Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

"PS5 499 dollárba kerül majd, vagyis nagyjából 150 ezer Ft"

Hahaha jó vicc :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) soundsonic válasza Kanczy (#1) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Igen dollárról Forintosítva kb ennyi mai árfolyamon, de inkább euróval és 27% áfával kéne számolni ami olyan 165-170 körül lesz. De ez sem rossz ár egy elvileg 4k 60fps-t tudó legalább 500 gb ssd-vel reldelkező konzolért.

(#3) Kanczy válasza soundsonic (#2) üzenetére


Kanczy
veterán

Én 180-200 közé saccolom, bár lehet csak én vagyok a pesszimista.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4) l.skywalker válasza Kanczy (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen 180 körüli ár a reális.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Akkor 500 lesz a Scarlet is. Szegény Lakatos Xbox :(
Ezzel a névvel nem lesz sikeres.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Maxxy10 válasza Wesder (#5) üzenetére


Maxxy10
addikt

Scarlet nekem mèg 600$ áron is day1 vétel lesz.

(#7) janeszgol válasza Kanczy (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem annyiért sem rossz. Ha visszafelé meg lesz a kompatibilitás (PS4-ig elég), akkor tuti veszek egyet.

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Számomra 200 ezerig vállalható,de ha csak 150 ezer lesz az még jobb lenne. :K
Lesz PC -m is,arról nem mondok le,de már nem lesz elsődleges platform.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) Solten


Solten
addikt

Remelhetoleg nem ugy fog kinezni mint a "kiszivargott" renderkepeken (80-as evek kavefozo-techno-dizajn valami elcseszett c-kategorias sci-fibol)...

Saor Alba

(#10) Wesder válasza Maxxy10 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz dràgàbb a PS5-nél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) gyuromoj


gyuromoj
veterán

IGN cikkben, van egy kis extra leírás is:
PSErebus azonban nem állt meg ennyinél, azt is elárulta, hogy a PS5 2TB-os SSD-vel lesz felszerelve (így akár még a tegnap felbukkant, cserélhető SSD kártyáknak is lehet létjogosultsága), sőt, arra is utalt, hogy Sony a gépet a 2020. június 8-án leplezi majd le az E3-on, amit egybe kötnek a PlayStation 25. évfordulós ünnepségével, ugyanis ennyi évvel ezelőtt lépett fel első alkalommal a cég a Los Angeles-i bulin (mondjuk ennek fényében érdekes, hogy az idei rendzvényt kihagyták). PSErebus szerint nem véletlen egybeesésről van szó, ugyanis szerinte bejelentik majd, hogy a gép kompatibilis nem csak a PS4 masinával, hanem a korábbi PlayStation gépekkel is. Ezek mellett állítólag a régóta pletykált Gran Turismo 7 leleplezésére is sor kerül, ami a PS5 egyik nyitócíme lesz, vagyis versenyjáték premierjére is 2020. november 20-án számíthatunk.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#12) l.skywalker válasza gyuromoj (#11) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha azonnali full BC lesz akkor előbb lehet hogy ezt veszek 😅

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) 30z.Samu válasza Televan74 (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

Momentán nálam is így van, ott a PC, de java részt konzolon játszom már. Ez a 150 ezer, mire ideér lesz kb 200. Már ha igaz persze, majd jövőre kiderül. :)

Sic Parvis Magna

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem akarom megvenni! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Juhaszatti válasza Solten (#9) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az a devkit. A fejlesztői gépek lesznek olyanok, nem a piacra szántak.

A PS4 fejlesztői gépe pl ilyen. Ez sem hasonlít az otthoni PS4-re.

(#16) 30z.Samu válasza Juhaszatti (#15) üzenetére


30z.Samu
félisten

De legalább van hely benne spéci hűtésnek. :D

Sic Parvis Magna

(#17) bulikavagyok válasza gyuromoj (#11) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jövőre elég mozgalmas ünnepi szezonunk lesz így, nem nagyon fogunk unatkozni. FM8, GT7, új Halo, Flight Simulator, talán HZD 2 is - plusz nyilván még pár ütős multiplatform cím.

[ Szerkesztve ]

(#18) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Megvan életem első konzolja :DD Már várom :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#19) oriic válasza Juhaszatti (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobban nez ki ez. :D Bar ezzel a velemenyemmel egyedul vagyok valszeg. Kar h otthonra esely sincs szerezni alltalanos hasznalatra :(

Live-Die-Respawn

(#20) Sirandrish válasza oriic (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is bejön :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Kanczy válasza oriic (#19) üzenetére


Kanczy
veterán

Nagyon ormótlan, kb. mint egy NES. Ne vicceljetek már velem :D

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#22) Sirandrish válasza Kanczy (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te mit nézel? Ez olyan mint egy PS bőrönd! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Kanczy válasza Sirandrish (#22) üzenetére


Kanczy
veterán

Na, oszt te játszani akarsz rajta, vagy ruhákat tenni bele? ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#24) Sirandrish válasza Kanczy (#23) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát első sorban játszani, de ha 2 váltásgyatyát is bele tudok rakni, akkor miért ne? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) 30z.Samu válasza Sirandrish (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

Horrornál jól is jönne, nem? ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#26) l.skywalker válasza 30z.Samu (#25) üzenetére


l.skywalker
félisten

Meg hosszú utazánsál pl. Death Stranding-nél :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#27) Sirandrish válasza 30z.Samu (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze...de akár egy tál levest is beletehetnék. Mire lenyomnék egy bosst, addig megmelegedne :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) 30z.Samu válasza l.skywalker (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor kell oda pót urna vagy akvárium, gondoljunk a gyerekre. :D

#27) Sirandrish: Ez sem rossz ötlet, készen lenne addigra a meleg szendó, vagy megállna a játék és írná hogy ideje megforgatni a virslit vagy a húst. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#29) Create.


Create.
addikt

Szerintem több lesz az mint 500dodo. Tippelgetni bárki tud. :U

(#30) Giovan! válasza Juhaszatti (#15) üzenetére


Giovan!
addikt

Nekem tetszik ez a design is, kicsit a régi pentium III-as gépem házára emlékeztet :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#31) Kanczy válasza 30z.Samu (#28) üzenetére


Kanczy
veterán

Persze, a kertipartiban is segít :DD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#32) Endreas válasza Create. (#29) üzenetére


Endreas
tag

:DDD

Kérdezz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.