Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laybee


Laybee
őstag

Gratula az írásodhoz, nagyon jó. Valami hasonló helyzet volt vagy van nálam is. Nem tudom mi a megoldás, de úgy gondolom, hogy az ember úgy válasszon magának párt, hogy amit csinál az ember és ahogyan csinálja (pl. bevásárlás), azt szeresse és fogadja el a másik 100%-ig. Ha nem sikerül, akkor halott ügy(olvadó hóember). Kegyetlen az élet!

(#2) fatal`


fatal`
titán

Nagyon jó írás gratula :)

(#3) Gézengúz


Gézengúz
addikt

És csak, hogy tudd................... NEM VAGY EGYEDÜL............

(#4) SupaCow


SupaCow
tag

elnézést kicsit frusztrált hozzászólás lesz.
A lecke: A batyu

Teljesen rossz meglátás ez az előző kapcsolatból viszem a Dühöt és a keserűséget.
Miért kell az előző kapcsolatra gondolni ? Miért kell ahoz hasonlítani mindent?

Az ember zárja le rakja félre. Ne foglalkozzon vele. vagy jobb az önsajnálat. - jaj most se lesz jobb mint előzőleg.. most mi lesz?.. Akkor tessék továbbálni. Senki nem mondta, hogy bánatosan vagy kedvtelenűl kell élni. Vagy ha mégis ezt akarná valaki, akkor ne sírjon..

Viszont társult mellé olyan dolog is, ami miatt talán tudat alatt, vagy nem tudat alatt, nem akarom megoldani a problémáimat.

Itt az Ősz és most tele leszünk ilyen írásokkal.

btw.. kicsit nem ártana tördelni. Túl sűrű olvashatatlan.

f: @geboleather

(#5) zso73 válasza SupaCow (#4) üzenetére


zso73
veterán

Köszönöm az elismerő szavakat mindenkinek.

Nem gondolok az előző kapcsolatomra, de néha bizony reflexből cselekszünk. Aki nem ezt mondja, az vagy egyedül él, vagy hazudik! Egy új konfliktus a friss kapcsolatban, és aktivizálódik is a dolog. Ezeket kell kitakarítani. De ez nem olyan egyszerű....

A hasonlítgatás bizony mindenkiben ott van. Így működünk, és így tanulunk. Jobb volt, amikor szóltam az anyunak, hogy kaka. Jobb volt iskolába járni, mint dolgozni. Persze ez nem jó...

Én nem az önsajnálat miatt írtam le a dolgokat. Terápiás céllal, és ennyi. Én kiírtam a bánatom, és kiraktam ide a kérdéseimet. Van itt egy pár ember, aki bizony igen bölcs tanácsokat tud adni, vagy véleményt közölni. Ők is be fognak futni, és talán mondanak okos dolgokat is.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#6) heydaddy


heydaddy
csendes tag

Hmm hasznos ki írás, főként a vége felé. Gratula :)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.

(#7) sodey


sodey
csendes tag

Bár én még fiatal vagyok, de mégis úgy gondolom elég sok dolgon keresztül mentem... (Igen, most jön az, hogy "Ugyan 18 évesen miről beszélsz te"?) 16 éves koromig egy rakás sz@rnak mondhatom az életem. A szüleim hazaértek munka után és nem volt más, csak a családi perpatvar... Ez minden nap így volt, és nyugodtan képzeljük hozzá a legdurvább dolgokat is.. Mindez amiatt volt, hogy apámnak egyik nő után jött a másik, sosem volt neki elég csak az anyám... Aztán egy nap úgy alakult, hogy anyám elköltözött, akkor rádöbbent a másik szülő, hogy mégis ő tehet mindenről, hiába volt minden nap ingerült, hiába veszekedett egész álló nap, ő a hibás a dologban... Persze ez után mi következhetett volna mint a válás... Itt az utolsó 3 hónapban valamennyivel jobb volt a helyzetem, mivel volt valaki mellettem akivel mindig megoszthattam a bánatom... És egyik napról a másikra elszállt ő is, ma sem tudom miért, egy este telefonon közölte hogy ennyi volt... Aztán végül elköltöztem az anyámmal, az első hónapok furcsák voltak... Nincsenek itt a régi barátok akikkel együtt játszottunk gyermekkorunkban, akiknek bemutathattuk az első barátnőnk, akiknek elmondhattad ha bajod volt, akikkel megoszthattad a véleményed, akikkel ha bármikor elmentél szórakozni mindig jól érezted magad... De ezt is megszokja az ember, bár teljesen idegen helyen van, itt is új ismerősöket szerez, itt is épp úgy beüt néha a sz@r, de ez mindenhol így van. Viszont elmondhatom hogy végre nyugodt életet élek, helyreálltak a dolgaim, az életem sínen van, igyekszem nem elrontani ezt a helyzetet...

Gratulálok az írásodhoz, ha már van ilyen gondoltam én is írok ide pár sort. :) Persze nem tanácsot akarok adni, de ha nem jó a mostani pároddal és megbeszélni sem tudjátok a dolgot, akkor tovább kell állni, biztos hogy utána még pár hétig, hónapig nehéz lesz. De ha mégis lesz utána valaki az életedben, akkor úgy vágj bele a dologba, hogy teljesen lezártad a múltad. :)

(#8) zso73 válasza sodey (#7) üzenetére


zso73
veterán

Remélem az én gyerekeimnek is jobb lett az új helyen, hasonlóan hozzád. Nálunk most sokkal jobb, mert kiegyensúlyozottabb az új kapcsolatom, mint az előző volt. Persze vannak buktatók, és faladatok. De a párbeszéd, a türelem sok mindenre képessé teszi az embert.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9) zso73


zso73
veterán

2013 ősszel vége,ahogy írtam. Rezzenéstelen arccal. "Azt szeretném,ha elválnánk. " Könnyek nélkül,simán kimondva...."Én is így gondolom " És vége. 2013.08.26

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.