Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Steamen és Epicen is lesz, csak azokon nincs preload mint a uplayen.

/s

(#2) Kansas


Kansas
addikt

Szerintem megvásárolni nem csak a következő napokban lesz lehetőség, max megvásárlás nélkül kipróbálni... vagy a terjesztést is befejezik az ingyenes időszak után?

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#3) Neurotoxin válasza Kansas (#2) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Nem lenne túl logikus, a régi AC-ket is megveheted DLC-vel/minden egyébbel store-ból. A játék amúgy nem rossz, szép volt, jó volt, de a végét már nagyon untam ~95. óra környékén, ami rengeteg volt és baromira repetitív..Az Origins-t jobban szerettem.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#4) oriic válasza Kansas (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, kimaradt egy szó, hogy kedvezményesen lehet most megvenni. Javítottam. :R

Live-Die-Respawn

(#5) Kansas


Kansas
addikt

Egyébként ha már Odyssey: én belefutottam egy olyan grafikai hibába, ami úgy néz ki mint valami különösen durva spatial dithering/impresszionista képregény-pöttyözés, és csak akkor szűnik meg érdemben, ha feltolom az in-game skálázást 200%-ra, úgy viszont igen durván megeszi a gép teljesítményét.

Így néz ki, ha 100%-on van a skálázás:

Valakinek előjött még ilyesmi? Ha igen, esetleg valami fixet tudtok rá?

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#6) Padree


Padree
senior tag

Jó játék de 50-60 óra után tényleg ellaposodik ahogy előttem is írták.

Régen volt már AC a games with goldban, Origins jöhetne...

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#7) VTom válasza Kansas (#5) üzenetére


VTom
veterán

Nekem akkor csinált ilyet az Origins is és ez is, ha driverben be volt kapcsolva a DSR.
A kikapcsolása megoldotta.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#8) Kansas válasza VTom (#7) üzenetére


Kansas
addikt

Nálam az alapból nincs bekapcsolva, de majd megnézem, hátha valamelyik driver update orvul átállította... normál helyzetben mindkét helyen(AC mellett ETS2) ahol használok ilyesmit, a játékon belüli settingből kapcsolom be, nem driverből.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#9) VTom válasza Kansas (#8) üzenetére


VTom
veterán

Ha a játékban elérhető a monitorodénál nagyobb felbontás opció, akkor be van kapcsolva driverben.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#10) Kansas válasza VTom (#9) üzenetére


Kansas
addikt

Nem a felbontás állítja a skálázást, van benne külön opció rá:

Ráadásul RX5700XT-m van, és az NVidia DSR-rel ellentétben az AMD VSR alapból nincs engedélyezve.

Ja igen, éz mindez a fantasztikus grafika Ultra High beállításokkal működik így, tehát nem azért mert valamit túlzottam visszavettem volna - ugyan játékhoz visszább veszem valamivel a beállításokat, de még úgy is High fölött vannak.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#11) VTom válasza Kansas (#10) üzenetére


VTom
veterán

Jah, hogy AMD :D akkor más lesz a gond.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#12) Kansas válasza VTom (#11) üzenetére


Kansas
addikt

Ja, biztos, mert AMD gépeken csak az AMD okozhat hibát, az összes 3rd party hiba magától, instans megjavul... ;]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.