Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) geezer

geezer
(aktív tag)

Ez érdekesen hangzik. Hamarosan kiderül, mennyire jó ötlet. :K

(#3) EczkE

EczkE
(addikt)

Egy újabb változás az új főnökkel. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#4) albert8 válasza EczkE (#3) üzenetére

albert8
(addikt)

Az :D
bár nem hiszem hogy sokat javitani az eladások számán

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6) albert8 válasza Kalandor (#5) üzenetére

albert8
(addikt)

Nem biztos, ez csak az én véleményem
gondolom ha valaki venni akar valamit az céltudatosan rákeres
és meg is van
Logout-ra pedig inkább olvasgatni járnak az emberek :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7) Jim-Y válasza albert8 (#6) üzenetére

Jim-Y
(veterán)

Mindegy, egy próbát megér, legalább így biztosan tudni fogja a vevő, hogy mit vesz..nem csak egy tipusszámot meg képet lát a termékből, hanem hozzá egy leírást is/bemutatót. Érdekes kezdeményezés, gratu hozzá;)

(#8) csucsbicep

csucsbicep
(nagyúr)

Érdekes lesz. Én is azt mondom egy próbát megér.

(#9) Nordic

Nordic
(Közösségépítő)

Ebben az újításban azért van egy kis bibi(nem mintha nem lenne jó ez a kis változás). Nemsokára a hardverapró is megújul, ahol elvileg nicknév nélkül lesznek a hirdetések a csalók miatt, akkor ez most hogy lesz?(ha valamit félreértettem akkor sorry :U )

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#11) Воланд válasza Nordic (#9) üzenetére

Воланд
(félisten)

Csatlakozom a kérdéshez.

Lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) ^Clown

^Clown
(veterán)

Kár, hogy a blogbejegyzésben nem lehet. Van egy érdekes cuccom, USB-re csatlakoztatható, tölthető akkumulátor / ceruzaakksi. Gondoltam rá, hogy írok róla, de annyira sokat egy ilyen cuccról nem lehet írni, pedig érdekes, hasznos és jópofa dolog, tényleg jó cucc, én is használok egy szettet már jó ideje.

[ Szerkesztve ]

(#13) Lauda

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Ez esetben az alapelvekbol torolni kellene azt a 2 sort.

(#14) .bableWes

.bableWes
(őstag)

lassan msáfél év után jött egy jelentkezö egy hátso kerékért bicajba, szvsz én még nem adom fel a reményt :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15) Sennalacy

Sennalacy
(aktív tag)

Elvileg, ha nem kell saját aprónak lenni, akkor megszülethet a szponzorált cikkek kora. :) Nem rossz gondolat ez. Persze a hirdetőknek jó lenne egy olyan statisztika, hogy a szerző korábbi cikkeit hányan olvasták(hívták le..stb.) akár az utolsó oldalra vetítve, hogy aki csak belekezdett az olvasásba, az ne számítson.. csak aki láthatta a hirdetést is.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#17) No-kia válasza albert8 (#6) üzenetére

No-kia
(őstag)

nekem is volt olyan írásom amiben benne volt hogy eladó a procim és onnan vették meg :D nem az aprókból :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#18) hcl

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hm, ez érdekes. Enyhülés? :)

Kár, hogy nem most írom a fa gépházas cikkem :) Annak is elkelne a hátszél :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#19) HyP3b0y

HyP3b0y
(senior tag)

Aki veszi a fáradságot és megír egy cikket a termékéről, ami még vonzóbbá is teszi, az meg is érdemli, hogy így reklámozhat. :R

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) Nordic válasza Kalandor (#10) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

Értem. Így már világos minden:).

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#21) Lauda válasza Kalandor (#16) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Viszont utkozik a ketto. :)

(#22) Fr3eWar

Fr3eWar
(őstag)

Tehát mostantól, ha valaki nagyon el akar adni valamit ír róla egy tuti kis cikket, csak azért, hogy meghirdesse hetet-hét országon át. Na mindjárt írok egy cikket a kerti grillsütőmről.

(#24) Dany007 válasza Kalandor (#23) üzenetére

Dany007
(veterán)

"írás előtt jelezni kell nekem. A grillsütőről lebeszéltelek volna :)"

Imádom ezt a tipikus "főnöki szófordulatot".
Lebeszéltelek volna = megtiltottam volna! :DD
De amúgy cool.

Btw, nem csak a lekérdezések miatt jó egy logoutos cikk, hanem google-be a keresésekben is előrecsúszik a dolog. Tehát ha beírja az ember, hogy xy terméket keres és van róla logoutos / ph-s cikk, akkor az több, mint v.színű az első oldalon ott lesz.

(#25) koxx

koxx
(MODERÁTOR)

Egyéb rovatban hirdetett termék akkor sem kerülhet bele ha az kapcsolódik a cikkhez?

(#26) hcl válasza Kalandor (#23) üzenetére

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

A HA-n lehet hirdetni bármit :) Nem kötekedés volt, de nem hagyhattam ki :)

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#27) 7

7
(addikt)

Ha el akarnám adni az M570-emet, biztos örülnék neki, hogy a róla szóló cikk ott van a 3 példaként linkelt között. De többek között annak is köszönhető, hogy cikket írtam róla, mert szeretem és meg vagyok vele elégedve. :D

(#28) rep3at

rep3at
(őstag)

Nagyon pozitív döntés, szerintem már időszerű is volt. Éljen az új vezetés!

Forward thinking. كرر

(#29) Gyuri27 válasza Kalandor (#5) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Remek.
Én sokra tartom az userek tapasztalatát. Mert 1-2 nap alatt nem lehet megismerni egy terméket.
Szóval jó ez a ph-nak ha jól gondolom. Nagyobb lesz a forgalom a logouton így többet érnek a felületek.
Jó az olvasónak aki sok user tesztel gyarapodik (mint irtam én kimondottan szeretem).
Jó az írónak, hiszen az eladás egyszerüsődik (csak egy jó cikket kell írni). :DDD

Nordic: nem pártolom a nick nélküli eladást. Sok agyontuningolt és buherált cuccot lehet így kiszürni. Hiszen az eladó általában a terméket gyáriként tünteti fel.
Mikor meg pl adott vga totyikjába beleolvasol látod, hogy az ember a hűtöt is levette már, a gyári bios se gyári már, meg a gyári feszek sincsenek sehol régóta. :K

[ Szerkesztve ]

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#30) Lauda válasza Lauda (#21) üzenetére

Lauda
(félisten)
LOGOUT blog

Akkor ennyi? ;)

(#31) Atos23

Atos23
(senior tag)

Teljesen jó.

Akár az is lehet, hogy találok valami ritka hardvert, írok a konfigurálásáról egy érdekes két oldalas cikket, majd a végén felkínálom eladásra?

Nyilván nem egy USB kábelről van szó, hanem mondjuk egy komolyabb médialejátszóról, esetleg egy anno több milliós értékű WAN routerről, stb. :)

(#32) hcl

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

Amúgy ja, nekem fordítva már működik; a fa házas hirdetésekben a fa PC házas cikkem van linkelve :)

(#33) Mozsa

Mozsa
(tag)

"- maradj korrekt, pártatlan, tényszerű, vagyis a cikkedben természetesen kidomboríthatod kedvenc cuccod minden jó tulajdonságát, vagy amit szeretsz benne, de nem hallgathatod el hátrányait, hibáit"

Kiemelném a pártatlan-t, két nevet is említhetnék, akik cikkeket írnak, és nemcsak szerintem nem pártatlanok. Hol az általad említett komoly szűrés?

[ Szerkesztve ]

(#35) Tonti

Tonti
(tag)

Egész jó lenne! :)

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” ― Bob Marley

(#36) RIOS Gépház válasza Tonti (#35) üzenetére

RIOS Gépház
(Hivatalos)
LOGOUT blog

Ez esetben tessék írni :)

(#37) olbaidhun válasza Kalandor (#2) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

pü! :U

www.bit.ly/olbhu «7O-638-9O93» ᴋᴇᴅᴅ= Bᴘ❗ ᴺᶦⁿᶜˢ ᵗᵒʳᵉᵏᵉⁿʸ ᵏᵘˡᵈᵉᵐᵉⁿʸ ᵐᵃˣ ᵍᵒⁿᵈᵃᵗˡᵃⁿ ᶜˢᵒᵐᵃᵍᵒˡᵃˢ

(#38) Mozsa válasza Kalandor (#34) üzenetére

Mozsa
(tag)

Abu és Oliverda. Abut többször támadták is ez miatt, Oliverdát sem kell szerintem példálozni, egyértelmű AMD szurkoló. Hogy lehet tőluk pártatlan cikket, hírt, vagy esetleg tesztet/elemzést várni?

Hétvégi dolog (hogy példálozzak, és nem csak az én véleményem):
[link]

[ Szerkesztve ]

(#39) Gyuri27 válasza Mozsa (#38) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Mert fsb koma maga az univerzum igazsága! Ő a megtestesült pártatlanság!
Egyébként meg a dolog egyszerű. Készül a ph-n egy termékről teszt. A termék nevét beirod a guggliba, aki a barátod. 3-4 igen látogatott külföldi oldalon elolvasod a tesztet (bár szerintem elég csak a grafikonokat nézegetni). Ha kb ugyan az jön ki mint a ph-n akkor az iró jól végezte dolgát.

Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#43) olbaidhun válasza Kalandor (#42) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

Van még erre lehetőség? :R

www.bit.ly/olbhu «7O-638-9O93» ᴋᴇᴅᴅ= Bᴘ❗ ᴺᶦⁿᶜˢ ᵗᵒʳᵉᵏᵉⁿʸ ᵏᵘˡᵈᵉᵐᵉⁿʸ ᵐᵃˣ ᵍᵒⁿᵈᵃᵗˡᵃⁿ ᶜˢᵒᵐᵃᵍᵒˡᵃˢ

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.