Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

legvégén a videóban :
pettyet túl van állítva a szék !

Elég mókásan néz ki, ennyi erővel űrhajó is lehetne:D

Mint a millennium falconban a lézer ágyú :C :C :C

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) Zin


Zin
senior tag

vannak beteg emberek a vilagon.szamitogep azza teszi sajnos egyre tobb embert mai vilagba :(

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#3) Fundy00


Fundy00
csendes tag

Hát nem is tudom... OLvastam az eredeti szöveget is és valahogy nem túl sok változást látok a kettő között... talán a kérdések utáni első mondat... Jah és az első bekezdés, amit az 'író' írt le...

Ennél kicsit többet vártam, de gondolom kellett, hogy meglegyen az átlag cikkszám...

Copy-Paste interjú yipééé holnap elkapom Busht egy kis "beszélgetésre"


Egyébként nagyon szeretem a PH!-t és csak így tovább ;) nagyon jók a VGA tesztek. Az apróhirdetés részleg meg egy kész aranybánya ;)

(#4) milanscs válasza Steven (#1) üzenetére


milanscs
aktív tag

Az szerintem meg kicsit sincs túl állítva.
Egy ilyen autóban a G erő elég nagy és így próbálja azt szimulálni... :P
Legalább is így gondolom.
A cikkhez meg annyit, hogy gratulálok!!!
A szimulátor meg fenomenális... :C :C :C

Il Milan In Vetta All'Olimpo!!! Campioni D'Europa!!!

(#5) #95590400


#95590400
törölt tag

a cockpit szó szerinti ungarise móccerrel történő fordításán a múltkor amúgy istenesen elröhigcséltem béviszendbáthedesen... :DDD

(#6) afterburner_


afterburner_
őstag

jobban orultem volna valami proci vagy vga nyustolo tesztnek igaz azok mar leragott csontok, de valahogy jobban feldobott volna:-)

amugy le a kalappal nem rossz, elismeresem , csak tenyleg olyan igy kivulrol nezve mintha egy gepagyuban ulne az ember egy b17-es orrában.

mondjuk lehet egy vasarnapi ebed utan a lavóórt is bekeszitenem azert oda :D

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#7) pisti válasza Steven (#1) üzenetére


pisti
őstag

No az ilyen kommentből csak az látszik, hogy nem érted az egész lényegét, sem a fülke működését, sem azt hogy miért került ki ide.

Azért unikum ez mert valaki magának otthon építette, a működés lényegét meg leírják a cikkben, de leírás nélkül is egyértelmű kéne hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#8) szab.tam


szab.tam
nagyúr

:C :C :C :DD :R :)) , meg ilyenek....

én jó ideje nézegetem ezeket a cuccokat, de jó messziről, mert elriasztottak az 50k usd körüli indulóárak. de hogy ezt így is lehet, és ennyiből?

beugrott hirtelen pár szokásos fikázó, de a cikk pár embert szerintem komolyan fel fog izgatni. sok szülő majd nem fogja érteni, mi ez nagy fellángolás csemetéjüknél a zártszelvények iránt. :DDD

én még a régi, fixvázasról készült képeket láttam. hát már az is szép volt. biztos megy majd pár pü, hogy mennyiért adod el.... :D

(a g25-ömet meg ezek után nem csapkodom. ok....)

a videot pedig külön köszönjük!

nem lenne jobb egy homogén falfelület elöl és oldalt? mert így érzed az erőhatást, de a periférikus látás érzékeli, hogy billegsz.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9) CSorBA


CSorBA
őstag

Én ámulattal olvastam végig a logoutos cikket, nagyon tetszett az egész, és a készítő elszántsága is tiszteletet érdemel. Teljesen megérdemelte ezt az interjút a főoldalon. Gratula újra! :)

(#10) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

A videó nagyot üt! :C :C Grat ehhez a csodához :R :R

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#11) szab.tam válasza szab.tam (#8) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hülyeséget írtam, nem 50.000 usd az indulóár, az már a prémium kategória indulója. :B

erre gondoltam:

[link]

szóval kb. 1.5-2 milkó körül indulnak ezek, persze forintban...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12) sto1911


sto1911
veterán

EZ interju??? Mindjart masolok en is valahonnan, aztan tizmondatonkent beszurok valami kerdest... Szegyen!

(#13) szab.tam válasza sto1911 (#12) üzenetére


szab.tam
nagyúr

inkább önmoderálással töröltem, lehet gondolni, miért.... :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14) sto1911 válasza szab.tam (#13) üzenetére


sto1911
veterán

Miert? Az szerinted interju, hogy egy kesz Logoutos irast valaki kimasol ide, es ir hozza 5 kerdest, meg egy 8soros bevezetot?

Edit: Egy gyagyast lattam, mielott torolted, nem tudom volt-e elotte valami, engem nem zavart volna.

[ Szerkesztve ]

(#15) Eagl3


Eagl3
veterán

Nagyon komoly, minden elismerésem a szerkezetez!

:)

(#16) VR6-Fan válasza sto1911 (#14) üzenetére


VR6-Fan
veterán

látom nem elég az IQ ahhoz hogy megértsd hogy ez miért került ki a PH! fő oldalára, de majd legközelebb :U

más:nagy gratuláció, hatalmas tervező és kivitelezési munka lehet benne és nem kevés utána járás! :R :R :C

alkotótól kérdezném, élőben hogy megy? :)

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#17) szab.tam válasza sto1911 (#14) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:) nem, csak az sem stílusom alapból....

a komplett cikk megjelent a logouton, vagy csak az első, piros vázas cucc? (én csak azt olvastam.) - és ha nem jelenik meg itt is, akkor a gépesítettből ki is maradok....

de ha így is van, akkor a cikk célja a talán nagyobb látogatottságú ph-n való kiemelés. ezt így többen elolvassák, és talán ez is volt a cél, mert megérdemli a téma. szerintem....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18) sto1911 válasza VR6-Fan (#16) üzenetére


sto1911
veterán

Nem az a bajom, hogy kikerult, mert annak kifejezetten orulok, mert mikor meglattam, akkor elmosolyodtam es megorultem, hogy elolvashatok egy INTERJUT a keszitovel. Es erre mit kapok? CTRL+C, CTRL-V.

Ki lehetett volna rakni ugy is, hogy XY csinalta ezt a remek cockpitet, igazan buszkek lehetunk ra, hogy ennyibol, ilyet stb blabla. Es akkor nem szolok egy szot sem.

(#19) vallas


vallas
senior tag

Gratulálok!

király munka!

viszont nekem a mcafee valamijen trojant jelzett a bőrőzős weblapon.

pontosan ezt: Exploit-IFrame.gen.a

De ettől függetlenül még egyszer le a kalappal a munka előtt.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#20) VR6-Fan válasza sto1911 (#18) üzenetére


VR6-Fan
veterán

én sehol nem látok arra utalást hogy ez egy kimondott riport lenne.
hanem egy lényeget kiragadó emészthető cikk és egy hatalmas elismerés a készítőnek!

mod: ohh bazz, csak épp hogy nem veri ki a szemem! akkor sry, de akkor se kell ennyire fen hangon elégetlenkedni :)

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21) sto1911 válasza VR6-Fan (#20) üzenetére


sto1911
veterán

Cimlapon van, idezem: A Logouton megjelent házi készítésű cockpit készítőjét elkaptuk egy rövid interjúra.

Mod: sajnos en ugy latom hogy igenis KELL fennhangon elegedetlenkedni, mert ahogy a PH-t megismertem az egy szinvonalas magazin, nem pedig egy masolos-kitalalos-kifestos Blikk.

[ Szerkesztve ]

(#22) DEJVID


DEJVID
őstag

baromi sok munka és pénz, az eredmény pedig... pff. hol mozog ennyit egy versenyautó? nincs autó ami így billegne... illetve nem tudom hogy miért nem nézett meg egy verseny cockpitet az építő, mert akkor láthatta volna, hogy a kormány magasabban és sokkal közelebb van a pilótához...

(#23) RexpecT


RexpecT
addikt

Nekem is nagyon tetszik biztos rengeteg meló volt vele :C .Így laikusként nekem is nagyon erősnek tűnnek az előre és hátra való elmozdulások.

(#24) skylaner


skylaner
senior tag

Én sem értem h mi ebben az interjú.
Olvastam korábban, csak át van másolva, egy-két fals kérdéssel bővítve.

"PH: Mire érdemes odafigyelnie annak, aki hasonló építésbe szeretne kezdeni?"
"UP: Hogy az építésről is szóljak pár szót..."

Élőember nem így kezdi a válaszát erre a kérdésre.

Interjú:
az újságíró kérdései segítségével, párbeszédes formában, a közönség számára érdekes információk hangzanak el egy-egy közérdekű dologgal kapcsolatban. Az újságíró inkább közvetítő szerepet tölt be, kérdez.

(#25) Ndruu válasza DEJVID (#22) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt a mozgás/dőlés nem azért van, mert azt akarja szimulálni hogy rámentél egy 5cm-es padkára és amiatt 5cm-t mozdul az autód, hanem a G erő szimulálására van.

Kanyarban - ha megfigyeled - egy versenyautó nem dől be, de a vezetőre hat egy, a kanyar külső éle felé mutató G erő. Ekkor a cockpit bedől és úgy is marad, hogy azt a folyamatosan ható erőt szimulálja.

A benne ülő személy pedig nem így látja a mozgást, mivel számára a kijelző rögzített (fix) pozícióban marad. Ő csak az erőt/erőhatást érzi.

Szerintem nagy meló volt a projektben, ennyit megérdemel.
A #2. hsz.-t nem értem...:U

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#26) djsunny


djsunny
aktív tag

Gratulálok! Ez nagyon állat... Jó ötlet, jó tervezés és nagyszerű megvalósítás. :C

Személy szerint én itthonra kiegyeznék egy fixen, a padlón álló szettel is + egy 82cm-es FULL HD LCD TV-vel megspékelve persze. :K

[ Szerkesztve ]

(#27) #95904256


#95904256
törölt tag

A LOGOUT-os cikket nem olvastam, így nekem tetszett az ál-interjús tálalás is.

A ketyere meg nagyon FASZA! :C Gondolom a kezelőszervek elhelyezkedése és a mozgások azért olyanok amilyenek mert a készítőnek így nyújtja a legjobb élményt.

Kár hogy immunis vagyok az autós játékokra. :(

(#28) Tomate válasza DEJVID (#22) üzenetére


Tomate
veterán

Nagyon fasza lett itt is leírom, minden elismerésem!

DEJVID: Hát te elég buta vagy szerintem, meg azok is akik szarnak titulálják. Hatalmas munka van ebben a gépben, és megnézném az arcod mikor 4 gombot nyomkodsz egy székben, és akkor is mikor ebbe tolod. Az élvezeti faktor ég és föld...

(#29) arn


arn
félisten

gratula :) szvsz gondolkozz a nemzetkozi forgalmazason. jo aron sokat eladhatnal belole nyugaton.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#30) Elmör


Elmör
senior tag

Fenomenális alkotás! :Y :R :DD
Kipróbáltam tavaly Olaszországban egy gokartos szimulátort, az még talán jobban kilengett, szinte vezethetetlen volt, de nagyon élvezetes! Persze nem leng ki ennyire egy autó sem, de ebben tényleg nem az a lényeg! :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#31) PeppErKorN


PeppErKorN
tag

Látni a fényt az alagút végén. Nincs még minden veszve, amíg ilyen alkotó emberek is élnek köztünk. Éjlen soká a kreativitás! :R

--K--N--R--

(#32) DEJVID válasza Tomate (#28) üzenetére


DEJVID
őstag

El nem tudom képzelni, hogy mi lehet abban az élvezet, hogy majd kiborul abból a szar ülésből. Nem hinném, hogy a g hatást érezné benne az ember, hanem inkább azt, hogy baromi gyorsan baromi nagyot dőlt a cucc alatta. Egyébként nem négy gombot szoktam nyomkodni...

És buta vagyok mert szerintem túl sokat mozog? :Y Ezt szerintem gondold át mégegyszer. ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) DarkByte válasza Fundy00 (#3) üzenetére


DarkByte
addikt

OLvastam az eredeti szöveget is és valahogy nem túl sok változást látok a kettő között
Hát sajnos én is próbáltam a legnagyobb jóindulattal keresni az újdonságot benne, de nekem sem sikerült megtalálni (a képek elmentek volna, nade a szöveg is teljesen deja vu). Azt vártam hogy a PH! tesztelők közül páran kimentek kipróbálni élőben a dolgot, csinálnak pár további képet, esetleg egy videót hogy nekik hogyan sikerül rodeózni rajta. :D Kár érte.

Mindenestre a készítő maximálisan megérdemelte a címlapra kerülést, mert ez az egész nem semmi, ahogyan ezt már a logout -os cikknél is leírtam. Gratula mégegyszer. :R

[ Szerkesztve ]

(#34) gpatrik


gpatrik
tag

Azért grat a masinához. Én spec nem olvastam a logoutos részt, szal nekem ez teljesen új. :P Jó kis masina, egyszer azért kipróbálnék egy ilyet, bár egy picit lehet sokat mozog a szerkezet, mondjuk ez lehet ott bennt ülve észre sem vehető. Mondjuk volt vele mló bőven, és azért a kitartás is látszik. Na és persze hogy lényeében a semmiből milyen szimulátort lehet már építeni.

"A világ tele van készséges emberekkel. Az egyik fele kész dolgozni, a másik fele kész hagyni őket dolgozni."

(#35) Prof01 válasza Zin (#2) üzenetére


Prof01
veterán

Én ezt nem betegségnek nevezném. De nekem akkor úgy tűnik, hogy csak te vagy egészséges ezen a fórumon... :D :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#36) azbest válasza DEJVID (#32) üzenetére


azbest
félisten

Egy autóban 1G-nél sokkal nagyobb erőhatások is érhetnek... ha teljesen 90 fokban bedőlne az még mindig csak 1G lenne. Mondjuk az vicces, mikor ütközésig előre megy a fékezésnél a végén ;]
--

A falfestés helyett akkor már inkább varr(at)ni valami sötét szellőző anyagból tetőt rá... valami vékony vázra felfeszítve kizárná a külviágot :D

Szerintem senki sem vitatja az eszköz és az írás címlapra valóságát, csupán azért vonták össze a szemöldöküket, mert nem igazi interjúról van szó, hanem csak beleszerkesztettek pár kérdést a már meglévő cikkbe. Ettől függetlenül remek :) A végén a videó pedig nagyon látványos.

(#37) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

A végén a video nagyon oda tett!
ez már csak akkor nézne ki jobban, ha magasabb lenne, jobbra-balra előre hátra lehetne 360 fokot fordulni és lenne mellé egy frankó repülős szimulátor :D
Na, nekem az lenne a csúcs :D

De bukósisak már nem ártana mellé meg vmi biztonsági keret :D

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#38) MaciG válasza DEJVID (#32) üzenetére


MaciG
addikt

Szerintem amég nem próbáltad, vagy nem próbáltál hasonló "szerkezetet", addig ne ítélj, hogy ilyen meg olyan xar. nekem 1X volt szerencsém kipróbálni egy hasoló szerkezetet és nagyon nagy élmény. Kívülről elég furának tűnik ,de az élmény az.... FANTASZTIKÓ! :K

BANZAII

(#39) DEJVID válasza MaciG (#38) üzenetére


DEJVID
őstag

A komplett cuccra nem mondtam, hogy szar. Az élmény biztos jó, de gondolom közel nem olyan, mint egy igazi autó. Bajom csak az üléssel van :)

(#40) vottokar


vottokar
senior tag

Végre valami teljeskörű építő munka. Gratulálok a kivitelezőnek. :R
Azért hidraulikával és proporcionális szelepekkel lenne igazán király. :) Meg a cucc ára is az egeket verné :(

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#41) pisti válasza DEJVID (#32) üzenetére


pisti
őstag

Lehet hogy nem hinnéd, hogy érzi a G hatást.
De hopp pont azért működik így és ezért működik ezeken az alapokon bármilyen komolyabb szimulátor.
Pilóta kiképző szimulátorok, vagy a vidámparkok szimulátorai is mind ezt a technikát használják, biztos azért mert nincs semmi értelme...

Egy ilyet otthon megcsinálni meg alaphelyzetben. :R

[ Szerkesztve ]

(#42) rori


rori
csendes tag

Minden tisztelet a TIÉD! :R :R :R

(#43) Findzs


Findzs
addikt

ezt nevezem én home made-nek :C
:))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#44) dudika10


dudika10
veterán

Grat ehez a csodához!
Nem tudom, nekem valahogy se pénzem se időm ilyet csinálni itthon, arról már nem is beszélve hogy nem is tudnám hova rakni. :D

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#45) dudika10


dudika10
veterán

Véletlen kétszer ment. :B

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#46) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

most olvasom a felénél járok de 1 valami kimaradt amit mindenképp meg kell említeni
ez pedig a http://hsw.hu/

minden hazai szimulátoros weboldala ez ;) :C :R

(#47) lapa


lapa
veterán

én az eredetinak csak az elejét olvastam, de ha többi rész is hasonló, erősen kopipészt szagú akkor legalábbis rettentő fantáziátlan a megvalósítás.

ilyen szemtelen hazugság pláne nem méltó egy ilyen cucchoz, én nem is adném hozzá a nevem a készítő helyében.

nem is igazán értem mi szükség volt erre, most komolyan. remélem gyorsan javítva lesz. segítsek?

"Az eszköz annyira lenyűgözte a PH! lelkes csapatát, hogy közfelkiáltásra közre adjuk az eredeti írást, melyben az alkotó összefoglalja az építés motivációját és menetét."

ez annyira gáz lenne? komolyan nem értem...

(#48) priti


priti
addikt

Ennyiből vehetett volna egy régi kétütemű 600-as vagy mégnagyobb motort... arra lehet jobban feláll ... anya biztos nem engedi :)
"jaaaaj kisfiam , összetöröd magad !" :DDD

Egyébként a megvalósítás dícséretes és mély respekt, az biztos, hogy én nem csinálnám meg, max1 hét és megunnám, hiába , nem vagyunk egyformák.
Inkább felülni egy igazi kétkerekűre, aztán tríí-trííí-trííííí

Hardverlesen

(#49) bejmuller


bejmuller
aktív tag

haaat hogy ez bekurvajo :DDD
magamnak nem epitenek, mert nem volnek kepes ra, venni meg nem tudnek mert marhadraga, de nagyon szivesen kiprobalnam :)

minden tiszteletem az epitoje :R

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#50) Daveedka


Daveedka
tag

ez igen, nemsemmi :) grat, biztos sok idő volt elkészíteni :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.