Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

Csak az a LED nem kéne az elejére, helyette inkább egy ezüst dísz csík és tökéletes lenne...

(#2) hemaka válasza Cythyel (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Lehuzod a kabelt, azt jolvan. Legalabbis nalam ez lenne az elso lepes a kicsomagolas utan. :DDD

(#3) KillHates


KillHates
nagyúr

eRGéBé!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

8 centis hűtő, csak SFX táp -nálam elvágta magát, pedig úgy egyébként tetszik.

(#5) Cythyel válasza hemaka (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

tény, de akkor meg még egy minimális dísz sincs rajta, nekem 1 csík vagy 1 kis logó bőven elég, ezrt írtam hogy azon a fekete alapon 1 ezüst dísz csík és kész...

(#6) Graphics válasza Fred23 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ekkora méretben ATX tápot vártál? :D Még jó hogy nem IPxx szabványt is tudjon, nem? :D

BQ SFX táp bele és kész. Mi a gond az SFX táppal amúgy?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Jó kis kuckó, de az odd-t elhagyhatták volna, meg egy elfordított vga hely és akkor normál vga is mehetne bele.
Talán még az a kis led elfér az elején.

(#8) Fred23 válasza Graphics (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nincs itthon SFX tápom, viszont ATX-esből még áll a polcon pár darab minőségi. Metisbe mehet ATX-es is, ott meg tudták oldani, pedig az se egy égimeszelő házikó.

(#9) Graphics válasza Fred23 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tök más kialakítás :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Fred23 válasza Graphics (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mindegyik szép, csak máshogy. Kíváncsi leszek a Playa Slim árára, meg hogy egyáltalán mikortól lehet megvenni! (Lehet, mégis be fogom szerezni valamikor, egyre jobban tetszik minden megnézés után!)

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem rossz, bár korábban volt hasonló házuk, aztán ott a Chieftec UE-02B is. Egész jó lett a belső elrendezés.
Mondjuk én 2-2 92mm-es ventit tettem volna alulra / fölülre, estleg oldalt egy plexivel, de így legalább a modderek is kiélhetik magukat. :)

Találó a szlogen, amivel hirdetik... "Who Needs a Console?"

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) hemaka válasza Cythyel (#5) üzenetére


hemaka
nagyúr

Bar jobban bele gondolva halvany feheren vilagitva meg nezne is ki valahogy. :)

(#13) Cythyel válasza hemaka (#12) üzenetére


Cythyel
senior tag

hmm... nagyon halványnak kell ahhoz lennie hogy htpc-ként a tv mellett ne legyen zavaró :))

(#14) hemaka válasza Cythyel (#13) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tv mellett necces a feny valoban. Mondjuk en sima mezei pc vagy naskent gondoltam ra, ugy nem veszes.

(#15) Cythyel válasza hemaka (#14) üzenetére


Cythyel
senior tag

úgy tényleg nem, mert valszeg nem a monitor mellett lesz és nem fog látszani...
mostani kuckómon nincs a power és hdd leden kívül más, de a power is annyira erős hogy le kellett fessem fekete alkoholossal és még azt is átlövi :DDD

(#16) macilaci78 válasza Cythyel (#15) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az semmi! Nálam a csavartakaró matricát is átlövi, pedig az 0,5 mm vastag tömör műanyag! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17) Solten


Solten
addikt

Jo (lenne a szivarvany nelkul).

Saor Alba

(#18) hemaka válasza macilaci78 (#16) üzenetére


hemaka
nagyúr

LOL, ipari LED. 😂

(#19) libit válasza Graphics (#6) üzenetére


libit
tag

Mi a gond az SFX táppal amúgy?

nekem kb annyi mint az mITX vs mATX alaplapokkal - kicsi kinalat, ami van az meg tularazott

reszemrol inkabb legyen 5cmmel szelesebb es akkor siman elfer benne ATX tap, teljes magassagu dGPU, magasabb CPU huto es alacsonyabb fordulatszamu=halkabb 12cses fentilatorok

tudom, mas katagoria mas igenyekre :D

de a lenyeg az RGB csik az elejen :O

[ Szerkesztve ]

(#20) icp1970


icp1970
senior tag

A 8 centis hűtő miatt nekem nem jön be.

(#21) Graphics válasza icp1970 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Swif2 vagy Noctua és kész.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) AxBattler válasza Graphics (#21) üzenetére


AxBattler
félisten

... inkább BeQuiet, Nanoxia vagy Noctua. ;)

De ja, egy ilyen házba való visszafogott konfigot, azzal az oldalsó ráccsal együtt még 2db 8cm-es is lehűt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23) Piftuka válasza Cythyel (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

:)

"Aquila non captat muscas."

(#24) AxBattler


AxBattler
félisten

Ajjaj. Normál mATX lap esetében nem fér alulra 80*80*25mm-es venti.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.