Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zazahoho


zazahoho
őstag

Jó kis reggeli olvasmány volt :C :R

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#2) jerry311


jerry311
nagyúr

Thx!

(#3) Rob02


Rob02
csendes tag

Köszönjük! :) :R

(#4) xTc


xTc
aktív tag

Köszönöm Mesterúr! Újabb írás, újabb érdekes történet! :-)

(#5) sylard94


sylard94
csendes tag

Köszönjük az ujabb remekművet!

(#6) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett az iras, koszi

"There is nothing permanent except change"

(#7) tausztomy


tausztomy
csendes tag

Köszönet az újabb epizódért! :C :R

(#8) mairaisz


mairaisz
csendes tag

Jó írás lett. Csak így tovább. Tavaly nyáron minket is feltörtek Jungiban, csak nálunk nem hagyták ott a zárbetétet. Szerencsékre nem vittek el semmit se, mert csak a kártyákra mentek. Viszont az elég nagy problémát okozott , hogy a zárbetét hiányában egy csavarhúzóval ki lehetett nyitni a jobb oldali ajtót. Csak egy megoldás van ilyenkor, szét kell kötni a rudazatot az ajtóban és akkor csak belülről működik a kilincs.

Üdv!

Az első első, a második semmi.

(#9) Asifan


Asifan
tag

Ez a 2 napig tartó rakodás valami új eu rekord, nem? Vagy csak nekem hangzik nagyon idegenül a dolog?
Köszi az írást!

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az élményt. :)

Egyet nem értek, és ez független a kamionozástól. Miként lehet felhasználni egy bankkártyát, ha a tolvaj nem tudja a PIN kódot?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) bul07 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


bul07
nagyúr

Internetes vásárlásnál lehet mert minden adat rajta van ami kell hozzá (név,kártyaszám,érvényesség, és a hátoldalon a 3számos kód)
Sőt egyes kártyáknál még a kódot se kell beütni kártyás fizetésnél csak odaadod lehúzza a pénztáros és kész

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12) mairaisz


mairaisz
csendes tag

Ezek üzemanyag kártyák és nem bank kártyák. És a rablóknak vannak bejáratott helyeik, ahol nem kérnek pin kódot. Az ilyen helyeken általában a kutas is bent van a bizniszben. Ilyenkor több milliós összértékű kárt tudnak csinálna azzal, ha mindegyik kártyáról leszívnak több száz liter gázolajat. Persze ha valaki időben észre veszi és szól, akkor 30 perc alatt letiltják az összes kártyát.

[ Szerkesztve ]

Az első első, a második semmi.

(#13) radamsky


radamsky
senior tag

köszönöm az irást, jobb későn mint, soha észrevenni:D

(#14) _Atesz


_Atesz
addikt

Még csak a 7. résznél tartok, de végigolvasom mindet. Köszönet érte, a Tesco titok c. iromány óta nem olvasgattam ilyen jókat. :)

(#15) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Vártam a linket a 29ben, erre már mióta megvan az új napló... :U
Nagyon jó kis írás lett. Grat!

(#16) talbotos


talbotos
újonc

Csókos ..azért nem kapunk hosszú fuvarokat mert te mindig elviszed..

üdv a kollégák

(#17) Gradilaci válasza talbotos (#16) üzenetére


Gradilaci
tag

Azért az a csókos kicsit erős nem? :)
Nem is tudom kinek irigyeltük a tanulóját néhány éve.... :DDD
Ha úton vagy akkor jó utat, ha pihensz akkor meg jó pihit!

ui: tud már tolatni? :D

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#18) Gradilaci válasza mairaisz (#12) üzenetére


Gradilaci
tag

..."30 perc alatt letiltják az összes kártyát..."-sajnos ez nem így van. Két nap kell (ki tudja miért?) hozzá, legalább is nekünk anno ezt mondták. Pl ha Spanyolban lenyúlják a kártyákat és azonnal észreveszed, és intézkedsz, akkor is tuti, hogy jó pár száz liter nyállal rövidítenek meg, mire letiltják a kártyákat. És valóban érdekes a PIN-kód kérés-nem kérés is. Pl ha a Figueresi kúton nappal tankoltunk, akkor tőlünk kérte az automata a kódot. Ha este 10 és reggel 6 között tankoltunk, akkor a kezelőnek kellett leadni a kártyát előbb, és sokszor mire mentünk érte a tankolás végén, már adta is a kinyomtatott számlát mindenféle kód nélkül. Tehát simán lehúzta nélkülünk.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#19) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Azt hallottam a kollégáidtól, hogy Jungiban feltörve találták a kocsit. Nem tűnt el a kártya, megnyugodtak. Később tankoltak volna...
Elvitték mégis a kártyájukat és kicserélték egy lehúzottra, hogy a sofőr ne verje a tamtamot, legyen több idejük.
Fejlődnek... :((

(#20) bul07 válasza tancoskata (#19) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy simán klónozzák a kártyát, az még érdekes dolgokat szülhet
Pont most jutott eszembe hogy remélem ha jövőre lejár a bánkártyám és küldik az újat nem ilyen chipes lesz mert arról tényleg se perc alatt lenyúlják az adatokat egy kézi olvasóval (elsétálnak mellettem és már meg is vannak)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21) Gradilaci válasza bul07 (#20) üzenetére


Gradilaci
tag

Azért ennyire könnyen nem kapják meg az adatokat szerencsére. A legegyszerűbb továbbra is: Spanyolban SEMMIT nem hagyunk a kocsiban ha kiszállunk. Persze a laptopot meg a tv-t nem tudjuk magunkkal cipelni, de a lehetőséghez képest mindig el kell dugni amit lehet, meg a kocsit is minél nyíltabb, forgalmasabb helyen hagyjuk. Igen, ezt a kártyacserés trükköt én is hallottam.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#22) talbotos válasza Gradilaci (#17) üzenetére


talbotos
újonc

Ja ja.. :)) .poén volt...csak áruld el kinek kell jattolni mert idén annyi szar fuvart vittem hogy két év alatt nem vittem ennyit a w. nél ..meg annyit álltam hogy megutáltam a kamionozást..
4hét alatt 8500km hogy dobtam egy korongot mert ha nem akkor csak 7000km..

szerinted?, :)

neked is jó gurit ! ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) Gradilaci válasza talbotos (#22) üzenetére


Gradilaci
tag

Figyelj, én nem jattolok és nem könyörgök senkinek :N
Kapok szar kanyart én is néha, ilyen 6-700 km-es "belföldeseket", de szerencsére nem sűrűn. Állni én is sokat álltam augusztusban, volt, hogy a reggeli felrakó áttolódott másnapra Hollandban, akkor ugye mennybe is ment Mária, :F ez egy plusz nap pihi volt. Én is 9000 körül adok le holnap, úgyhogy ez eddig a negatív rekord. De tudod, én sokat megyek tanulóval, talán ezért vannak hosszabb kanyarjaim. Vállalj te is néha, én már úgysem akarok idén többet "tanítani", szeptember második felében még lesz egy, aztán vége. Holnap indulok Marlyba amúgy. Jó gurit!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#24) gamek!ller válasza talbotos (#22) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szeva Endre! :D Emlékszel még rám? :D Jót fánkoztunk :D

(#25) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sziasztok!

Merre jártok? Krisz hazaért iskolakezdésre?

(#26) gradilacine válasza SzalaiG (#25) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Szia!

Igen, már itthon van most unokatestvére keldor papa van a jobb egyben.Az 2. családi utaztatást o kapta meg , mert én a munkahelyemről nem tudtam elmenni szabadságra.
Most Olaszországban vannak.

(#27) egybarát válasza gradilacine (#26) üzenetére


egybarát
csendes tag

Bocsika ide akartam irni neked de privátba ment... de gondolom azért nem haragszol, további minden jót ne :) :) ktek

(#28) kolynet válasza egybarát (#27) üzenetére


kolynet
csendes tag

mi ez a naplo? sziasztok amugy:_)

Ne haragudj ha illetlen vagyok néha, születési rendellenességem!

(#29) egybarát


egybarát
csendes tag

Nagyon jó olvasni kell :) :)) :))

(#30) egybarát


egybarát
csendes tag

Nagyon jó olvasni kell :) :)) :))

(#31) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Sziasztok !

Lehet tudni merre járnak Laciék ? ? ?

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#32) Gradilaci válasza JossZombie (#31) üzenetére


Gradilaci
tag

Üdv mindenkinek! Jelenleg Subenben állunk, holnap innen indulunk tovább Staulandba Electrolux-szal. Köln felett fogunk végezni, aztán meglátjuk. Hónap közepétől még egy tanulóm lesz, aztán okt 17-től SZABIIIIIIIIIIIIIII! Alig várom.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#33) SzalaiG válasza Gradilaci (#32) üzenetére


SzalaiG
addikt

Meddig leszel szabin? 2-3hét? Írsz róla?

(#34) Gradilaci válasza SzalaiG (#33) üzenetére


Gradilaci
tag

Igen, és mindenképpen fogok írni. Amúgy is nagyon el vagyok maradva, de hétfőtől megint tanulóval leszek...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#35) SzalaiG válasza Gradilaci (#34) üzenetére


SzalaiG
addikt

Javaslom a rangodat módosítani kell!
Világjáró tanárúr - így pontosabb. :)
Már nagyon várom, h én is a padavanod lehessek.

(#36) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Van már 31, rész?
Kati

(#37) xTc válasza tancoskata (#36) üzenetére


xTc
aktív tag

Jelenleg még nincs, várjuk már nagyon, de türelem naplót terem! :-)

(#38) mairaisz válasza Gradilaci (#18) üzenetére


mairaisz
csendes tag

Ha mész az A2-n Madridnak, a 118-asnál is van egy Petromiralles kút és ott se kérte egyszer a srác a pinkódot. Csak egy aláírást kért a ticketre és már mehettünk is. Mikor minket feltörtek akkor kérdezte az öregem irányítója hogy a kártyák megvannak-e, mert ha nem akkor 30perc alatt tudják csak letiltani mindet. De szerencsére nekünk se vittek el semmit. Augusztusban voltam a nagykörősin beszéltem egy sráccal őt Olaszba törték fel. Neki is letiltották a kártyáit 40 perc alatt. Én csak ezért írtam hogy 30 perc. Aztán lehet ,hogy két nap, de remélem senki nem tapasztalja meg hogy mennyi idő is a kártya letiltás. Jó gurit!

Az első első, a második semmi.

(#39) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ahoj Fiúk!

Ki merre jár?

(#40) gradilacine válasza SzalaiG (#39) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Angolba tartanak Olaszországból, ha sikerrel járnak, ma Calaisban lesznek estefelé, ott töltik a hétvégét.

[ Szerkesztve ]

(#41) HummeRC


HummeRC
senior tag

Most sikerült elolvasnom. Köszönöm. :R

A tolvajnak meg száradjon le a keze! :(((

(#42) SzalaiG válasza gradilacine (#40) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az jó. Védett és teljesen felszerelt.
Mikor lesz Laci szabin? Mettől-meddig?

(#43) Gradilaci


Gradilaci
tag

Üdv mindenkinek Calaisból. Tartunk "Angolországba" egy "zöldfülüvel" a fedélzeten, a Stonehenge mellett fogunk lerakni holnap délben. Aztán onnan elvileg raklap lesz vissza Osztrákba. Szabin 17-től leszek kb 2 hétig.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#44) csocsioko


csocsioko
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon tetszik a blog, tervezem is, hogy elejétől a végéig átolvasom az összes bejegyzést.

Más:
Tanácsot szeretnék kérni tapasztalt kamionosoktól, hogy 41 évesen, érdemi C kategóriás tapasztalat nélkül érdemes nekifogni, lerakni az E kategóriás jogosítványt? Gondolom az első néhány kanyart egy tapasztalt gk vezető mellett levezetve azért bele lehet rázódni. Nézegetem a gépkocsivezetői álláshírdetéseket és E kategóriával jóval nagyobb az esély elhelyezkedni. Ráadásul nagy kedvem is lenne "nemzetközizni".

(#45) radamsky válasza Gradilaci (#43) üzenetére


radamsky
senior tag

hmm
kiváncsi leszek a mostani naplora Lacitól:D Én már tudom miért:D Pont jo helyen voltam jo időbe.

És nagyon köszönöm az irásokat az összest, remélem egyszer összefutunk és egy kajára minimum a vendégem vagy

azt hiszem megvilágosodtam:D

(#46) SzalaiG válasza csocsioko (#44) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mindenképpen tedd le és vágj neki! Még előtted az élet fele. :K

(#47) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Mikor jön a 31.? Várom....

(#48) radamsky válasza tancoskata (#47) üzenetére


radamsky
senior tag

gondolom, majd Laci szabija alatt felteszi

(#49) gradilacine válasza tancoskata (#47) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Egyenlőre mindketten várjuk, hogy a megérdemelt szabadságot végre a családdal tölthessük. Egy hét múlva Laci szabira megy, akkor lesz idő az elmaradt részek pótlására.

(#50) SzalaiG válasza gradilacine (#49) üzenetére


SzalaiG
addikt

A kocsi is otthon lesz vagy azt valaki tovább viszi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.