Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) janika91


janika91
csendes tag

Miért nem tudja valaki engedélyezni a megjelenést!?
Egész nap erre várok! :D

(#102) Syl


Syl
nagyúr

Vicces hogy sorra jelennek meg a fotós beszámolók, de a legjobb, igazi utazási napló várakozik valahol az éterben. :((( :O

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#103) Gradilaci


Gradilaci
tag

Még mindig semmi..."engedélyre vár"-3. napja. Türelem...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#104) Lauda válasza MrAti86 (#91) üzenetére


Lauda
félisten

Realisan mennyit lehet keresni a waberersnel es mennyi meloval?

(#105) Gradilaci válasza Lauda (#104) üzenetére


Gradilaci
tag

Ezerszer le lett már írva. Itt is, meg sok más topikban is.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#106) Lauda válasza Gradilaci (#105) üzenetére


Lauda
félisten

Az lehet, viszont en nem olvastam egyiket sem. Most olvassak at 30 utinaplot es tobb ezer hsz-t, vagy leirod 1 mondatban?

(#107) gumikacsa20 válasza Lauda (#106) üzenetére


gumikacsa20
csendes tag

Figyelj. Laci már kb 1 milliószor leírta mi a helyzet e téren a cégnél. Nem csodálom, hogy nem szeretné újból részletezni. Ha pontosan érdekel, akkor vagy a naplókat visszakeresed vagy felkeresed a tir-portal.hu-t vagy az rgtruckz.hu-t és ott olvasod vissza a waberer's-es topikokat. Ezen a két fórumon is kismilliószor kilett tárgyalva.

(#108) Gradilaci


Gradilaci
tag

~nettó 270.- AETR betartásával. Van, hogy több, van, hogy kevesebb. Átlag 11.000 km/hó.

(1 km=21 Huf+alapbér)

Ez nálunk van most, a nagy tesónál nem tudom mi változott január óta.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#109) Lauda válasza gumikacsa20 (#107) üzenetére


Lauda
félisten

Majd fel eve nem forumoztam es elotte sem kovettem a naplokat es a topikjait, most had ne olvassak el ket dunanyi szoveget. Mondjuk az 5 sor helyett irhattal volna annyit is, hogy figyelj, havi 12000 km-t vezetve es 26 napot dolgozva tisztan 260 ezer.
De hagyjuk a fenebe, ha ennyire nem akartok valaszolni.

(#108) Gradilaci Koszonom szepen Laci, pontosan ez erdekelt volna! :R ;)
Semmi gond, viszonyitasi alapnak tokeletes.

[ Szerkesztve ]

(#110) Gradilaci


Gradilaci
tag

Én tényleg nem akarok türelmetlennek látszani, de sorban kapom a priviket, így itt válaszolok: szerda délután elkészültté tettem az új fejezetet, azóta már tettem is hozzá. Többet nem tudok tenni, az illetékesek még mindig nem engedélyezték a megjelenést valamilyen okból, felé sem nézett senki. Én sem tudom sürgetni.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#111) Syl válasza Gradilaci (#110) üzenetére


Syl
nagyúr

Összeesküvés-elmélet ON:
Szerintem az "állati sofőrnek" címzett kommentjeiddel belegázoltál valamelyik modi lelkivilágába és most így büntet.
:(

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#112) Gradilaci válasza Syl (#111) üzenetére


Gradilaci
tag

Igazán nem érdekel. Nem engem büntet, hanem titeket. Max innen leveszem, és felteszem máshova. De azért elgondolkodtató, amit írtál. Remélem nem így van, minden esetre fura, hogy szerda óta várakozik, pedig már a házigazdának is írtam privit...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#113) zoo8800 válasza Gradilaci (#112) üzenetére


zoo8800
veterán

Szia Laci!

Blogoutba nem teszed át? Már nagyon kiváncsi vagyok :B

rip and tear, until it is done

(#114) Syl válasza Gradilaci (#112) üzenetére


Syl
nagyúr

Bár ne lenne igazam!
Annak a "máshová" címét majd oszd meg velünk :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#115) Gradilaci válasza Syl (#114) üzenetére


Gradilaci
tag

Itt van...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#116) Gradilaci válasza zoo8800 (#113) üzenetére


Gradilaci
tag

Nem tudom, mi értelme lenne. Eddig itt is jó helyen volt, miben különbözik a kettő? Max ezután nem címlaposba rakom, akkor azonnal felkerül. (meg aztán "ott még sose voltam...")
Üdv.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#117) Syl válasza Gradilaci (#115) üzenetére


Syl
nagyúr

:R :C

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#118) SzalaiG válasza Gradilaci (#115) üzenetére


SzalaiG
addikt

Végre! :)

(#120) Gradilaci válasza Kalandor (#119) üzenetére


Gradilaci
tag

Semmi gond, jó nekem ott is! Aki kíváncsi rá, ott is megtalálja.
Üdv.

(Ha csak megüzened, hogy ez van, ezért várakozik, nem teszem át...)

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#121) SzalaiG válasza Kalandor (#119) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ha lehet azért kerüljön vissza a helyére!

(#122) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Folyamatosan töltöm a képeket a picassa-ra , de helyhiány miatt pár albumot törölnöm kellett.

(#123) Lauda


Lauda
félisten

A 31-es naplo ki lett torolve?

(#124) tausztomy válasza Lauda (#123) üzenetére


tausztomy
csendes tag

http://logout.hu/bejegyzes/gradilaci/egy_kamionos_naploja_31/hsz_1-50.html

(#125) Lauda válasza tausztomy (#124) üzenetére


Lauda
félisten

Jaj koszonom! Itt kerestem ahol a tobbi is, elfelejtettem, hogy a logouton van a legutolso. ;) :R

(#126) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ugye visszakerül ide?

(#127) gamek!ller válasza SzalaiG (#126) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ki tudja.

(#128) csabi94


csabi94
őstag

Nagyon jók az írásaitok! Nem semmi, hogy ilyen munka mellett ennyi energiátok van. Tudom, hogy mivel jár a meló, hiszen apám is ezt csinálja már vagy 20 éve. Én is voltam vele mindenfele, nagyon lehet élvezni. Még azon is elgondolkoztam, hogy én is a volán mögött éljem le az életem egy részét, de visszatart, hogy ritkán és keveset lehetnék itthon. :(
Gondolom most is úton vagytok, szóval balesetmentes, jó utat kívánok. :R

(#129) gamek!ller válasza csabi94 (#128) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Pont otthon van :)

(#130) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Hogy áll a könyv?

(#131) Gradilaci válasza potyautas (#130) üzenetére


Gradilaci
tag

Sehogy....

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#132) potyautas válasza Gradilaci (#131) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Azért kérdem, hogy ennek kapcsán eldicsekedhessek, hogy nekem már szerződésem van a kiadóval. Most dolgozom a végleges formán. Nálatok szerintem az a gond, hogy túl sok az anyag. Elég nagy munka kiválogatni, hogy mi maradjon ki.

(#133) Gradilaci válasza potyautas (#132) üzenetére


Gradilaci
tag

Akkor gratulálok!
Nálunk az a gond, hogy senkinek sincs ideje még külön ezzel is foglalkozni. Több ezer képből kiválogatni pár tucatot, aztán valahogyan be is kellene fejezni valahol, mert ugye nincs vége, aztán nem kis probléma, hogy még nekem kellene néhány százezer kredittel beszállnom a megjelenésbe, és még sorolhatnám...szerintem nem lesz könyv, eleve nem is annak készült. Pláne, ha a tied is megjelenik, akkor még felesleges is lenne szerintem. Szóval még egyszer: gratulálok!

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.