Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Köszönjük a bemutatót, eddig átsuhantunk a címen, de talán megnézzük az asszonnyal este. Maga a témaválasztás szokatlan, a játékmechanika és a harc része tűnt furának. Meg ugye megérkezett a littlenightmare2 :B

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2) KaitouP válasza olbaidhun (#1) üzenetére


KaitouP
veterán

Én köszönöm hogy olvastad! :R Nem fogjátok szerintem megbánni, ha adtok neki egy esélyt. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3) <Dénes> válasza KaitouP (#2) üzenetére


<Dénes>
csendes tag

Az egyik legjobb játék, amivel játékos karrierem alatt (cirka 35 év) találkoztam!
Főleg a témaválasztás és a történet kidolgozása miatt.

Nagyon jó a leírás, az összefoglaló, és nem is igazán spoilereztél el semmit!
:R

(#4) KaitouP válasza <Dénes> (#3) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszönöm a kedves szavakat, és hogy olvastad! :R Én "csak" 20 évet tudhatok magaménak játékos karrierként, de pont így vélekedek én is erről a játékról. Benne van abban a bizonyos virtuális Top 10-es listámban, melyek az örök kedvenceket képezik. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5) consono


consono
nagyúr

Minden pillanatát élveztem a játéknak. Igazán huncut volt :) Működött a kapcsolat a főszereplők között, teljesen hihető volt. Mondjuk az spoilerspoilerspoiler a való világban szerintem el lehetett volna kerülni, de hát kell a spoilerspoiler a játékba :) Mi is couch co-op-ban toltuk, én játszottam, az asszony meg a leányka meg nézte :) Series S-en toltam, ott is szép volt, bugok sem voltak.

"In God we trust. All others must bring data"

(#6) KaitouP válasza consono (#5) üzenetére


KaitouP
veterán

Örülök, hogy ti is hasonlóképp éltétek meg a játékot! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) sixpak


sixpak
nagyúr

Köszi az írást, nagyon tetszett, jó játéknak tűnik. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8) KaitouP válasza sixpak (#7) üzenetére


KaitouP
veterán

Én köszönöm hogy olvastad! :R Remélem, ha kipróbálod, te is hasonló élménnyel gazdagodsz. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#9) rep3at


rep3at
őstag

A cikkből az is nagyon jól átjön hogy mennyire szereted a párodat :)

Forward thinking. كرر

(#10) b.


b.
félisten

JÓ írás volt. köszi, ez alapján mégis megveszem. :)
megvárom ,amíg akciós lesz mert sajnos a DLC- soundtrackeket 10 euroért adják a 25 euros alapár mellé és azok is nagyon jók ,

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) KaitouP válasza rep3at (#9) üzenetére


KaitouP
veterán

Való igaz, nem tagadom, nála jobban senkit nem szeretek a világon. :B :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12) KaitouP válasza b. (#10) üzenetére


KaitouP
veterán

:R Minden forintot megér, a soundtrack pack-el együtt. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) elektrotank


elektrotank
tag

Szia, nekem is tervben van a játék. Csak átsuhantam a cikken, nem olvastam különösebben semmit az oldal címeken és a pontszámon kívül (lehet nem spoileres a cikk, csak mindent magam akarok megtapasztalni majd). Örülök, hogy ilyen jó lett az értékelése.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#14) KaitouP válasza elektrotank (#13) üzenetére


KaitouP
veterán

Szia! :) Nosza rajta, állj neki lehetőségeidhez mérten minél előbb! :R Az írást legfőképpen a játék történetére való tekintettel mindenképpen igyekeztem spoiler mentesen megírni, úgy gondolom, ez sikerült is. :K Viszont lévén hogy bemutatóról van szó, így a játék főbb funkcióit, a játékmechanikát igyekeztem részletesen bemutatni. Ha tényleg mindent magad szeretnél felfedezni, akkor a teljes cikket inkább majd az után olvasd el, hogy végeztél a játékkal. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15) malystryx


malystryx
senior tag

Jómagam részéről is köszönöm szépen a bemutatót, nem gondoltam volna hogy ennyire felkelti az érdeklődésemet. :Y Ha csak szimplán megnézem a trailer-t, esélyes hogy átugrom, de kiváló köntösbe lett öltöztetve, így nem fogja elkerülni a figyelmet. :R

(#16) KaitouP válasza malystryx (#15) üzenetére


KaitouP
veterán

Nagyon szépen köszönöm mind a figyelmet! :R Mától és holnaptól az összes létező platformon melyekre kiadták, 20%-al olcsóbban megvásárolható a játék: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Intel HD 630-on megy vajon?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.