Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Remek, kedves Square, ez szerintem senkit nem érdekel, az annál inkább, hogy hány epizód lesz még és mikor, illetve milyen platformra jelennek meg. :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ügyes a Square :)
Elōször lehúzta a MS-t (RotTR)
majd a Nintendot (Octopath traveler)
és most jön a Sony (FF7R)...

Life, Uh, Finds A Way

(#3) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Biztos az MLB helyére jön :D

https://www.justpushstart.com/2019/12/mlb-the-show-is-no-longer-a-playstation-exclusive-franchise/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4) hombre[EU] válasza l.skywalker (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Best deal ever :D

Life, Uh, Finds A Way

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég szomorú, de akkor sem veszek már több ps4-et.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) l.skywalker válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért ezt a Baseball játék irányt mi nehezen fogjuk fel, de vannak kultúrák ahol ölni tudnak érte :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7) hombre[EU] válasza l.skywalker (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem tudom mit látott benne a Sony, sosem tartozott a jól fogyó sportjátékok közé. Megpróbálták, de ebben nincs több 1 platformon, szerintem több platf. sem. Ez most egy csúnya nagy sztereotípia lesz, de az átlag baseball közönség szerintem inkább a nyugdíjhoz van közel és nem a gaminghez :) most lehet linkelni a ps-topikot ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#8) l.skywalker válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


l.skywalker
félisten

Japán legkedveltebb sportja a Baseball. Náluk ez a foci. Gondolom ezért.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) hombre[EU] válasza l.skywalker (#8) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem hiszem,mert akkor lenne japán verzió,nem? :D
Nekik ott a PYS baseball játéknak, ez a nyugatot célozta meg

Life, Uh, Finds A Way

(#10) oriic válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg az MLB sorozat elegge nepszeru, foleg h 1997 ota adnak ki uj reszeket. Gondolom ha bukas lett volna egy ido utan leallnak a gyartassal.

Live-Die-Respawn

(#11) l.skywalker válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

https://www.vox.com/2014/7/3/5868115/most-popular-sports-world-cup

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) hombre[EU] válasza oriic (#10) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem is mondtam,hogy bukás lenne(vagy azt,hogy nem jó játék). Azt nem értem miért ragaszkodtak hozzá ennyire, nem volt egy system seller és a mainstream sportjátékokhoz képest nem is fogyott jól.
Egy LBP,Ueda játék stb ezekkel legalább meg lehet személyesíteni egy platformot...a baseballról nem sokunkat jut eszébe a playstation :) legyen az én bajom :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#13) hombre[EU] válasza l.skywalker (#11) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Sorry nem azt írtam amit gondoltam :B
tudom,hogy japánban népszerū sport, de az mlb the show nem japánnak készült (nincs jpn verzió), náluk a Pro Yakyuu Spirits a sláger

Life, Uh, Finds A Way

(#14) l.skywalker válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jaa, jaa. Úgy már tiszta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.