

Ha utólag is, de hadd kívánjak boldog szülinapot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Gradilaci válasza Vakegérke (#12) üzenetére

Gradilaci
(tag)

Köszönöm szépen!

(#14) L.T. válasza Gradilaci (#11) üzenetére

L.T.
(aktív tag)

Köszönöm a választ zászlós úr! Kérek engedélyt lelépni :B

(#15) Gradilaci válasza L.T. (#14) üzenetére

Gradilaci
(tag)

:DD Amikor leszereltem a honvédségtől, akkor a "bajtárs" megszólítás volt a divat, előtte meg ugye az "elvtárs". A rövid rendőri pályafutásom alatt voltam csak "úr"... (sokszor visszasírom a régi szép időket...)

[ Szerkesztve ]

(#16) SzalaiG válasza Gradilaci (#8) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

3-4 között ott vagyok.

(#17) Gradilaci válasza SzalaiG (#16) üzenetére

Gradilaci
(tag)

OK.

(#18) balika55

balika55
(csendes tag)

Nagyon jóra sikeredett ez a rész is!
Jó utat!

(#19) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Köszönjük ismét egy remek beszámoló volt.Mindig várom a következőt. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#20) Tüzi

Tüzi
(addikt)

jó kis szívódízelnél nincs jobb...:)

Deee... 1,6 millió dollárért, mi is lehetünk hősök. Három napig.

(#21) jerry311

jerry311
(veterán)

Thx! :R

https://www.facebook.com/RailwayRelay/ - League of Legends: spambox

(#22) tancoskata

tancoskata
(csendes tag)

Már nagyon vártam! :) Köszönöm! Ez is jó lett.

(#23) SzalaiG válasza Gradilaci (#17) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

Köszönöm a szíveslátást! :)
Jó gurit!

(#24) ESP

ESP
(senior tag)

Jó kis cikkek.

A ph chat ikonja miért van ott?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#25) gradilacine válasza ESP (#24) üzenetére

gradilacine
(csendes tag)

Reklám az oldalnak.

(#26) ESP válasza gradilacine (#25) üzenetére

ESP
(senior tag)

kb 2 éve nem megy...

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#27) gradilacine válasza ESP (#26) üzenetére

gradilacine
(csendes tag)

Arról nem tehetünk,annak idején megkértek bennünket,hogy rakjuk ki , azóta kint van.Ha jelzik majd levesszük.

(#28) Gradilaci

Gradilaci
(tag)

Hamarosan ide be fogom tenni Gergő beszámolóját is az útról, ő is nekiállt a saját szemszögéből megvilágítva leírni az élményeit. A legelejétől kezdte, lehet majd belőle okulni....

(#29) kiskaktusz

kiskaktusz
(addikt)

Jó lett ez is, köszi, s utólag is éltessen azért Isten! :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#30) SzalaiG válasza Gradilaci (#28) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

Már nagyon várom.

(#31) petipetya

petipetya
(nagyúr)

Tetszettek plüssállatos-ivós fotók. :) Látom, a kajával nincs gond, szó szerint összefutott a nyál a számban a kifli-szalámi katonákon..,

(#32) Ernő22 válasza petipetya (#31) üzenetére

Ernő22
(csendes tag)

Üdv. mindenkinek!
Lacinak meg persze nem utolsó sorban Gergőnek is gratulálni akarok a napló íráshoz!Minden nagyon szép és nagyon jó,nagyon szeretem ahogyan előadtátok az eseményeket.Remélem nemsokára én is társulok hozzátok!További jó munkát és jó gurit!

(#33) SzalaiG

SzalaiG
(addikt)

Jó kis kiegészítő. :)
Legalább ilyet szeretnék én is. :B :K

(#34) Gradilaci válasza SzalaiG (#33) üzenetére

Gradilaci
(tag)

Felőlem akár indulhatunk is, ha visszamentem szabiról...

Ja...megint megvolt a Mirador, itt hesszelek a Padrosaban, irány Henares! :DD

[ Szerkesztve ]

(#35) SzalaiG válasza Gradilaci (#34) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

A Mirador-t, A Mont Blanc-ot, A hajó-vonat rosszoldalt, A messzi Északot már én is nagyon várom. :DD

(#36) Yeffy

Yeffy
(addikt)

Isteni beszámolók, nagyon szeretem olvasgatni őket. kicsit mindig megfájdul a szívem ilyenkor, hogy nem mentem erre a pályára, holott "ide tanultam". bár még bármi lehet belőle, ugye...

szóval örülök, hogy írsz, nagyon jó, tartalmas, mesélős, szép képekkel illusztrált minden naplód.
örök hála érte, mindig nagy örömmel vetem magam bele a következőbe... :R :)

a "tanulósrác" jellemzésében bizony én is magamra ismertem... minden passzol, szinte... :D

írnék még valamit, de az személyes, ha esetleg érdekel, PÜ-ben elküldhetem...

Big girls ride harder! ♥ || Kondi powaa'! ヅ

(#37) Gradilaci válasza Yeffy (#36) üzenetére

Gradilaci
(tag)

Küldjed nyugodtan...

(#38) Yeffy válasza Gradilaci (#37) üzenetére

Yeffy
(addikt)

megvót' :)

Big girls ride harder! ♥ || Kondi powaa'! ヅ

(#39) radamsky

radamsky
(senior tag)

Azon agyalok ha jol tudom Quart-nál van a carrefour, ott hol jön a ingyen wifi jel?? hátha járok arra

járni fogok ezért kérdem

(#40) balika55

balika55
(csendes tag)

Mikorra várható a következő rész?

(#41) Gradilaci válasza balika55 (#40) üzenetére

Gradilaci
(tag)

Majd....változások lesznek, lehet, hogy lesz egy kis csúszás...

(#42) bul07

bul07
(veterán)

Akik türelmetlenek nézék a Ice Road Truckers sorozatott, igaz ez a kamionozás egy speciális változata(én a 4évad végén járok)
Pár link(telefonról így megy)
http://www.port.hu/jeglovagok_ice_road_truckers/pls/fi/films.film_page?i_film_id=107705
http://www.history.com/shows/ice-road-truckers

Majd holnap linkelem rendesen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#43) bul07 válasza bul07 (#42) üzenetére

bul07
(veterán)

Itt vannak a linkek
[link] , [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#44) djdaniel válasza Gradilaci (#41) üzenetére

djdaniel
(aktív tag)

várom már a folytatást! :R
Bele gondolok érhető hogy nem nagyon jut rá időd, egész nap vezetni...stb
gondolom örülsz ha kicsit tudsz pihenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Gradilaci

Gradilaci
(tag)

Sziasztok!
Ezúton szeretném bejelenteni, hogy a következő rész már nem itt, hanem egy teljesen új helyen, a SAJÁT oldalamon fog megjelenni 1-2-3 héten belül. A domain-regisztráció már kész, most az oldalon dolgozunk. Az van, hogy úgy tűnik, egy kis pénzt is tudunk ezentúl kapni a munkánkért, és mivel ez ugye ingyenes oldal, itt nem helyezhetek el fizetős reklámokat, amire egyre több igény mutatkozik. Az eddig megjelent részek természetesen itt is maradnak, a blog is élni fog tovább, de ezentúl csak a linket fogom itt megjelentetni. Remélem megértitek. Köszönöm mindenkinek az eddigi figyelmet, érdeklődést, a staffnak a lehetőséget. Mihelyt az oldal valamelyest beindul, megadom a linket. Addig is türelmeteket kérem.

(#46) Lauda válasza Gradilaci (#45) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Meghagni a tejet ado kecsket. Aki ezt megerti, az igen hulye ember lehet. A reklamokat meg ugy is tiltjak a legtobben, de csak proba cseresznye.

(#47) Gradilaci válasza Lauda (#46) üzenetére

Gradilaci
(tag)

A tejet adó kecskét??? Már ne haragudj, de ezt nem értem. Főleg nem hágtam meg...csak a véletlenen múlott, hogy itt jelent meg először, és csak a fiam miatt...a reklámot meg ki tiltja? Mert az oldal nem. És miért ne kereshetnék vele, már ha lehetőségem adódott...? :F

(#48) bul07 válasza Gradilaci (#47) üzenetére

bul07
(veterán)

Szerintem úgy értette hogy a böngészőben tiltják a reklámokat, mint pl én is
Nekem mindegy hol jelenik meg az írásod el fogom olvasni

(#49) tancoskata

tancoskata
(csendes tag)

Várjuk az új részt! Szerintem a rajongótáborod megy utánad az új oldalra is.

(#50) bul07

bul07
(veterán)

Na ilyet nem kívánok egy sofőrnek se

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.