Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Ha eltekintek a kis orszagunktol, sokan beszelnek angolul, elso vilagnyelv.
Vannak akik kevesbe jol, szar kiejtessel vagy egyaltalan nem, viszont a telefon babralasa vegett, kiadhato parancsokkal Bixby-t maris hasznosabban tudom hasznalni, mint Siri-t.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#2) Mr. Sword


Mr. Sword
tag

Várom S8+-ra. Már most is sokat tud, jó hogy magyar nyelvű telefonon is fut, ellenben a Google assistant-el, ami csak akkor áll veled szóba, ha a telefon nyelve is angol. Szerintem már csak arra is jók ezek az asszisztensek, mert az elkövetkező generációk ezekkel játszva fognak megtanulni angolul.

(#3) Somatom válasza LurkerSheik (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Az megy neki, hogy "kapcsold be a zseblámpát"? Mármint angolul, hottentottául, vagy bármilyen nyelven, és net nélkül?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) w333


w333
félisten

BIXBY vs SIRI :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5) Wesder válasza Somatom (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hiszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) YASKATIR válasza w333 (#4) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Hogyan hoztak ossze az apple-nel, hogy a siri ilyen szinten ostoba 7 ev elteltevel? :Y

(#7) Somatom válasza Wesder (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Azonos hardveren nem képes egy, az OS által ismert funkciót aktiválni? Bunkó vagy, Bixby! Inkább engedné a Samsung, hogy a dedikált gombot remapolni lehessen más funkciókra. Többet érnénk vele, mint egy ilyen ostoba asszisztensel.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Stard72 válasza w333 (#4) üzenetére


Stard72
tag

Nekem itt a Siri nagyon halvány valaminek tűnik. Ez ennyire buta tényleg?

(#9) RaveForce válasza Somatom (#7) üzenetére


RaveForce
veterán

LoL. Latom kepben vagy... nem hw.es korlatai vannak... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) Somatom válasza RaveForce (#9) üzenetére


Somatom
veterán

Hanem milyen? Szoftveres? Látom, képben vagy. 20 perc alatt összedobom a szoftveres részét.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) RaveForce válasza Somatom (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

Tejoeg. Nem 2004et irunk. Ahol egy hangmintat analizal a sw es az alapjan faek egyszeruseggel inditja a tarsitott alkalmazast. :U ez egy komplex hangasszisztens ami kozponti szerverek es az internet fele kommunikal, ha pl olyan kerdest teszel fel hogy ki rendezte a titanicot... vagy te letoltotted az internetet mar? :D masik dolog, mar 5 eve is ciki volt okostelo mobilnet nelkul. Ma meg 2017 van. Lassan mar csomag sincs net nelkul, tehat erre hivatkozni 2017ben h net nelkul mit tud.. nem a proliknak keszul a bixby, meg nem is a lakatlan szigetekre... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) Somatom válasza RaveForce (#11) üzenetére


Somatom
veterán

Itthon korlátlan netem van. Az a munkám, hogy járjam Európát, és hidd el, hogy nagyon sok helyen nincs, vagy nagyon gyenge a net. Nem lakatlan szigeteken, hanem fő közlekedési utakon, ahol az utazónak szüksége lehet némi infóra, segítségre. Basz6om a komplex hangasszisztenst, ha még egy ilyen piti feladatot sem tud megoldani. Valószínűleg gyakrabban lenne arra szükségem, hogy elindítson egy-egy alkalmazást, mint arra az infóra, hogy ki rendezte a Titanicot. Mellesleg (majdnem) minden Androidos telón alapból rendelkezésre áll a Google hangkeresés. Az előbb kipróbáltam, és Magyarul is tökéletesen értette azt a kérdést, hogy "Ki rendezte a Titanicot?". Akkor most miért is kell egy értékes hardvergombot erre a Bixby -minekre pazarolni? OK, aki akarja, az használja! De, ha már kikapcsolhatóvá tette a Samsung, akkor a gombja lehetne remapolható.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13) RaveForce válasza Somatom (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

Remapolhato az, ofc nem gyarilag :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) Somatom válasza RaveForce (#13) üzenetére


Somatom
veterán

A Bixbye -ra gondolsz? Működik?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) RaveForce válasza Somatom (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

Van tobb alternativa is, amikor utoljara neztem megneztem 2t mind2hoz trukkozni kell pc-vel is, tehat annyira nem foglalkoztatott tobbet, nekem eleg hogy kilehet kapcsolni, unalmas idomben lehet belemelyedek, vagy a topikban rakerdezek, pont a zseblampa nem lenne rossz egy gombnyomasra :))

Kozbe megneztem. Nocsak ez siman mukodik haxxolas nelkul, megy a zseblampa bixby gombbal

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) atike


atike
nagyúr

"A Bixby 2.0 célja..."

:D

Hmm. Majd megtudjuk pár év múlva, hogy mi volt a célja... :DDD ;]

(#17) Riccsike válasza RaveForce (#15) üzenetére


Riccsike
újonc

Mikent is?:)

(#18) Somatom válasza RaveForce (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Ez jó hír.
Az előző telómon volt dedikált kameragombom. Abból csináltam zseblámpakapcsolót, és híváskezelőt. Nyomásra fogadta a hívást, nyomvatartásra elutasította. Sajnos, az utóbbihoz root kell.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) aprokaroka87 válasza Somatom (#18) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Úgy olvastam hogy az 1082-es keycode lenne a bixby button

(#20) Somatom válasza aprokaroka87 (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Remapolásról van szó, tehát a Bixby funkció kódjára nincs szükség. Az akkor kéne, ha a Bixby funkciót szeretnéd egy másik gombhoz, vagy egy parancsikonhoz hozzárendelni. Az sem biztos, hogy a keycode meghívás menne root nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.