Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Mekkora egy f@sz cég ez az Apple... Anno a 7 plus-on jó lett volna, de már váltottam Androidra, úgyhogy nem játszik a dolog.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Raysen623 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszönjük ezt teljes mértékű szakmai hozzászólást. Nekem meg ismét szifonom van, de nálam sem játszik mivel nem játszom telón semmivel és nem is fogok.

A két cég megállapodása ettől még üdvözlendő.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) bitblueduck válasza Raysen623 (#2) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Az első mondata széles körben elfogadott tény. Ez attól független, hogy sok ember számára megfelelő termékeket gyártanak.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#4) AxBattler válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Hogyne játszana, hiszen Android-on már tudod használni!

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) GodGamer5 válasza AxBattler (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Úgy értem Apple-n nem játszik, Androidon azóta már használom. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) haxiboy


haxiboy
veterán

Tipikus Apple gondolkodás, őket miért nem akarják megbüntetni mint a google-t a böngésző/google play stb miatt? Apple pláne nem kínál alternatívát alkalmazásboltra, rendre árukapcsol, korlátoz technológiát hogy csak a saját eszközeivel működjön (Bluetooth például)...Sőt, a böngészőválasztásra visszatérve, érdekes hogy Apple-t nem kényszerítették arra hogy legyen böngészőválasztó, míg Google-t megbüntették amiatt hogy a Chrome volt az alapértelmezet...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) Raysen623 válasza bitblueduck (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezt a fantasztikus tényállást hány másik cégre tudod ugyanilyen formában ráhúzni a belső ? :U

(#6) haxiboy: azért nem kényszerítik rá mert saját OS-t ad és ahhoz kínálja. Ettől függetlenül fel tudsz telepíteni másikat is.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) haxiboy válasza Raysen623 (#7) üzenetére


haxiboy
veterán

Google is saját OS-t ad, a gyártóknak minden joguk megvan ahhoz hogy AOSP-ből dolgozzanak, nyilván akkor nincs google integráció sem play áruház, így kevesen vennék meg...A gyártókat kéne büntetni nem az OS gyártóját, telefonoknál nincs lehetőséget lecserélni az OS-t hivatalos úton...a legtöbb esetben még a bootloader is zárva van, van olyan cég (Sony) aki jódarabig ki sem nyitotta...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) Polllen


Polllen
nagyúr

Egy ideje gondolkodtam azon, hogy visszatérek a tabletekhez, de emiatt kiszórtam az apple-t. Most lehet újra visszakerülnek a listára.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) Raysen623 válasza haxiboy (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Saját OS-t saját hardveren amit csak az ő általa leszállított gépekre tudsz feltelepíteni hivatalosan? Vagy most miről beszélünk? Melyik platform? Almaja fa alatt sokminden megbújik az asztali gépektől kezdve a tabletekig stb. Ugyanezt el tusdja mondani google is? Valamire tudtak hivatkozni jogi értelemben az egyiknél, míg a másiknál eddig még nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) Tigerclaw válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Főleg, hogy alig találni hagyományos játékot a sok freemium, pay to win megoldások mellett. Sőt sok már nem is pay to win, hanem inkább “pay to play” megoldás, vagyis folyamatos fizetés nélkül egyszerűen játszani sem lehet vele, úgy találták ki a fizetési modelljét. Legalább az appstore-ban ki lehetne választani olyan opciót, hogy ingame vásárlás nélküli appok. Lehet hogy az Apple ettől remél több pénzt, de inkább csak maga ellen dolgozik, mert belefáradnak az emberek a normális játékok utáni keresésbe.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) keembo válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


keembo
tag

Nehogy azt hidd. Ez a gen Z egy olyan "kutya", ami azt eszi meg amit elé raknak. Ha eleve azt vesszük, hogy CrApple terméket vesz a feleannyiba kerülő/legalább olyan tudású termék helyett, akkor leszűrhető, hogy pénz van, ész nem igazán. Ez egy új hullám, a piac meg szépen kihasználja, hogy a fiatal usereknek nincs viszonyítási alapjuk a játékokat illetően. Ha a nojack/gagyi burkolat/beforrasztott akksi/etc. után még mindig szignifikáns szereplő az Apple, akkor már semmin sem szabad meglepődni.

(#13) #54625216 válasza bitblueduck (#3) üzenetére


#54625216
törölt tag

A “fikahuszárok kedvenc mantrája” nem összekeverendő a ténnyel.

[ Szerkesztve ]

(#14) tuki2200 válasza keembo (#12) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ezzel a hozzászólással okosat akartál mondani, de az ellenkezője sikerült.. :DDD

(#15) hengelhof válasza keembo (#12) üzenetére


hengelhof
senior tag

Gagyi burkolat? Na ne már...

(#16) brickm válasza keembo (#12) üzenetére


brickm
őstag

Fele annyiért pont fele annyit is ér mind. Az összes vele egy kategória utolsó kínai sz r huawei is pont ugyan annyiba kerül, mint az iphone. Csak a buták hitegetik magukat, hogy 70k-ért jobbat vettek, mint más 200k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#17) keembo válasza brickm (#16) üzenetére


keembo
tag

Lehet így is gondolni, de mifelénk butáknál a 70k csak 35%-a a 200k-nak. ;]

(#18) cracknyan válasza haxiboy (#6) üzenetére


cracknyan
csendes tag

https://techcrunch.com/2019/05/13/supreme-court-rules-against-apple-allowing-an-app-store-antitrust-case-to-proceed/

[ Szerkesztve ]

Cr4Cknyan

(#19) brickm válasza keembo (#17) üzenetére


brickm
őstag

Fogalmam sincs melyik mennyibe kerül, ezért írtam 3 random számot. Minden esetre a lényeget látom nem sikerült megragadni, de nem baj, majd ha nagy leszel visszaolvasod és fogod az okos fejed.

(#20) keembo válasza brickm (#19) üzenetére


keembo
tag

Nagyon odaverhettem a fenti hozzászólással a fanboyságnak, ha már a személyeskedés, mint aduász maradt csak. Mellesleg "sz*r kínai Huaweim" van, abból sem mai darab, ugyanis igen sokáig bírja. Azért vicces az utóbbi 10 év a két cég eredményeit illetően. A Huawei kinőtt a sárból, az Applet meg csak a fanboyok tartják életben. Persze minek is dobálózok neked tényekkel, hisz még gyerek vagyok. De talán egy napon én is nagy leszek és 400 ezerért vehetem majd meg azt, ami amúgy 150 lenne. További kellemes drukkolást az Applenek!

(#21) keembo válasza brickm (#19) üzenetére


keembo
tag

(Közben látom, hogy Macbook Pro mellett egy BMW büszke tulajdonosa is vagy, amit ugye ph-n muszáj kiírni. :D Jól van, nincs több kérdésem. Haladjunk el egymás mellett békében és mindenki élvezze amilye van. *indexelve kielőz*)

(#22) brickm válasza keembo (#20) üzenetére


brickm
őstag

Jössz a személyeskedés kártyával aztán bedobod ezt? 😂 Nevetséges kistílű húzás, mintha lopnál másik biciklit, ha a tied ellopták 😉 (egyébként ha ennyire izgatja a fantáziád, mivel autóépítő csoportban is tevékenykedem,meg szoftver developerben, azért van kiírva, hogy aki megnézi tudja mi merre...de ezt felszínes kiscsajok sose értik meg) Na menjél szépen homokozzál a többi kisfiúval míg anyu érted nem jön!

[ Szerkesztve ]

(#23) keembo válasza brickm (#22) üzenetére


keembo
tag

Én csak békés hangnemben reflektáltam, Önmagad tükrével. Gondoltam ennyi "járt" nekem miután te magad kezdted. Olyan karikatúra módon. De nem idegeskedem ezen, méreg az hosszútávon. Minden jót, még ha imho rosszul is válogatod a gadgetjeidet.

(nem személyeskedés az, ha végig az Apple-t - aztán a BMW-t - ostorozom)

[ Szerkesztve ]

(#24) keembo válasza brickm (#22) üzenetére


keembo
tag

még ez aztán tényleg nem offolok
(-Nevetséges kistílű húzás, - *kisstílű
-Az off poszt legyen off
-Ha valóban autóépítéssel/szereléssel foglalkozol, miért szereted a BMW-t?
Egy Honda-t vagy Mitsubishit inkább elképzelek egy szakértőnél.
Nem hiába nőtte ki mémmé magát a dolog, a németek körében is:
[link])

Tényleg nem tudtalak komolyan venni. Ne rám hallgass, hanem arra az általános elméletre, hogy mindig van hova fejlődni. Csak az ego vagy megszokás ne legyen gát.

(#25) brickm válasza keembo (#23) üzenetére


brickm
őstag

Az a baj, te két márkán nem látsz túl, csak a logóig. Ebbe gyorsan bele is kapaszkodtál, mintha érne bármit is a szábalom kiváltásán kívül. általánosítasz és felszínes vagy. Első Hsz-eim közt ott a megfejtés, kik teszik ezt. Szia!

(Igen ezaz kapaszkodj meg az elírásban is, ha már egy vessző hiányba se tudsz... szánalom 2.0 -miért nem mindegy neked, hogy én mit építek? 😁 csak hondát lehet tuningolni? Meg se kérdezem erre mi az érved, mert tuti baromság, de megfogadhatod a saját okosságod és fejlődj, mert erősen van hova!)

[ Szerkesztve ]

(#26) keembo válasza brickm (#25) üzenetére


keembo
tag

Csak leszűrtem a válaszaidból/adatlapodból amit le lehet szűrni. (még mindig offtopic)

(#27) brickm válasza keembo (#26) üzenetére


brickm
őstag

Én is 😈

(#28) Mumukuki


Mumukuki
aktív tag

Naaa, ne hagyjatok abba! Baromira elvezem 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.