Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

"Különbség még, hogy a nagyobb modellbe a Zotac Spectra megoldásával kompatibilis RGB LED rendszer is került, míg a Mininél erről le kell mondanunk."

Ez valóban fontos, de az nem hogy normál méretű VGA is beférjen. :C 228 és 200 mm? Hát nem túl sok...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#2) Narasim


Narasim
aktív tag

egy ilyen házba működne pl. egy hangkártya?
van egy moddolt pci-e sound blaster hangkarim, ami miatt nem akarom megszüntetni az asztali gépet. ha egy ilyenben hajlandó lenne működni, akkor mehetne az asztali a levesbe.
erről tud valaki valamit?

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#3) zorrokalap


zorrokalap
tag

Ez egy PCI kivezetes szoval azt dugsz bele amit akarsz -> mukodni fog. Tapasztalatom nincs ezekkel de eleg egyertelmu.
DE annyibol amennyibe a box kerul(50k+) veszel egy DAC-ot es problem solved.

Esetleg probalj "external PCI laptop" hasonlo cucclira keresni kell hogy legyen olcso alternativa.
A doboz meg "project box", kicsit DIY de nagysagrenddel olcsobb... lehet.

[ Szerkesztve ]

(#4) #16939776 válasza Narasim (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

A belső tápnak nem biztos hogy elegendő elő-terhelést jelentene a 2-3W-ot fogyasztó hangkártya, ahhoz hogy stabil 12V-ot szolgáltasson. Ezen túlmenően elvileg működnie kell.

(#5) Daywalker válasza Narasim (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Ha menne is, egy ilyen doboz olyan baromi drága, hogy nem lenne érdemes beruházni rá. Inkább eladnám a hangkártyát, mellé tenném a box árát és vennék egy jobb DAC-ot.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) -Skylake- válasza Narasim (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

Olyan jo hangu SB soha az eletben nem jott le a gyartosorrol, ami miatt erdemes lenne akarcsak par 10ezer forintert is venni egy ilyen hazat. Ahogy elottem is mondtak, dac. Szerintem egy Audioquest Butterfly is tonkreveri barmelyik SB-t es meretben konkretan egy pendrive.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) edward2 válasza Redneck (#1) üzenetére


edward2
addikt

Ez valóban érdekes. Konkrétan 1-2 kártyát találtam ami hosszban jó. Abból egyik sem volt jelenleg kapható.

(#8) Redneck válasza edward2 (#7) üzenetére


Redneck
veterán

Értem én hogy kompakt méret és fontos a design is, de ezzel a jelenleg kapható combosabb kártyák nagy részét kizárták. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

A nagyobbik kunyhónál úgy látom nem volt szempont a helykihasználás, legyen minél nagyobb, végül is egy hordozható cuccnak az a jó...

(#10) Dr. Akula válasza Narasim (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Amennyibe egy ilyen kerül, abból veszel egy USB-s DAC-ot. Az méretben töredéke, minőségben biztos jobb mint egy oldschhol SB, és még noti mellé is használható. Valamint nem kér konnektort.

(#11) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amilyen árban ezek mennek, akkor inkább egy extra itx konfi...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.