Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Na, ez a fix offline időszámláló lesz a divat, mint a Sims-nél?
Legalább itt "kicsit" több, mégsem 4 óra. 1 hét alatt meg azért csak akad kis idő valóban kipróbálni, még munka mellett is.

(#2) Steve1207 válasza BiP (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

SimCity :D
Ez teljesen korrekt, főleg úgy, hogy első indítástól számolja az egy hetet. Én bevágtam a kosárba, majd, ha lesz értelmes konfigom újra, akkor kipróbálom.

.

(#3) ViZion


ViZion
félisten

Jó ötlet, sajnos már nincsenek demók, szal. ez a "demózás" nekem hiánypótló. :R Remélem sok ilyen lesz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) BiP válasza Steve1207 (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Valóban Simcity. Hülye vagyok már.
Csak minden tele van most Sims hírrel, reklámmal, összekevertem.

(#3) ViZion: Igen, végülis ez helyettesíti a demót, teljes mértékben.
Kár, hogy időkorlátos. Mármint nem az 1 héttel van bajom, az nagyon is korrekt, hanem hogy csak aug.14-ig él a dolog.
(mondjuk arra kíváncsi lennék - bár részletkérdés), hogy ha valaki aug.14. előtt beteszi a játékot a gyűjteménybe, de csak pár nappal előtte (vagy akár aug.14. után) indítja csak el, akkor is működni fog-e neki az 1 hét játék.

[ Szerkesztve ]

(#5) gianni85


gianni85
veterán

Server stress test? :D

(#6) Ubran


Ubran
tag

Ez nagyon udvozlendo hir :) Tuti kiprobalom. Igen a demok hianyoznak, az ilyenekkel ki lehet tolteni az urt.

(#7) ViZion válasza BiP (#4) üzenetére


ViZion
félisten

Biztosan működni fog, nem a letöltés, hanem a kosár számít. L4D is így lett, nemrég töltöttem csak le, pedig az akció régen volt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) BiP válasza ViZion (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Király, köszi a megerősítést. Akkor én is gyorsan bepakolom :)

(#9) .tnm


.tnm
addikt

gyakorlatilag a single-t végig lehet nyomni akkor ingyen?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#10) Marton Pí válasza .tnm (#9) üzenetére


Marton Pí
csendes tag

Meg multizhatsz is ingyen. :K

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#11) CoDWaW07 válasza Steve1207 (#2) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Nekem is megvan még a Titanfall 2 napom :DDD
Amúgy megint biztos ellepik a cheaterek a BF4 szervereket:S

.tnm: Igen, single plusz multi, szóval olyan mintha kibérelted volna a teljes játékot 1 hétre :)
De szerintem pont a multi az ami a BF-ben igazán jó :K

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#12) Dtomka válasza CoDWaW07 (#11) üzenetére


Dtomka
veterán

"Amúgy megint biztos ellepik a cheaterek a BF4 szervereket:S" Ez tuti... :((( Ellepik a szervereket az újoncot, akkor már szinte mindegy melyik szerverre megy fel az ember, lesz 1 pár "könnyű frag :)"

Azt hittem, hogy teljesen ingyenes, úgy mint nem régen a 3 rész. Furcsa lett volna , hiszen a BF4 nem olyan régi "gém"... én pár hete vettem ~8 k -ért. (csak alap, majd a preimumot is megveszem a későbbiekben)

(#13) XharX


XharX
aktív tag

Ez jó hír, kíváncsi vagyok milyen is mert a sok negatív vélemény kissé elriasztott tőle.

(#14) #41133696 válasza .tnm (#9) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, és mondjuk elegánsabb is így ez a megoldás, mint amit az Activision csinál, hogy FW csak a multira korlátozódik. Meg ugye eleve nem hétvége, hanem egy teljes hét.

(#15) CoDWaW07 válasza Dtomka (#12) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Majd talán 1-2 év múlva a BF4 is ingyenes lesz, de szerintem már az ingyenes BF3-nak is nagyon örülhetünk elég nagy ajándék volt, főleg nekem mert épp megvenni terveztem, amikor megláttam hogy ingyenes azt hittem hogy valami átverés :D
Csak ugye pár hétig használhatatlan volt a szerverek nagy része a sok cheater miatt meg tele voltak

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#16) Dtomka válasza CoDWaW07 (#15) üzenetére


Dtomka
veterán

Tesomnak is így lett meg. Én a BF3 mal játszottam, Ö a BFBC2 vel. Most Ö a BF3-mal, és én + a BF4 el :).
De a Hardline-t szerintem kihagyom. Számomra olyan COD-os.

[ Szerkesztve ]

(#17) woker válasza XharX (#13) üzenetére


woker
aktív tag

Don't keep your hopes up ahogy a művelt angol mondaná, ugyanis a DT óta szar a netcode megint (sőt én most már rendszeresen tapasztalok szerver oldali lagokat) mivel gyakorlatilag újra előjöttek azok a hibák amiket a DT megjelenése előtt pár héttel javítottak ki.

(#18) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem arra jó lesz,hogy egy hétig nyüstöljem a R9 290 -s kártyámat. Amúgy annyira nem érdekel. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) castiels


castiels
addikt

Tehát origin letölt bf4 keres letölti és már megy is?

(#20) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Eddig is vegyes volt a játékosállomány, de ezentúl aztán... :D

(#21) ViZion válasza BomiBoogie (#20) üzenetére


ViZion
félisten

...mondja egy csiga? :U ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) Dtomka válasza BomiBoogie (#20) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen, de 1 hét gyorsan elrepül. Persze lehet , hogy kipróbálás után sokan megveszik.

Szerintem a BETA-hoz képest ég és föld. Azért a BETA-hoz hasonlítom, mert én ott próbáltam ki először.
Lesz még patch ami sok mindenbe módosítani fogja játékot.

(#23) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Tök jó, hogy erre egy hetet adnak, míg a SimCity kipróbálása összesen 4 órát enged... :D

De legalább kipróbálhatom. Nekem a BF3 nagyon hamar unalomba ment át, nem volt a mapok tervezésében akkora fantázia, mint a BFBC2-ben (amit még mindig imádok, még a BF3 megjelenése után is több játékórát tettem abba a BF3 mellett). Akkor megfogadtam, hogy nem veszek megint BF-et látatlanban...

[ Szerkesztve ]

(#24) CoDWaW07 válasza Dtomka (#22) üzenetére


CoDWaW07
őstag

khmm...ezért jó csinálni vagy 20 accot és hetente cserélni amikor lejár az 1 hét :DDD :DDD

castiels: Igen, mintha megvetted volna

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#25) BiP válasza CoDWaW07 (#24) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, hamar előjött a magyar "leleményesség" :)

(#26) Televan74 válasza CoDWaW07 (#24) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ha tetszik inkább 1X vegyék meg a játékot. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Még egy hétre sem kell ez a rom...

(#28) asvald


asvald
senior tag

Azt hittem az alapjátékot ingyé adják :DDD simán jó lenne ,elég lenne csak a dlc-ért fizetni ,azok is kitesznek vagy 3 -4 alapjáték árat

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#29) #41133696 válasza B.Á.L.!.N.T (#27) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem kötelez rá senki...

(#28) asvald: a premium csomag az összes DLC-t tartalmazza. Hogyan jött ki a 3-4 alapjáték ára? Egy picit matekozd ezt át.

(#30) castiels válasza CoDWaW07 (#24) üzenetére


castiels
addikt

És akkor a single is játszható meg a multi is? 1 hétig?

(#31) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"168 órás ingyenes tesztidőszak akkor startol, amikor először elindítjuk a programot"

Fontos, beleszámít offline idő is, nem csak az amikor ember játszik.

Live-Die-Respawn

(#32) #41133696 válasza oriic (#31) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, különben lenne aki csak heti 1-2 órát játszanak, aztán már a BF5 is kint lenne az összes DLC-jével mire a végére érne :DDD

(#33) oriic válasza #41133696 (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép is lenne. :D

MOndjuk kampány kétszer is kijátszható ennyi idő alatt, a multit meg kb ennyi idő alatt meg is utálja majd delikvens a bugok miatt. :DDD

szerk:

Most azon gondolkodom, hogy legyártok 10 origin accountot, majd leszedem játékot, aztán ha vége akciózásnak akkor olcsó pénzért árulom majd őket. :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#34) CoDWaW07 válasza BiP (#25) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Van olyan ismerősöm aki már gyártja ezerrel az origin fiókokat :DDD
Én részemről kipróbálom a multit, és ha ez is tetszik akkor megveszem, annyit bőven megér:)

asvald: Igen, letöltöd, és attól kezdve hogy elindítottad a játékot, 1 hétig használhatod, szóval ha ma elkezded akkor 15-ödikéig.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#35) asvald válasza #41133696 (#29) üzenetére


asvald
senior tag

na- most látom csak 10ropi akkor nem szóltam , mindenesetre majd jövőre megveszem , ha megcsinálták rendesen addig forever 3 :R

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#36) Lomha 8V válasza asvald (#35) üzenetére


Lomha 8V
addikt

majd jövőre megveszem

addig forever 3

Vetettél egy kisebb logikai bukfencet nem? :DDD

(#37) ABee válasza CoDWaW07 (#15) üzenetére


ABee
tag

Mellesleg az akciót még megdobták egy kis árcsökkentéssel a Battlefield játékok esetében, ami még a shortcutokra is vonatkozik. BF3 Premium ami az összes DLC-t tartalmazza lement 20 Jurórol 6-ra ami azért elég baráti. Így ha korábban letöltötted az ingyenes alapjátékot most kb 2 ezer forintból kijön a komplett csomag.

[ Szerkesztve ]

(#38) Dtomka válasza CoDWaW07 (#24) üzenetére


Dtomka
veterán

Micsoda? :F Nekem megvan a gém. És ha több origin fiókot regisztrálnék akkor azok nem fognak eltűnni 168 óra után?Ha nem, akkor sok csíter lesz a BF4ben is... :(((

(#39) asvald válasza Lomha 8V (#36) üzenetére


asvald
senior tag

értem mire mondod , próbáltam a 4-et beta-ban + szomszédban havernak is megvan ..szal tudom miről beszélek vagy még se? :F :D

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#40) Lomha 8V válasza asvald (#39) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Na jó, ez már nekem nem is bukfenc, hanem leszúrt tripla rittberger dupla luccal. :DDD

(#41) Cathulhu


Cathulhu
addikt

"A tesztváltozat minden idők legnagyobb újragondolását előzi meg a Battlefield 4 történelmében: heteken belül érkezik majd egy patch, amelyben a játékmódoktól kezdve a katonák mozgásán keresztül az újragondolt netkódon át mindent megpiszkálnak majd egy kicsit."

Ize, nem utana kellene nepszerusiteni a jatekot?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#42) 5hat7


5hat7
tag

Ha rossz májú akarnék lenni akkor azt mondanám,hogy ez a BETATEST2 elnevezésű akció. :))

[ Szerkesztve ]

Közút nem versenypálya! Versenypálya NEM közút ;)

(#43) BomiBoogie válasza Cathulhu (#41) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Most ez még mindig a tesztváltozat? :DDD

(#44) oriic válasza BomiBoogie (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Open Gamma Public Test 3. :DDD

Live-Die-Respawn

(#45) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Köszi, el is mentettem. Ha egyszer eladom a fiókom, ebből veszek majd Ferrarit. :DDD

Nyugodj békében Integra!

(#46) CoDWaW07 válasza Dtomka (#38) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Van aki csinál egy rakás fiókot, letölti most mindegyik accounttal, és onnantól indul az 1 hét neki amikor elindítja a Bf4-et először, szóval ha te most leszeded, akkor 3 hónap múlva is elkezdheted azt az 1 hetet ha addig nem indítottad be.
Ezért is mondtam, hogy ha pl. valaki csinál 20 felhasználónevet, letölti, akkor miután az első accnál lejárt az egy hét, utána elindítja a második accon a bf4-et és így tovább...:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#47) Dtomka válasza CoDWaW07 (#46) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem.
De én nem leszek annyiszor újonc....+ nem kavarok be a jól működő profilomnak. Bár sztem minden acc. külön e-mail címhez kapcsolódik.
Azért mindenképpen újabb (BF3 ingyenes volt) dicséretes lépés, hogy 1 hétig azaz 168 órát lehet vele ingyen játszani. Én 63 rangú vagyok és ~196 órát játszottam. ~ 1 hónapja vettem meg, így aki szerint kevés az ingyen órák száma, az téved :).

(#48) CoDWaW07 válasza Dtomka (#47) üzenetére


CoDWaW07
őstag

szép :D
Én is szerintem tuti megveszem nemsokára, de az lenne a tuti ha ezután is lenne valamennyi kedvezmény a BF4-re:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#49) Dtomka válasza CoDWaW07 (#48) üzenetére


Dtomka
veterán

Én mint láthattad dobozosan vettem és ~ 8 k volt. Régebben 11-12 k volt, ha nem ragaszkodsz a dobozoshoz akkor az aprón nézz szét ott az alapjátékot már egész olcsón kínálják.

(#50) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Hali

Nem vagyok nagy fps-es, de ezt az ingyen 1 hetet nem akarnám kihagyni, viszont valamiért nem indul el a játék. Originben letöltöttem, rányomtam a játék indátásra, erre bejött browserben a battlelog. Írta, hogy telepítsek valami plugint, megtettem, majd rányomok a play campaigne-re, alul feljön egy kék sáv, azt írja, initializing campaign. Aztán itt megáll a tudomány. Tűzfalamban engedélyeztem már minden exe-t ami kellhet :D de nem akar elindulni. Mi lehet a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.