Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Úgy nézem külsőben a Redmi Note 2 köszön vissza számomra inkább, legalábbis a készülékház kialakításában.

De ha valaki az iPhone-t látja benne, nos ebből úgy is több lesz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) yuing


yuing
őstag

5 hónappal ezelőtt mutatták be a 10-es szériát... :D

(#3) pusszycat válasza yuing (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még az idén lesz 12.- is. Igaz az már xiaomi lesz.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Graphics válasza yuing (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van az már több mint fél év is , hova kapkodnánk már.

Március elején egész pontosan.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) yuing válasza Graphics (#4) üzenetére


yuing
őstag

Ohh, valamiért úgy emlékeztem, hogy tavasz végén történt. Nem egyszerű fejben tartani a Xiaomi modelljeit. :P

(#6) pusszycat válasza yuing (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez redmi már nem xiaomi. :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Alarikman


Alarikman
senior tag

Úgy hogy elfogyott/kivonták a sima Note 10-et és csak a pro maradt drágán és az 5g/10s Mediatekesek, nem is baj, hogy jön az utód.
Jónak néz ki. Kár, hogy az oled kimaradt.

(#8) roli543


roli543
őstag

Kezdtem megijedni, hogy idén nem érkezik a 11, de most már megnyugodtam :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#9) Plug Life


Plug Life
senior tag

„kölcsönveszi” 😂

(#10) dave987


dave987
aktív tag

Épp a kezembe akadt a régi A5 2016. Gondoltam magamban,na ilyen lapos oldalú kellene nekem modern köntösben... persze ott az Iphone 12, csak többszörös áron mint amit kiadnék egy telefonra. De most a Redmi megörvendeztetett. Így már nem is érdekel a 9es,10es széria. A50 után lemondok az amoledről és legalább leszámolok a PWM-mel is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#11) RoBos válasza dave987 (#10) üzenetére


RoBos
senior tag

Nem kell lemondani az amoledről, hisz az RN11Pro azzal jön + az erősebb D920-szal ;)

(#12) Luck Dragon

Kíváncsian várom az újdonságokat .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) noisia


noisia
aktív tag

Ha értékelhető kamerát kap, lehet benevezek egy Pro-ra. Kezdem feladni a reményt, hogy lesz valaha 6" alatti készülékem megint (240ezer alatt), a mostani meg elkezdett döglődni :((( ... Ez a specifikáció szimpi, a táblásmilka méretet meg majd megszokom valahogy.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#14) dave987 válasza RoBos (#11) üzenetére


dave987
aktív tag

Sajnos a Pro eléggé elment árban,gondolom marad is a nagy különbség. Az meg már sok nekem.

(#15) borix válasza dave987 (#10) üzenetére


borix
őstag

Ezt meg lehet, hogy ghost touch fogja sújtani...
Érdemes várni pár hónapot, hogy a többieknél kijön e majd.

[ Szerkesztve ]

(#16) Fall-N válasza dave987 (#10) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is örülök a Note 11-nél visszatér az IPS. Amúgy is elég átlagos OLED van a Note 10-ben. Mondjuk az ára biztos 100 fölött lesz, de nagyon kíváncsi leszek a sima Redmi 11 milyen lesz. A Redmi 10 is elég erős ajánlat.

(#17) Alarikman válasza Fall-N (#16) üzenetére


Alarikman
senior tag

Szerinted akkor miért húzták le itt a mobilarénán a redmi 10-et? Kijelző és magyar árak?
Amúgy gsmarena cikkje szerint okés ajánlat.
Egyetlen épeszű redmi 100k alatt a note 10 5g most. SZVSZ. Ezek az új Note 11-ek is azok lesznek, úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#18) corvin1984


corvin1984
tag

Ugy tunik egy masik befuto szamomra az a52s mellett. Bar kedvelem a Xiaomi termekeket, de tartok toluk - tapasztalatom szerint (Xiaomi Home nehany eszkozzel), hogy nem eleg stabilak. Ha a telefon is hasonlokeppen muzsikal, akkor attol tartok nehezen tudnam megallni, hogy ne adjam el vagy ne vagjam neki a falnak. A52s mellett szerintetek ez lehet egy normalis alternativa? HW szinten ugy tunik mindenkeppen.

(#19) Luck Dragon válasza corvin1984 (#18) üzenetére

Egy nem létező készülékről beszélünk még nem tudhatjuk hogy megfelelő az elvárásaidnak vagy sem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.