Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Egyedül a Zotac éri meg az árát, a többi talán csak a megmaradt karik kisöprésére jó, ha jó egyáltalán...

(#2) Komcsi válasza Nordic (#1) üzenetére


Komcsi
tag

Itt igen, amúgy szerintem még a Gainward meg persze EVGA! Kár hogy az XFX nem vállalta be a 400-as sorozatot! :)

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#3) fagy53


fagy53
nagyúr

Az "egész"-től ez még nagyon messze van, majd közelebb kerülünk hozzá ha kijönnek a GF106, 108 GPU-s kártyák. Az igazi támadás akkor következik be, hiszen ha jól tudom az eladások derékhadát ez a két kategória alkotja..

(#4) nbg


nbg
senior tag

Hmm... vajon hogyan viszonyul egy 460-as teljesitmenye egy 3870 CF (512 DDR3) osszeallitashoz kepest?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#5) Abu85 válasza Komcsi (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Miért kár? Azzal nem lennénk előrébb, ha az XFX is a BFG sorsára jutott volna. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) lujó55 válasza Nordic (#1) üzenetére


lujó55
őstag

Te láttál árakat? :F
Amúgy ha külsőre kéne megítélni akkor a Zotac. Ha meg azt nézem, hogy nyár van, akkor az MSI a vízhűtéssel.

(#7) Komcsi válasza Abu85 (#5) üzenetére


Komcsi
tag

Ohh egy újabb ATI rajongó... :U Kétlem hogy oda jutna :)

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#8) Abu85 válasza Komcsi (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Most már nem lesz baja az XFX-nek, de mi üzlet volt a BFG-nek a GeForce-ban? Ez nem rajongás kérdése, hanem egy szomorú tény. A partnereknek olyan terméket kell felkínálni, amin pénzt is keresnek. A BFG-nél ez hiányzott, ami egyenlő a csőddel. Ha az XFX nem kezd el Radeont árulni, akkor ők is itt tartanának. A BFG is bepróbálkozott csendben az ATI-val, de az AMD nem engedte eladni a termékeket. [link]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) Komcsi válasza Abu85 (#8) üzenetére


Komcsi
tag

Eddig is árultak, radeont és még ráadásul sok SLI alaplapot is. Én csak sajnálom hogy pont a 400 sorozat maradt ki vga terén! Egyébként az első vga-m BFG volt. A legjobb amivel eddig dolgom volt!

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#10) Lars válasza Abu85 (#5) üzenetére


Lars
őstag

"A fentebb bemutatott megoldások már kaphatók az üzletekbe. Az MSI N480GTX HydroGen ..... "
ütletekben kaphatók. Gondolom én. Abu bácsi kérlek javítsd. Köszi :C

(#11) Abu85 válasza Komcsi (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az XFX már csak Radeont árul (+táp és kütyü). Az NV a chipset bizniszt is lelőtte. A 400-as sorozat pedig egyelőre a felhasználóknak jó, de a gyártóknak anyagi csőd. Nem hülye az XFX, hogy negatívba nyomja a mérleget. Teljesen érthető lépés ez a részükről. A cégek pénzt akarnak keresni. Mondjuk valamerre nekik is el kell még mozdulni, mert jövőre visszaesik a VGA-k iránti kereslet.

Lars: Köszi javítva. :R

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#12) gfefe válasza Abu85 (#11) üzenetére


gfefe
őstag

Csak az alsóbb szegmensben esik vissza a beágyazott rendszerek miatt a komolyabb játékokhoz akkor is kelleni fog +VGA :U

Bár szép is lenne mondjuk cpu ba csomagoltva mondjuk egy valahai 8800GT vagy 4850 ....
Tudnák a felhasználók szeretni a dolgot :B

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#13) zazahoho


zazahoho
őstag

a zotac komoly darab, jó lenne választani játékkal vagy anélkül szeretné a kedves vevő :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#14) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A lila ventis GTX kicsit homár, amúgy mindegyik kéne.

(#15) Abu85 válasza gfefe (#12) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A belépőszint már önmagában nagyon gáz, hiszen az eladások nagy része itt történik.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16) Lars válasza Abu85 (#11) üzenetére


Lars
őstag

Elrontottam a szmájlit, szerkesztési idő lejárt .... Ehhh.
Legalább a hibát láttam. :)

(#17) deter


deter
aktív tag

Azt nem értem, hogy meddig akarják még halogatni a GTX 475/490(?) kártyák megjelenését. Remélem, nem a HD 6000 széria kihozataláig, mert az még bő három hónap. Mennyi gf100-as lapka lehet még a raktárakban, amiknek ki kell fogyni?

(#18) nednez


nednez
tag

Zotac,MSI elég jónak néz ki :) bár a vizes ára csillagok közt lesz majd :O

(#19) Nordic válasza Komcsi (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezt sem szabad elfelejteni, ha már GTX 460:
PALIT GF 460GTX 1024MB PCIe GDDR5 HDMI Sonic Platinum :K

(#6) lujó55: Az hogy a Zotac kártyáját tartom valamire(e néhány versenyző közül) annak legkevésbé a külsőhöz van köze, főleg úgy hogy cseppet sem annyira forrófejű mint a te általad választott vízhűtéses MSI, ráadásul nem is zabál annyit(előnyös ha a villanyszámlát nézzük), ráadásul olcsóbb is jóval, de nem annyival lassabb. Kell a francnak az MSI :( .

[ Szerkesztve ]

(#20) Chaser válasza Abu85 (#15) üzenetére


Chaser
titán

"A PCI Express foglalatba illeszthető" Ezt mért kell külüön kiemelni? Elég egyértelmű hogy ezekből se agp, se pci se isa változat nem készül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21) nbg válasza Chaser (#20) üzenetére


nbg
senior tag

Nehogy valaki megis megprobalja... :DDD
(Amugy a vesa localt kihagytad ;) )

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#22) Abu85 válasza Chaser (#20) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szvsz nem sűrűn jársz PC-s szervízben ... találkozni lehet érdekességekkel :)

(#21) nbg: Azt sajnos nem lehet elkerülni. Az emberi találékonyság ... :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#23) Himym


Himym
senior tag

Lheet tudni a zotak árát nem titkos csak kicsit körbe kell nézni. Zotac gtx 460 244€

(#24) Brutális eb


Brutális eb
addikt

+1 a Zotacra.
GTX470-es kártyám van tőlük AMP edition halk,hűvös,tuningbarát. :)

MSI vizes is bejövős na de az ára lesz vagy 160.000(külföldön)
Itthon erjó +lehúzás miatti kisker ár 190.000.Atyaég.... :(

465 szerintem értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#25) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

a Zotax AMP 460 után az Inno3D GeForce GTX 465 OC Vapor Freeze nevetségesnek tűnik, legalábbis az adatait tekintve.

Aurea mediocritas

(#26) spirit007 válasza Himym (#23) üzenetére


spirit007
senior tag

Letzte Aktualisierung: 24.8.2010, 22:23 Uhr

Szóval gyorsnak gyors voltál ez tény....de mostanra eltűnt a kép , illetve az árak is mennek felfelé :)

mod:
Letzte Aktualisierung: 24.8.2010, 22:30 Uhr

ÉS ismét van fotó ! :DDD :C
Naggyonkomoly.

[ Szerkesztve ]

(#27) Giot válasza Abu85 (#8) üzenetére


Giot
addikt

A linktől majdnem lelöktem az ékszíjat!! Miért nem engedte az ATi? Vagy úgy voltak vele hogy akkor legyen a BFG is only Radeon de az szerződések nem engedték a BFG-t?

A Zotac korrekt! :B A Vapor Freeze név meg ismerős valahonnan. Ennyire nem tudtak már más nevet kitalálni vagy a Vapor-X brand ismertségéből akarnak kicsit profitálni?

[ Szerkesztve ]

(#28) Himym válasza spirit007 (#26) üzenetére


Himym
senior tag

De ha msot adod le a rendelést akkor ezen az áron kapod meg!!! Ha pls vársz egy hetet és felmegy az ára mondjuk 50€-róval akk 50€rót dobtál ki az ablakon. :R

Doboz kép akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#29) priti


priti
addikt

Szép árak, éppen száll el a juró megin', én mindent eladtam, vettem egy slim-et, belecarok, ez van, undorító ez a joy, de nem érdekes, csak izé, valami torténhetne már a slimre is, mert rövidek ezek a demók. Veszek pár játékot úgy leégek le is hámlok :DDD fakkivan

Hardverlesen

(#30) bolvar válasza deter (#17) üzenetére


bolvar
senior tag

nem halogatnak semmit egyszerűen nem érnének el vele semmit.
a 460 most készítettek egy már végre eladható terméket amivel konkurenciát is teremtettek a többi a szériából pusztán a fanoknak éri meg senki másnak nem.
a belépőszintre de még a középkategóriában semmilyen szinten nincsenek jelen és a legtöbben innen vásárolnak vga-t nem a csúcsról...

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#31) menalcas


menalcas
őstag

Inkább félpályás, a Zotac tényleg pofás, de a hűtése nem túl megnyerő.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#32) Móci


Móci
addikt

A Zotac nekem is tetszik, a többi nem annyira.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#33) vanhalen


vanhalen
senior tag

Zotac amúgy = Sapphire, vagy rosszul tudom? Csak kérdem.

(#34) Chaser válasza Abu85 (#22) üzenetére


Chaser
titán

Igazad van, csak 2-ben dolgoztam :P kifejtenéd mivel nem találkoztam?

vanhalen: Jól tudod, 1ébként nem gyárthattak volna nv kártyákat, ezzel a kis navigálással igen. Az inno meg force3D néven csinált amd alvállalatot vagy leányvállalatot vagy minek hívják.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) Abu85 válasza Chaser (#34) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én találkoztam anno fordítva betett memóriával, hosszú PCI-X foglaltba erőszakolt AGP-s kártya ... :) Az emberi hülyeség határtalan. :D

(#27) Giot: A BFG mutyiba akart gyártani Radeont. Az eladásnál keletkeztek nehézségek, amikor az AMD kijelentette, hogy a BFG nem partner. Innentől kezdve szopacs, mert így az OEM-ek nem veszik meg a terméket.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#36) Zanik


Zanik
addikt

Anno volt egy nvidiás Inno kártyám, még a szépemlékű FX sorozatból. Azóta valahogy elkerültem a márkát... :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#37) Chaser válasza Abu85 (#35) üzenetére


Chaser
titán

Hasonlókat én is láttam, de nem értm 2010-ben mért kell kiemelni egy vga-ról hogy pcie, ha más lenne oké, na mind1:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Jól néz ki az a Zotac szívesen ki próbálnám! :)

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#39) kriszbon válasza Chaser (#37) üzenetére


kriszbon
őstag

Biztos keveset turkálsz hírdetési oldalakon, mert még a kép alapján sem tudják hogy milyen foglalatú a kártya ha nincs kiírva(mee kérdezik hogy Agp-s?). De ha ki is van írva még akkor is rákérdeznek hogy ugye ez belemegy a Pci foglalatba. :D

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#40) Ribi válasza kriszbon (#39) üzenetére


Ribi
nagyúr

Pont ezaz, aki tudja az úgyis tudja, aki meg nem jártas benne az úgyis megkérdezi még az eladótól is 3x, majd otthon veszi a pájszert, mert nem fér bele az PCI foglalatba, habár a boltban is mondták, hogy PCI-E. Mert az az E csak valami elírás lehet. Szóval szerintem is felesleges odaírni. A hozzánemértő értelmesebbje meg beviszi az egész gépet, és így nem zságbamacskát vesz.

[ Szerkesztve ]

(#41) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem nagyon hoznak lázba - ez magánvélemény. :U

(#42) deter válasza bolvar (#30) üzenetére


deter
aktív tag

Miért is? Az esetleges GTX 475 ugyanúgy a GF104 lapkára épül(ne), mint a GTX 460. Így gyakorlatilag ugyanazt a terméket lehetne eggyel fenti árkategóriában indítani. És lenne, a HD 5870-nek ellenfele. Mert jelenleg nincs. Ugyan ez igaz a GTX 490 és HD 5970 esetében.

(#43) Duree


Duree
veterán

Hát nem ugrálok örömömben a hír hallatára,ezek a Fermik továbbra is hulladék kategória,bár a 460 vonal ígéretesnek tünik.Persze mindaddig amig a 6xxx Ati széria megérkezik

duree54

(#44) Giot válasza Chaser (#34) üzenetére


Giot
addikt

Ez nem egészen így van! Nem a Sapphire leányvállalata a Zotac. Mindkét brand a PCPartner tulajdona. De nem csak maguknak gyártanak hanem bérbe is, más márkáknak.

[ Szerkesztve ]

(#45) Abu85 válasza Duree (#43) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Elég laza szóhasználat az ígéretesnek tűnik a GTX 460-ra. Jelenleg szerintem ez a legjobb ár/érték arányú megoldás (1 GB-os persze). :) Azt majd eldöntjük mi lesz vele, ha jön a HD6000, addig viszont nyugodtan lehet fényezni. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#46) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Az a GTX480 elég durván néz ki azzal a 3 ventis megoldással.Egyébként azt hiszem a Sapphire HD5970 Toxic-jának van hasonló hűtési megoldása.

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#47) Giot válasza Janika!2 (#46) üzenetére


Giot
addikt

Egészen pontosan mindkettő az ArcticCooling hűtését használja.

(#48) Peak válasza Abu85 (#45) üzenetére


Peak
addikt

A kérdés az, hogy most mit akar lépni az ATi.
Egyértelműen az elmúl 1-1,5 évben tönkreverte a gyengélkedő nVidiat az AMD/ATi.
Vajon melyik most a fontos?
Árverseny, piacszerzés, technológiai előnyök?

Az lenne logikus lépés, ha az ATi ledobná az 58x0 széria árát legalább 25%-al a HD6xxx széria bevezetése előtt, ezáltal tovább döngölve a földbe az nVidiat, akinek a kezében nincs jelentősebb ütőkártya jelen pillanatban. Az ATi meg mihamarabb bedobja a 6k-t.
Igy minden fronton tönkreverné továbbra is az nVidiat.
Ennek a következménye lehet, hogy nem a hűdeeszméletlen nagy profit realizálás lenne, hanem növekvő market-share, amely az AMD/ATi részvényárfolyamát dobná meg, ami megint csak profit.

Vagy alternativ megoldásként továbbra is tartják ezt az árazást, minden csepp profitot kivesznek az 5k szériából, és húzzák-halasztják a 6k piaci bevezetését, hiszen "nincs ellenfele" még. A market-share pedig megmaradna a mostani szinten.

Vélemény?

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#49) g@bo válasza Duree (#43) üzenetére


g@bo
nagyúr

szerintem a gtx 460 korantsem olyan hulladek, mint amilyen pofatlan aron van az 5850, pl...

amd nek teljesen elszallt az agya ( mint cpu teren az intelnek, szal egyik se kulonb, ha eselyt kap a rablasra... ) az arazassal, bar lehet, mi szoktunk hozza az olcso.... cuccokhoz. nem art vegre valami verseny.

(#50) Abu85 válasza Peak (#48) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az AMD-nek egy dolog a fontos. A saját ütemterve. Az NV-t nem kell kinyírni vagy visszaszorítani, a rendszerszintű integrációban úgy sem tudnak részt venni, így a legtöbb pénzt hozó piacokról jövőre kiesnek, mindenféle rásegítés nélkül.
Az ATI jelenlegi stratégiája nagyon egyszerű. Amíg ezen az áron kiürülnek a raktárak, addig nincs árcsökkentés. Ha csökken a kereslet, és/vagy javul a gyártókapacitás az már hozhat változást.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.