Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

"3G lépes" - megkérdezzük Micimackót az milyen.:DDD
Elég lesz az a C kezdő telefonnak. Más gyártónak is van még 1gb ramos telója.
Az E4 viszont érdekes, mert a G5 plus szelfi kamerája sem kapott villanót. Szerintem 430-as Snapdragon kerül majd bele.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) batai15


batai15
félisten

Méret mekkora lesz ?

(#3) Postas99 válasza ghiottone (#1) üzenetére


Postas99
senior tag

Ha a moto a G5-nek állít ellenfelet házon belül hasonló felszereltséggel akkor ez t.könszúrás lesz.

Nem is értem mi ennek a lényege... tudom mindent le akar fedni..

(#4) ghiottone válasza batai15 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A C 5 colos lesz. Szerintem az E se lesz 5,2-nél nagyobb.

Postas99: hát ez az... :))

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) Postas99 válasza ghiottone (#4) üzenetére


Postas99
senior tag

Ezért írtam, hogy nem értem ezt a sok modellt, mert felesleges. Kezd olyan lenni mint a Xiaomi.
A G-öt nézegettem, és itt is hiba van mint a g5Plus-ban.Video rögzítésnél a hang valami borzalom.

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

"a két készülék létjogosultságát úgyis az optimalizálás minősége és remélhetőleg nagyon, nagyon alacsony ára fogja eldönteni."
Hm.. itt ugrott be, hogy a mobiltelefonia uttorojerol es valamikori oszlopos elso tagjarol beszelunk, akik jelenleg csak nagyon alacsony aron lehetnek versenykepesek.. sot mondjuk ki a kinaiak kezeben ez egy lejtmenet, a lenovo csunyan benezte a mobilpiacot... de ha azt nézzük az asust azert lelepte..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ezeket a képeket pont tegnap láttam, már akkor nagyon furdalt a kíváncsiság a Z2-vel kapcsolatban, de most ahogy a leak képet jobban megnézem látom, hogy eléggé csak egy X 2017-re ps-elt Z csatlakozóport.

Finn the human

(#8) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Z2 jól nézne ki ilyen formaban. :)

Megyen!

(#9) Balint729


Balint729
csendes tag

Itt is mindent az árazás fog eldönteni, ha elég jó áron lesz elég széles körben elérhető a C még bármi is lehet belőle

Sokan rettenetes embernek tartanak engem. Pedig gyermeki szívem van. Az íróasztalomon egy befőttesüvegben...

(#10) kromatika


kromatika
veterán

Tetszik.Jól néz ki.

(#11) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moto E4 és E4 Plus:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) Matada2.3 válasza ghiottone (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Belsőségekről van valami bővebb infód? :) Elvileg Snapdragon lesz benne, de melyik? Hisz a G5-ben 430 van, annál lejjebb menni viszont nem érdemes.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.