Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Isti2


Isti2
aktív tag

Nagyon köszönjük. :C
Vártam már a folytatást. :))
Mint mindig, nagyon jó olvasni. :R

(#2) eddie303


eddie303
őstag

Inverterezes helyett egy normalis univerzalis 12 voltos laptop tap nem fogyasztana kevesebbet ?

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#3) #35685120


#35685120
törölt tag

Nagyon király kis írás volt, köszönjük szépen... :R :R

MÉG MÉG MÉG! :D

(#4) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mi az a "UNIT"? Egy kisebb kerékpár nem férne el valahol? Nem kéne sehová gyalogolni, meg hosszú pihenőnél lenne mivel közlekedni, boltból cipekedni.

(#5) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Laci ez qrvajóvolt. :C :R :K

(#6) cspetee


cspetee
csendes tag

Nagyszerű történet ismét. A képek sajnos össze-vissza lettek berakva, de így is hálás köszönet a fáradságos munkáért. :R
Jó utat és vigyázz magadra!

[ Szerkesztve ]

(#7) Zotya84


Zotya84
őstag

Hát ezzz.. ismét jó volt.

Jót nevettem a zoknis részen. :)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#8) ABE


ABE
őstag

"így az ő kocsijának „jobb szeme” volt"

Azonnal meglátja az emelkedőt, és megáll? :DDD

(#9) HummeRC


HummeRC
senior tag

Bár az eddigieket is olvastam mindig, de csak most írom, hogy köszönöm az élménybeszámolókat. Mindig kikapcsol, jó a stílus, szinte odaképzelem magam. :C :R

(#10) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a beszamolot. Mint mindig ez is kituno volt. :)
Tovabbi jo utat.

"There is nothing permanent except change"

(#11) gamerkiller válasza eddie303 (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem vettünk hozzá autós tápot, de lehet hogy igazad van. Igazából oly mind1.. :)

(#4) SzalaiG: Az unit jelen esetben a Waberer's-en belüli csoportokat jelenti. Bicaj? Annyit nem megy hogy cipelni kelljen.. :)

(#6) cspetee: A képek össze vissza? Ne haragudj ha így van, most is figyeltem, de nem olyan könnyű már a több száz kép közül válogatni. :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#12) fireproof


fireproof
őstag

Köszönjük az újabb nagyszerű részt. :) na jó most az ünnepek alatt fel vagy mentve az írás alól de amint útnak indulsz nincs kegyelem és írnod kell. :D Egyébként én is voltam Rómába.... Ott tényleg több motor van mint autó.:DDD

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Rosignano ismerős a tábláról, fater állandóan emlegeti. :D
Egyébként náluk is úgy van, hogy ritkán van magyar fuvar.
Ők úgy oldják meg, hogy 2-3hetente(hétvége előtt) megpróbálják a fuvarokat minnél közelebb hozni Mo-hoz és ott összeszedik őket kisbusszal, majd haza viszik és vissza. :K
De ugye ott nincsen ennyi kamion, mint a W-nél.

(#14) mave13


mave13
őstag

Jó írás ismét, köszönjük.

Akkor ezek szerint nem csak itt nem akarnak fizetni a cégek...
Amikor még vendégoktató voltam, akkor előfordult, hogy a februártól májusig tartó szemeszterhez tartozó fizut októberben katam meg 3 heti utánajárás és veszekedés után.
Most, mióta állományban vagyok, leglább a fizu egyik része megjön időben. De a külföldi oktatásért járó pénz 1-2 hónapot csúszik általában.
Pedig, itt az adminisztráció is helyben van...

Icewolf || kósza ||

(#15) Ipse89


Ipse89
tag

Nagyon jó lett, mint mindig! :R :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#16) Napfénysüti

Ismét egy kiváló rész. :R Jó utat legközelebb is. :K

Més que un club!

(#17) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszi az újabb beszámolót! :)
Tetszett a lavór nevű francia gyártmányú mosógéped. :DDD :C

Valamiért azt hittem, hogy Rómáról több szó esik majd. :B Ha nem haragszol, azok kedvéért, akik Rómáról is hallani szeretnének, linkelek egy két videót.:B 1 2 3

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#18) elbe1


elbe1
csendes tag

nagyon jó volt ez a rész is és remélem neked és családodnak is jól telt ez a párnap :)

(#19) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Kegyetlen jó olvasni, tegnap az egyetemről kedvenc falodám felé tartva láttam egy Wabis kamiont...csak egy pillanatra mielőtt befordult volna a sörgyárhoz(Pécs), pedig tuti megismerem hősünket és heves kalimpálásba kezdek ha Ő az. Még ilyet! :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#20) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A főnök bizonyára elméleti szakember, és ennek alapján igaza lehet, hiszen ha csak menni és menni kell, akkor műszakonként megvan 700km. :) Az alagutakról, meg a hegyekről jut eszembe, hogy Calaisban láttam amikor hordták a követ a parkoló építéshez. Sehol nincs kő a közelben. Aztán eszembe jutott, hogy az alagútból kitermelt követ valahova tenniük kellett, tehát mégis van.
Sir Ricció! Pécsen nincs is sörgyár. A tulaj szerint sörfőzde ;)

(#21) mave13 válasza Sir Riccio (#19) üzenetére


mave13
őstag

"az egyetemről kedvenc falodám felé tartva"
Csak nem az orvosi és a P*****?

Icewolf || kósza ||

(#22) Száguldó


Száguldó
csendes tag

Ismét egy fantasztikus írás! Nagyon jó volt olvasni! :C :R
Legalább nem unatkoztam ebbe a lukas órámban itt ebben az iskolának nevezett építményben! :DDD

(#23) stavross


stavross
tag

Szia Laci!

Köszönjük az újabb bejegyzést!

Hűséges olvasód vagyok az első naplótól kezdve, csak eddig még nem szóltam hozzá. Nagyon szeretem őket, sok mindent megtudtam a kamionokról/kamionos életről. (mi is az az állófűtés, bikázókábel :DDD stb...)
Fogalmam sem volt róla, hogy ez ilyen nehéz szakma. Le a kalappal előtted és kollégáid előtt

Ezúton szeretnék neked biztonságos jó utat kívánni, és jó egészséget az egész családnak :)

Boldogok, akik nem várnak semmit, mert ők nem csalódnak!

(#24) szablya


szablya
tag

Ismét élmény volt olvasni! :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#25) gradilacine válasza stavross (#23) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Üdv köztünk !!!!! :R

(#26) tothbe


tothbe
addikt

Megint egy újabb jó kis fejezet, amolyan Laci módra. ;)

Mi újság a szuper wifi kereső antennával? Mikor lesz beruházva a projekt?

By(e) Tothbe

(#27) Gradilaci válasza tothbe (#26) üzenetére


Gradilaci
tag

:DD

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#28) gradilacine válasza tothbe (#26) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Még nem tudjuk, a tv projekt van most tervben, antenna,parabola már megvan, azért, hogy hétvégén tudjon tv-t nézni.

(#29) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Üdv itthon GradiLaci!
Örülök h hazaértél épségben.Köszönöm az újabb élménybeszámolót.
Találtam egy kis hibát az írásban : a paprikás krumpliról nincs kép!Ha nem akarsz feldühödött tömeget (vagyis engem) , pótolod a hiányt :D:D:D
Jó pihenést!!!!

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#30) szablya válasza p3rgam3nt (#29) üzenetére


szablya
tag

Egyből a Lánc-hídra? ;) :R

Én is kérek paprikáspityókát meg gulyáslevest! :DD ;]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#31) gradilacine válasza p3rgam3nt (#29) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Úristen!!!!! :Y
Ezt a hiányosságot!!! Kimaradt sajnos a képekből, pedig megkaptuk, ezer bocsánat, hibáztunk, de megpróbálom helyrehozni. :W :P

A remekmű

A gulyáslevesről sajna nincs kép ,én is kíváncsi lettem volna rá, hogy bepácolt húsból amin még mustár is volt, milyen ízű levest készített belőle. Párizsba tart Laci, 350km-re van még Párizstól.

[ Szerkesztve ]

(#32) p3rgam3nt válasza gradilacine (#31) üzenetére


p3rgam3nt
tag

Egye fene megbocsájtok. :)
Hú jól néz ki , megkívántam de nagyon :)
Holnap főzök is egyet az asszonykámnak , bár Ő nem nagyon szereti.De így volt a zöldborsófőzelékkel is.Főztem egyet , és 2X szedett :) Azóta követeli :D
A gulyásleves ízére lettem volna kíváncsi.Bár ha mustár van benne , már rossz nem lehet :D
Szerintem sokan üzenik a párodnak : nagyon vigyázz magadra Lacibácsi :D:D:D:D:D (bocsi a bácsiért ,nem hagyhattam ki)

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#33) gradilacine válasza p3rgam3nt (#32) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Rendben átadom az üzenetet! :C

(#34) Vakegérke válasza gradilacine (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nem ér!
Paprikáskrumplit akarok!

Éjszakás voltam. Alszom vagy négy órát, mehetek túlórázni. Paprikáskrumpli volt betervezve, de ugye a túlórázás miatt ugrott. Erre látok egy ilyen képet...

Hogy az íráshoz is kapcsolódjak.
Lehet, hogy jó buli, meg világot látás, de összességében nem tetszik ez a kilométer hajhászás, nomád életmód, család nélkülözése.
Nem vagyunk egyformák, és jól is van ez így.

Ha nem is mindíg jelzem, itt vagyok, olvasok. És itt is leszek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) potyautas válasza Vakegérke (#34) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az én barátom már évtizedek óta járja Európát. Lettországtól Angliáig, Spanyolországról Svédországig...de arról álmodik, hogy vesz egy lakóautót, és elindul a családdal. Ott áll meg, és annyi időt tölt el, amennyi jólesik. Lovagolna a tengerparton, vitorlázna. (Nekem se lenne ellenemre egy ilyen élet)
Vagyis nem utálta még meg az utazást.

Ha nem lenne elég a paprikás krumpli, íme itt van egy lábaskával tőlem, Scaniás módra. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) Gradilaci


Gradilaci
tag

Udv mindenkinek! Parizs elott allok 120 kilometerrel, tartok a "nagy faluba". Lesz ott egy kiallitas, "JET Composites Show 2010" arra viszek kiallitasi anyagot.Ujfent csak koszonom a biztatast, naplot folytatom, mar egy par sor haza is repult innen az eteren at. Most reggeli helyett netezek, csaladdal beszelgetek inkabb, hamarosan indulok tovabb. Sziasztok, jo olvasgatast!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#37) Száguldó válasza Gradilaci (#36) üzenetére


Száguldó
csendes tag

További jó utat! :)

(#38) fireproof válasza Gradilaci (#36) üzenetére


fireproof
őstag

További jó utat és vigyázz magadra. :)

(#39) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Sajnos csak most tudtam végigolvasni a 10-11-et, és köszönet érte ismét! :R
Az a francia mosógépmárka ismerős, univerzális darab... :DDD
A paprikás krumpli és a mustáros gulyás leírva/olvasva is büntet!
Kitartást, jó utat és gyorsan fogyó kilométereket Laci!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#40) pityu1962


pityu1962
csendes tag

Nagyon jó vólt . Ha fizetős parkolóba parkolsz a cég fizeti??

(#41) Vakegérke válasza potyautas (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ohó, a lakóautó egész más. Azt én is el tudnám viselni. Szabadságot biztosít, de nem kötelez semmire.

Ami meg azt a kislábost illeti, a legszívesebben kiszedném a kezedből. Van ugyanolyanom, azt megkapnád. Csak sajna két dimenziós paprikáskrumplival nem érek semmit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) Ámokfutó


Ámokfutó
csendes tag

Ismét jó kis olvasnivaló!
Ezen jót nevettem: "Megrázó élmény volt, a kopogósra száradt zokniknak penetráns szaga volt. Először meg azon is eltűnődtem, hogy kidobom őket, csakhogy akkor alig marad váltásom. Meg aztán szegény guberálókra is gondoltam. Így erőt vettem magamon, és vagy negyed kiló mosóporral elrendeztem a sorsukat. :DDD :DDD

A svédek büszkék az acéljukra. A magyarok is - a svédek acéljára. Pláne, ha ez az acél némi műanyaggal karöltve kamionná áll össze.

(#43) elbe1


elbe1
csendes tag

a 12-részt mikorra várhatjuk? :DD

(#44) gradilacine válasza elbe1 (#43) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Gyűlik az anyag, várom a következő adagot, talán ma este megkapom Párizsi kirándulásának képeit.

(#45) zs0ti válasza gradilacine (#44) üzenetére


zs0ti
csendes tag

:R :)

(#46) p3rgam3nt válasza gradilacine (#44) üzenetére


p3rgam3nt
tag

Akkor holnap fent is van? :D:D

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#47) gradilacine válasza p3rgam3nt (#46) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Sajnos nincs meg az anyag, nincs net. Remélem a jövő héten sikerül átküldenie a képeket.Gyűjtemény van,de még én sem láttam.Sorry!!!

(#48) p3rgam3nt válasza gradilacine (#47) üzenetére


p3rgam3nt
tag

Én sem gondoltam komolyan ám , csak nagyon várom a folytatást.
Tudom hogy időbe telik összegyűjteni az anyagot.
Csak nagyon várom már.
Üdv Nektek és üdv a sofőrnek is!
Vigyázzon ám magára!

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#49) gradilacine válasza p3rgam3nt (#48) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Köszi átadom neki, de most annyira elfáradt,közel 4 km-t gyalogoltak,mire beértek a város szívébe. :DD :DD :DD
Megvolt a sportfoglalkozás a kollégáinak is. De vett nekem mustárt, már alig várom, itthon elfogyott már az összes, amit februárban kaptam.

(#50) potyautas válasza gradilacine (#49) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Hmm...4km? Félóra séta jót tesz a szívnek. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.