Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

A PC rész hűtővize se piros, hanem kék és zöld kellett volna legyen (külön körön), ha már a túloldalon alkalmazkodtak a gyártók színeihez :)

[ Szerkesztve ]

(#2) #65537792


#65537792
törölt tag

Iszonyat király. :C

(#3) Cifu


Cifu
nagyúr

A CYROGENIC hűtésnél elsőre csuklottam, de utána nézve kiderült, hogy az Origin hívja így a saját vízhűtését. Azért megnéztem volna egy olyan folyadékhűtést, amelyben folyamatosan -180°C alatti hőmérséklet uralkodik. :P

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) b.


b.
félisten

azt a jó....
ez valami brutál. :Y :Y

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ennek úgy lenne értelme ha egy pc futtatná a konzolgémeket is.

(#6) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez mekkora királyság már.

Ha Lottó 5-ösöd volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Jacek


Jacek
veterán

OMG.. ezek állatok :D

(#9) SidCorky válasza Dr. Akula (#5) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ne aggódj, amíg a Microsoftról és a Sonyról van szó, addig ez nem fog megvalósulni. :D

morgyi: Van benne capture card, ha arra kötöd a konzolok kimenetét, megoldható. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#10) Nyugis válasza SidCorky (#9) üzenetére


Nyugis
senior tag

NAGYON ÉRDEKES, HOGY LÉTREJÖTT EGY ILYEN HIBRID!
ez azért eléggé komolyan elgondolkodtató.
egyfajta jelzés, hogy nem kell mindennnek külön szabvány etc hanem mehetne egységesen is. mennyivel egyszerübb lenne az élet...

(#11) #65537792 válasza #32839680 (#8) üzenetére


#65537792
törölt tag

Aki ilyet vesz, nem hiszem, hogy 1 monitoros setup-ja van. :DDD

(#12) Carlos Padre válasza #32839680 (#8) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy hdmi switch nem elég egyszerű? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13) SidCorky válasza Synthwave (#6) üzenetére


SidCorky
senior tag

Meg ha összerakod magadnak.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#14) Dr. Akula válasza SidCorky (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem is reméltem, de akkor meg minek vagiznak vele, ez így 0, ennyi erővel egy Technokol Rapiddal össze is ragaszthatták volna az egészet, olcsóbból megvan.

(#15) #72042496 válasza SidCorky (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem is kell, elég ha a fogadó eszközre, mondjuk okostévére lesz mindegyik platformhoz app. (Streamre gondolok, ami még odébb van sajnos. Ha egyáltalán elég jó lesz valaha a játékokhoz.)

[ Szerkesztve ]

(#16) Toby888


Toby888
senior tag

ez így értelmetlen ... rárakom a ps4-et meg az xboxot a gépház tetejére és majdnem ugyan ott vagyok -_- azt hittem valami software-s buhera vagy emulátor hogy futtatja a konzol game-kat

(#17) paperboy válasza Toby888 (#16) üzenetére


paperboy
senior tag

Azért megnézném azt a gépet, meg emulátort, amin elfutna egy xbox one vagy egy ps4 játék... :)

(#18) Toby888 válasza paperboy (#17) üzenetére


Toby888
senior tag

én is megnézném, de vagy ha nem is emulátorral akkor valamien variáns hogy win alól szaladgáljanak az xbox ps játékok

(#20) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Afelett mindenki elsiklott, hogy van a konzoloknak+a gépnek egy közös kimenete, valamint van a VGA-n is, ami a Windows képét tudja kitolni? Gondolom én, ha a konzoloknak+Winnek van egy közös kimenete, akkor minden gond nélkül megoldható, hogy Win alatt is látni lehessen a konzol képét... Ezt a gépet streamra csinálták, kizártnak tartom, hogy erre ne gondoltak volna.
(Lehetséges, hogy van a dobozban egy 20 centis HDMI-HDMI kábel, ha szoftveresen nem tudták megoldani a dolgot.)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) -Skylake- válasza kakuk.tamas (#20) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Ezt a gépet streamra csinálták, kizártnak tartom, hogy erre ne gondoltak volna."

Nem. Ezt a gepet poenbol csinaltak (aminek szerintem egeszen igenytelen lett amugy). Nem hozza kereskedelmi forgalomba az Origin, ez az egy van/lesz belole. Es amugy az egvilagon semmi ertelme nincs is, gondolom ezt ok is tudjak , ezert nem fogjak arulni sem.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#22) #72042496 válasza kakuk.tamas (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ebben csak egy HDMI switch-et látok, ezeknek pedig a gyakorlatban bizonyos felbontások, (változó) frissítési frekvenciák, hangformátumok átvitele is problémát szokott jelenteni, nemhogy kép a képben módot támogassanak.

De tényleg mindegy, mert ez a gép úgyis csak egy érdekesség.

[ Szerkesztve ]

(#23) Bilux


Bilux
veterán

Nem is baj, hogy egy darab készült belőle mert idén már el is avul mivel jönnek az új konzolok :D

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24) GoldhandRent válasza #32839680 (#8) üzenetére


GoldhandRent
őstag

PS4 tud ilyet: hálókábelen oldja meg. Kicsit szemcsés a kép a direkt hdmi-hez képest (nyilván), és egy icipici delay is van, de simán játszható. Legalább a PC-re kötött kontroller működik, plusz egér + bill is írás közben meg a menüben, a fasza kis mikrofonod, a fasza kis fejeseddel egyetemben. Közben a háttérben és/vagy a második kijelzőn ott a böngésző, vagy akármi. Élhető dolog.

[ Szerkesztve ]

-

(#25) Polllen válasza GoldhandRent (#24) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az xbox is tudja.
PC-n meg a steam.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) GoldhandRent válasza Polllen (#25) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Akkor nem értem, ez most miért jó dolog :DD
Mondjuk a vízhűtés része elég nagy plusz. :K

-

(#27) To-fu


To-fu
újonc

Ez meg mi a jó...
Na jó, ez most kiégetett.

Az üzlet csak akkor jó, ha mind a két fél jól jár!

(#28) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Nagy ötlet. Bármelyik komponens tönkre megy, lehet vinni az egész gépet gariba. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.