Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

A cím alapján már azt hittem, hogy a dual sim-es variánsból marad ki valami. :U

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Apró kellemetlenség bár nekem az S6 is nagyon gyorsan elér 40-60%-ot. Talánnaz utolsó 10-15% ami lassabb valamivel mint addig.
Kérdés mennyivel gyorsabb a 3.0 illetve hogy nem e nyírja ki az akkut az állandó gyorstöltés.

Rosszabb hír hogy az infra kimaradt.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#3) sanyijedi


sanyijedi
őstag

én is azt hittem.
de ha már kimaradás, az infra elég fájó pont..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4) zsolt501 válasza M5Norbi (#2) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Hosszú távon semmiképpen nem használ a gyors töltés, még ha a marketingesek el is akarják hitetni, hogy nem okoz problémát.
Már eleve a hőingadozások is nyírják az akkut pl. a nyári nagy meleg sem tesz neki jót főleg ha a telefont az autóban felejtjük a tűző napon.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) Xaels


Xaels
félisten

Az Adoptable storage nagyobb érvágás, pláne mert a gyári rendszer bitangul sokat levesz a tárhelyből...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) confuser


confuser
senior tag

a piacok legnagyobb részén a saját fejlesztésű Exynos 8890, néhány régióban viszont Snapdragon 820 chipsettel kerülnek forgalomba. Utóbbi már kompatibilis a legfejlettebb gyorstöltéssel, a Samsung rendszerchipje viszont csupán a 2.0-t támogatja, [...]. A cégnél dönthettek volna úgy, hogy nem adnak ki qualcommos variánst, ám ezt az ötletet végül elvetették.

Csak szerintem értelmetlen ez a bekezdés? Ha csak a Qualcomm tudja a Quick Charge 3.0-t, akkor miért járt volna jobban a Samsung, ha nem ad ki Qualcomm-os variánst? Akkor egyik verzió sem tudná a gyorstöltést...

(#7) kóóó


kóóó
aktív tag

Mhl-t vajon visszatettek a 7-be?

Üdv.: kóóó!

(#8) ..thealien.. válasza confuser (#6) üzenetére


..thealien..
csendes tag

Gondolom azért merült fel h csak egyféle Soc legyen h ne legyen sírás belőle h egyik "csak" 2.0 támogat a másik meg 3.0
Amúgy ez exy is tudja a gyorstöltést uh igazábból tök mind1 ilyen szempontból.

(#9) sharkybacsi válasza confuser (#6) üzenetére


sharkybacsi
tag

Nem csak szerinted.
Ennek így nincs értelme.
Félrefordították a forrást:
"Therefore, Samsung probably could have treated the Snapdragon 820 variant to Quick Charge 3.0, but in the name of equality and fairness, has decided to keep both back on the second-gen technology. "

Tehát a Samsung dönthetett volna úgy, hogy a Snapdragonos változat támogatja a 3.0-át, de az egyenlőség jegyében (?) úgy döntöttek, hogy mindkét variáns esetében maradnak a második generációs technológiánál.

[ Szerkesztve ]

(#10) sanyijedi válasza sharkybacsi (#9) üzenetére


sanyijedi
őstag

ott a pont, írja is pontosan:
"Quick Charge 3.0 is not found in either the Galaxy S7 or its curvaceous cousin."ű

QC3 egyik S7 ben sincs és az edge be se került bele..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#11) janeszgol válasza confuser (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Egyik S7 sem tudja a 3.0-át?

[ Szerkesztve ]

(#12) w333


w333
félisten

Egy dolog kimaradt a Galaxy S7 duóból

Na akkor még egy valami ... "infra" ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13) stevve válasza janeszgol (#11) üzenetére


stevve
nagyúr

Pontosan. Ezt kompenzálandó gyors a wireless töltés a hivatalos kommunikáció szerint. Aminek én örülök is, mert többnyire vezeték nélkül töltöm az S6-ot is.

[ Szerkesztve ]

(#14) Beri78


Beri78
őstag

a felhasználók nagy részénél ez sose fog kiderülni ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#15) Szakiii


Szakiii
addikt

Ez semmiség, infra jobban zavar de igazából az se, szinte minden telómon volt mostanában de ha 2x használtam sokat mondok egyszerűen felesleges.

(#16) Dare2Live válasza Szakiii (#15) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

vagy a cserélhető aksi. Persze ha G4 szinten lesz az aksiidő és nem S6 akkor elfogadható...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#17) bélus91


bélus91
tag

szerintem Fm radio sincs benne :U

(#18) Szakiii válasza Dare2Live (#16) üzenetére


Szakiii
addikt

de most miért? kajak cserélgetni szoktátok? egy napot tuti kibír többet a többi se én biztos nem cserélgetném, sose cserélgettem.

(#19) Kasya válasza bélus91 (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sot FM transmitter sem :U

Sokan a gyorstoltes kikapcsolasanak hianya miatt is panaszkodtak. Nekem teljesen jol szuperalt S6-ban a gyorstoltes, szerettem. A melegedes sem volt veszes.

(#18) Szakiii: utoljara 10 eve hordtam magamnal ket aksit, meg WinMo alatt. Ma mar fogok egy power bankot...
Aki az aksi elettartalma miatt aggodik, az pedig majd ket ev mulva (ha meg a telefonja meglesz) majd cserelteti szervizbe. Arkategoriajaban elfogadhato plusz koltseg.

[ Szerkesztve ]

(#20) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A SOC variánsokról van infó? Teljesítményben nem lesz arconfosás az egyik a másikkal szemben?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#21) w333 válasza Plazmacucci (#20) üzenetére


w333
félisten

Annyi biztos hogy USA mindig mindenből a legjobbat kapja, szóval simán eltudom ezt képzelni, de majd úgy is hamarosan kiderül ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22) fugu


fugu
tag

Samsung rendszerchipje viszont csupán a 2.0-t támogatja, nem mintha persze ez ne lenne elég.

Egy csúcskészülékben? Nem. Nem elég.
Ez az a kategória mintha azt mondanánk hogy A galaxy s7be csak snapdragon 810 került, nem mintha ez ne lenne elég....

(#23) stevve válasza fugu (#22) üzenetére


stevve
nagyúr

Nincs olyan telefon, amiben minden benne van. :)

Más.
S820 vs Exyons:
A felhasználó nem fogja észrevenni semmilyen téren, tesztekben lehet inkább majd valamiféle különbség. Az előzetes tesztek szerint marginális a különbség.

(#24) Plazmacucci válasza stevve (#23) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azért jó lenne tudni, miért ad ki pénzt az ember. Én sem gondolom, hogy lesz felhasználóélményben különbség.. Bár pl Note 4-nél volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#25) MartOOn válasza Dare2Live (#16) üzenetére


MartOOn
addikt

Ne haragudj de ha g4 szinten lesz az akksi ido akkor most mondom vissza a rendelest. G4em van most es a 4 ora SOT sose jon ossze. Edge-tol min 5 ora SOT várok.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#26) Szakiii válasza Plazmacucci (#24) üzenetére


Szakiii
addikt

nekem notebol snapis verzió volt, frissítéssel brutálisan jó lett, de előtte dadogott exynossal nem tudom hogy ment de nem hiszem hogy ott rosszabb vagy jobb lett volna a helyzet ha nagy különbség lenne nem adnák így ki mert akkor lehetne reklamálni hogy adott régióban ugyan azért az árért gyengébbet kapsz 1-5% meg tényleg semmi ettől nagyobb különbség biztos nem lesz

(#27) M5Norbi válasza zsolt501 (#4) üzenetére


M5Norbi
őstag

Akkor nem olyan nagy gáz hogy kimaradt.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#28) JoeYi


JoeYi
őstag

két dolog maradt ki, az FM rádió és az infra

(#29) Roadhammer


Roadhammer
tag

Ja, meg még valami kimaradt. USB Type-C, meg 3D Touch. Majd jövőre.

(#30) Roadhammer válasza JoeYi (#28) üzenetére


Roadhammer
tag

Már össze se tudjuk számolni, hogy mi minden maradt ki. :)

(#31) zsolt501 válasza Roadhammer (#29) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az USB Type-C kihagyását nagyon nem értem, hogy miért tették már csak azért sem, mert a konkurens termékek esetén már tavaly is megtalálható volt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#32) Kasya válasza zsolt501 (#31) üzenetére


Kasya
nagyúr

A Gear VR miatt.
De miert is fontos? Mindenhol latom hogy minimum elvaras, de nekem meg mindenem USB 2-3 alatt megy. Egy C-s cuccom sincs (es a telefonon kivul nem is lenne).

(#33) Roadhammer válasza Kasya (#32) üzenetére


Roadhammer
tag

Szerintem azért nem hozták be az Type-C-t, mert még kevés ilyen kábel van forgalomban, és ha lemerülne a telefonod, jobban jársz egy olyan szabvánnyal, amivel tele van a világ. Ha pedig azt nézzük, hogy otthon hogy tudod kényelmesen feltölteni a telefont, igaz, hogy előnyösebb a kétféleképpen bedugható csatlakozó, de a vezeték nélküli töltés még kényelmesebb, aki kényelemre vágyik.

(#34) Vincent-Vega


Vincent-Vega
tag

Azért azt se felejtsük el,hogy eddig minden teszt szerint GPU-ban a snapdragon 820 Adreno 530 odaveri az exynos mali 880-t,elég durván.

(#35) Dare2Live válasza MartOOn (#25) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Bocs de nemértelek. Fogalmunk sincs, hogy alakul az S7 aksiidje, főleg az exynososé. ha ez neked fontos ahogy nekem is akkor hogy a fenébe nem várod meg az első teszteket? Ha ilyen fantörpikus 4-5hs kijelőidőt tud mit csinálsz majd? "Tökönszurod magad?"

Nekem egy bajom van az S4el az aksiidő, ha váltok csak ezért fogok, illetve a GPU ami még érint, nagy kár, hogy nem Snapi 820at árulnak MOon. :(

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36) Kasya válasza Dare2Live (#35) üzenetére


Kasya
nagyúr

XDA-n mar vannak fent eredmenyek. Ellehet kb. donetni hogy kinek mit fog birni.

(#37) Szakiii válasza Vincent-Vega (#34) üzenetére


Szakiii
addikt

durván az túlzás de erősebb igen, note 4nél is ez volt a helyzet anno snapis gpu erősebb volt de nincs jelentősége

(#38) Dare2Live válasza Szakiii (#37) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kb az egyetlen ahol igenis kell még teljesítményben az előrelépés főleg, így a VR kezdetén az a GPU....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39) Dare2Live válasza Dare2Live (#38) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

biztos mást is érdekel
S7 EDGE (nagyobb 3600os aksival) ~5hs kijelzőidő. Hát ezzel nekem el is dölt nemkell. :(

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#40) Szakiii válasza Dare2Live (#38) üzenetére


Szakiii
addikt

az oké én arra írtam hogy nincs nagy különbség hiába van pár százalék egyáltalán nem mérvadó

(#41) MartOOn válasza Dare2Live (#35) üzenetére


MartOOn
addikt

Mert a g4-emet el kellet adnom. Kezdett repedni a ház. Eladtam mig nem volt veszes. Nem akartam s7-et venni csak kesobb de egyeb okok miatt amugy is elofizura kellett valtanom, szolgaltatomtol kaptam igen jo ajanlatot igy megrendeltem. Kielegito volt a valaszom miert nem vartam? ;) 3600-as babszna ha nem tudna 5 orat se. Ez az egy indokom volt az edge mellett, mert a lekerekitett kijelzo pont nem az nekem. De a sima 7 "csak" 3000mah. Igy ezt rendeltem. Nem tudom UK-ban melyik lesz snapi vagy exynos. Majd kiderul 8an amikor kihozzak. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#42) Roadhammer válasza Dare2Live (#39) üzenetére


Roadhammer
tag

Nézed a bemutató videót? Nem lesz ott semmi gond.

(#43) MartOOn válasza Dare2Live (#39) üzenetére


MartOOn
addikt

egy oras teszt alatt 8%-ot merult. ha nezted a tesztet akkor tudod hogy addigra atlepte a 4 oras kijelzoidot es 57%-on volt az akksi. es Bone elmondta hogy meg csak a masodik toltesi cilkuson van tul.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#44) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Az infra nagyibb hiány, ha a saját szokásaim nézem.

(#45) Dare2Live válasza Roadhammer (#42) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem dolgozok most is. :) De rá fogok nézni. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#46) dani993


dani993
senior tag

"On the other hand, the lack of a QuickCharge 3.0 badge on Samsung's phones doesn't necessarily mean that the S7 and S7 edge won't charge equally fast - after all, the Koreans have had a similar (and compatible) solution to Qualcomm's for past generations of Exynos-powered devices, and chargers have been interchangeable between the differently specced versions."

Errol nektek senki nem szolt?

(#47) MartOOn válasza dani993 (#46) üzenetére


MartOOn
addikt

quickcharge 2.0 mire nem eleg plane hogy a wireless toltes is az? :U

100perc alatt tolja fel a 3600-as akksit szinte nullarol fullra.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#48) dani993 válasza MartOOn (#47) üzenetére


dani993
senior tag

Szerintem felreertetted a szoveget

(#49) MartOOn válasza dani993 (#48) üzenetére


MartOOn
addikt

Bocs. Valoban nem olvastam vegig... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#50) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ez szinte senkit nem fog eltántorítani.. :N

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.