Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kecsawi


kecsawi
senior tag

Az utolsó mondat nagyon tetszett! :C

(#2) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

:C

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#3) SaGaIn válasza raskolnikoff (#2) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Remélem majd lehet ilyet beszerezni használt piacon hatmagos árban :D

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#4) Amazonas válasza kecsawi (#1) üzenetére


Amazonas
senior tag

Szerintem, a cikk címe is nagyon találó. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Beindult a marketing, ügyes.

Jó lenne egy hivatalos álláspont is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Taranti válasza Graphics (#5) üzenetére


Taranti
senior tag

Szerinted lesz? ;]
(Mondjuk az ellenkezője nem túl valószínű, hogy veszek 6magost, amiről kiderül, hogy 4magos.)

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#7) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Érdekes lenne ha kiderülne hogy csak a bioson múlik...

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#8) wolfman válasza SaGaIn (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Inkább fordítva. Limitált példányszámú, szóval lehet hogy fel fog menni az ára ezen malőr miatt mer egyedi.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) sakal83


sakal83
addikt

Gerillamarketing :)

(#10) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

az AMD igy vezeti fel az arcsokkentest. ennyi.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#11) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Annó lépett ilyet az Intel is, 233-as MMX-eket dobozoltak be 166-osnak. Mi meg vígan húztuk őket 266-ra és tovább.
#nemtegnapvót

(#12) Zimmy88 válasza kecsawi (#1) üzenetére


Zimmy88
tag

Igen, képzelem a virtuális sorokat az ügyfélszolgálaton, hogy mindenki vissza akarja cserélni a gyorsabb processzort lassabbra :D

FZR2000 ®

(#13) jedis


jedis
senior tag

Valamivel el kell terelni a figyelmet a "Kávétóról" ! :C Szóval ha nem is hivatalosan, de az AMD majdnem fél árban ad 8 magot, a Coffee lake-hoz képest ! :K ;) :D

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#14) jedis válasza Zimmy88 (#12) üzenetére


jedis
senior tag

Ha valakinek ez problem, ne b.szakodjon a gariztatással, én adok neki helyette, egy valós 6 magosat, "szőrin szőrbe" ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#15) OutSider17


OutSider17
senior tag

Anno szerencsém volt egy AMD Phenom II X2 555-el! :D
Hát most sajnos nem! :N
Ha valóban igaz akkor pár ember igazán best buy üzletet csinált! :DD

[ Szerkesztve ]

Légy becsületes. Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak. (Everett W. Lord)

(#16) sagem


sagem
addikt

Ilyet mondjuk már korábban is csinált az AMD, a Phenom II-es sorozatnál rengeteg 2 magos Phenomból lehetett 4 magos verziót varázsolni :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17) flash-


flash-
veterán

"gyszerűen kivitelezhető, és szoftveres úton a visszakapcsolás lehetősége is tiltható."

azér gondolom a pc guruk, kockák rájönnek majd hogy hogy lehet kijátszani:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#18) oriic válasza flash- (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De pont ez az hogy nincs mire rajonni. Alapbol 8 mag aktiv de csak abban a szeriaban. OEM gyartok ilyen termeket kaptak, es valszeg nem is foglalkoztak a tiltassal, csak piacra dobtak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Az igen! Megmosolyogtato latni, hogy tortennek meg ilyen vicces esetek manapsag is.

(#20) #16939776


#16939776
törölt tag

Ha tippelni kellene, ezek lesznek azok a 1800x-ek amelyek valamiért visszakerült a gyártóhoz és nem ment át a teszteken, át bin-elik kitesztelik mint 6 magos CPU, újracsomagolják, eladják újra.

Halandó meg nem fogja RMA-zni, ha egy korai gyártású példány is kapna, két !ingyen! maggal :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Lacok


Lacok
őstag

A kevesebb néha több. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#22) Petykemano


Petykemano
veterán

Azt lehet tudni, h az újabb gyártáásúak mennyiben jobbak?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#23) martonx


martonx
veterán

S hogy minderre pont a Kaby Lake startjának napján derül fény. Nahát, micsoda véletlen.

Én kérek elnézést!

(#24) twollah1976 válasza sakal83 (#9) üzenetére


twollah1976
őstag

Gerilla Ryzen!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) .mf


.mf
veterán

Már kezdtem hiányolni az AMD-s mag-unlockolást :DDD
Csak tartsák meg a jó szokásukat

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#26) tipuka válasza martonx (#23) üzenetére


tipuka
addikt

Kávé lesz az nem kaby :D

intelnél nem lesz ilyen gond, hogy többet adnak ne féljetek :D

(#27) Prosector


Prosector
addikt

Ha a 36. heti procikrol van szo, akkor miert peldalozik minden oldal a 1706-os batch-csel?
Eliras lenne?

(#28) ScrapUnit válasza tipuka (#26) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Inteléknél legalább kevesebb mag van jódrágán.

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#29) Televan74


Televan74
nagyúr

1600 -as tulajként hiányolom az a +2 magot! :DDD ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#30) komi77


komi77
senior tag

Az én r5 1600-osom sajnos 6 magos. Szerintetek ki cserélik gariban egy 8 magosra? :DDD

Szegény ember kézzel nőz.

(#31) Fionn válasza martonx (#23) üzenetére


Fionn
tag

akkora hír értéke azért nincs hogy mindenki hanyat homlok feladja a vásárlási terveket és ezt vegye "hátha" alapon :)

(#32) hokuszpk válasza martonx (#23) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

nemigaz, mar ketnapos a hir.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#33) tibaimp válasza sagem (#16) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, de ott valamit maszekolni is kellett, vagy nem? Itt meg simán 8 magosként "éled fel a srác" és kész...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#34) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Engem az érdekelne hogy az ilyen 6 helyett 8 magos procik más láb kiosztással vannak e ellátva? :)) :U

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#35) komi77


komi77
senior tag

A végén kiderül, hogy a 8 magosakban 10 mag van a 4 magosakban meg 6. Nyomulhat szegény Intel, mire utoléri itt a magszámokat. :D

Szegény ember kézzel nőz.

(#36) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sima marketing. Olyan mint a chipsbe rejtett nyeremények. Majd mindenki rohan, hogy hátha az övé nyócmagvas lesz, aztán csak a "sajnos most nem nyert" felirat fogadja.

(#37) komi77 válasza VinoRosso (#36) üzenetére


komi77
senior tag

Ismerős, a benzinárral is ezt csinálják. Ha bejelentik, hogy emelkedik az ára azért vásárolnak sokan, hogy kb. két gombóc fagyi árát megspórolják egy tankoláson. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#38) Tombi


Tombi
senior tag

36. heti 6 magos proci rendel, hol adjam le a pontos rendelést?:)

(#39) ReFleXx válasza martonx (#23) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez már napok óta kering a neten, csak PH cikkig ma jutott el :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#40) BiP válasza komi77 (#37) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen olcsó fagyi az akkor.
Még annyit se lehet spórolni. Egy komolyabb áremelkedés 5ft szokott lenni, de inkább 3. Ez 30-40 litert tankolva is max. 200 Ft. (kb. fél liter)
Az extra kerülő alatt több benzint elpuffogtat az ember.

[ Szerkesztve ]

(#41) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Apró elírás: "azonban pár várárló arra lett figyelmes"

(#42) Malachi


Malachi
addikt

már várom az aprón a speckó "maláj' Ryzeneket, kitesztelve, ami kell. :D különösen kedves számomra ez a hír, főleg mert nálam egy régifajta, okosított AMD processzor dolgozik már jó ég, nem is tudom hány éve. 7? annyira megszolgálta már az árát, hogy nem is fogom eladni, megy a vitrinbe díszhelyre. :)

(#43) AxBattler


AxBattler
félisten

No, beindul az ügyeskedés itt is, mint anno az Athlon/Phenom prociknál... várom apróra a válogatott, jóárasított 6/8 magos 1600-asokat! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#44) RozogA87


RozogA87
tag

"Az esettel kapcsolatban annyit még megtudtunk, hogy ha valakinek valamiért nem felel meg egy nyolc maggal működő hatmagos Ryzen, akkor az AMD természetesen garanciális keretek között kicseréli egy valóban hatmagos verzióra." Nahát milyen rendesek hogy oda ne rohanjak!:-)

Az intelligens emberek hajlamosabbak a mentális betegségekre. Állítják a hangok a fejemben.

(#45) komi77 válasza BiP (#40) üzenetére


komi77
senior tag

Nem a fagyi az occsó. Az átlag magyar GMC Yukon Xl-t használ és abban azért 98 literes a tank. A városi fogyasztása - ha nem ebéd után, telekajázva ül be a család - akkor az a barátságos 18 liter. Na itt már örülnek a tankoláson megspórolt fagyiknak. :DDD

Szegény ember kézzel nőz.

(#46) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Az AMD egyszer csinált egy nagyon hasonlót a 800 shaderes 4830-as Radeonnal. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#47) Tomcat


Tomcat
őstag

Bár egyre én is szívesen beneveznék elég kevés esélyt látok hogy ezekből hivatalos úton jutna Magyarországra is.

Tomcat

(#48) MolGabi válasza Dr. Romano (#46) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Nekem pont egy ilyen jutott, már a generáció végefelé (2009. május) újítottam fel akkor az egész gépet, és kicsi pénzért 4830-nak álcázva kaptam egy 4850-et. :DD 1GB-os verzió volt.

(#49) XuChi


XuChi
addikt

Ekozben a PCWord honlapjàn:

Kettővel több lett, maradhat? - Intel Core i7-8700K teszt

Ki kit koppint ?? :D

(#50) tailor74


tailor74
őstag

A záró mondat óriási. :DDD

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.