Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peczek


Peczek
aktív tag

Nekem 6800-as van, és rajzolásra használom. Kb. fél éves, és elkezdett szorulni a görgő, tehát ha görgetek, akkor már kattint is a görgővel (Archicad-ben sokat kell görgőzni a zoom miatt). Szerinted ez garanciális hiba, vagy szedjem szét, és tisztítsam meg magam ? Egyébként elég jó egér, a mérete is megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#2) ViZion válasza Peczek (#1) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Nálam is sok a görgőzés, nem csinált ilyesmit.
Adnék egy esélyt a garinak, mert ha szerencséd van, és jófejek, akkor nem vacakolnak, cserélik. Már szervízbe küldeni is többe kerülne nekik, mint az új.

Ha meg azt mondják nem garis, akkor szétszedés. Ha cad-al dolgozol, akkor nem fog ki rajtad, ebben biztos vagyok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) kovy79


kovy79
őstag

Egész jó kis rágcsáló, használd egészséggel.
Jó olvasni az ilyen, nem túl gyakori egérmárkákról.

Javítani:
-megál=>megáll
-egyenlőre=>egyelőre

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4) fricz19 válasza Peczek (#1) üzenetére


fricz19
őstag

garis probléma, hiszen nem tudod rendeltetésszerűen használni.
egyébként írj egy mailt az üzletnek és akkor megmondják

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#5) ViZion válasza kovy79 (#3) üzenetére


ViZion
félisten

Köszönöm, pedig átolvastam még másnap is...

Nem gyakori egér? Nem tudom máshol mi van, nálunk sokat eladtak, eladnak a 6800-ból, és nem panaszkodnak rá.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6) kovy79 válasza ViZion (#5) üzenetére


kovy79
őstag

Én nagyon ritkán hallok/látok Giga egerekről/egereket. :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#7) ViZion válasza kovy79 (#6) üzenetére


ViZion
félisten

Valóban nem tartják számon a nagy gamer márkák között. A kevésbé neves gyártóknak is vannak jó cuccaik, lehet nem bír majd annyit mint egy Razer, de árban is a töredéke.

Jó lenne, ha a legközelebbi PH!-s tesztbe bekerülne a 6980, mert az az igazi teszt, amikor egyszerre lehet több márkát kipróbálni -ehhez meg én kevéske vagyok. :)

Remélem segítek ezzel is az érdeklődőknek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Ügyes, jó kis cikk lett gratula. :C

(#9) Gude


Gude
senior tag

Tetszett az írás.Gratula :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#10) ViZion


ViZion
félisten

Köszönöm, örülök ha tetszik. Én köszönöm, hogy elolvastátok! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) Peczek válasza fricz19 (#4) üzenetére


Peczek
aktív tag

Köszi, akkor megpróbálom a garanciát.

(#12) DaveJr


DaveJr
őstag

Kösz a leírást!:) Lehet h megtaláltam a méltó utódott a 6 éves MS intellimouse explorer 4.0-mnak:)

Nagyon jó egérnek látszik. Az oldalsó gombokra bármilyen parancsot (makrót) rá lehet rakni ugye?

A görgő mennyire mozog szabadod? Itt most a szokásos kis akadozásra gondolok.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#13) _csocso_


_csocso_
senior tag

Jó kis egérnek tűnik az írásod alapján. Nálam is szóba jöhet az elkövetkezendőkben.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#14) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Jó cikk, jó egér!
Nekem M6880 van, lassan ez is egy éves, és nagyon szeretem!
Ha egyszer cserélek, lehet én is erre váltok majd.
Egy dolgot nem látok biztosan a képeken, a két click-en ezen is van egy kis mélyedés, mint az M68x0-on?

(#15) Prison85


Prison85
senior tag

Jó kis NASA elemzés lett. :C Méghogy nem részletezed túlságosan... :) Tetszik a szabad fogalmazás, nem ragaszkodsz a szokásos szakzsargonhoz és sikerült elugrani egy barátibb hangnembe, ami sokkal inkább megfogja az olvasókat. Remélem FPS-ben is jól fog teljesíteni és inkább egy Vizion feat. 6980 páros mellett kell harcolnom, mintsem ellene. :B Az egérőrületet remélem nem én ragasztottam rád, mert kész pénznyelőbe mehet át (tehát ne engem okolj, ha belekerülsz az ördögi gépezetbe). Külön köszönet a nevem megemlítéséért! :D

Már csak egy faintos egérpad kell, amin tovább fokozhatod a K/D-det ;)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#16) ViZion válasza DaveJr (#12) üzenetére


ViZion
félisten

Cégnél használtam MS explorert, de már nem biztos, hogy melyiket. Na annál sokkal jobb a fogása. A makrót beprogramozás után rá kell húzni a megfelelő gombra, ahogy nézem oldalra is lehet. A görgő dőlésére is lehet bármit, csak a dpi és a ghost nem változtatható.

A görgővel nem lehet "szerencsekerekezni" szóval nem lendül be. Nekem ez nem hátrány, sőt. A gombokon valóban van egy leheletnyi mélyedés, de szinte észrevétlen, viszont az ujj rögtön belesímul. Asztalról felemelve nem mozog el, nagyon precíz, most kísérletezek magasabb (1200-1500) dpi-vel játszani, azt szokni kell. ;)

OK, én elfogult vagyok, pár napja vettem, de ez eddig a legjobb egerem ami valaha volt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) ViZion válasza Prison85 (#15) üzenetére


ViZion
félisten

Köszönöm elismerő szavaid :R
Ez nem teszt, csak bemutató, kedvcsináló. Az "egérőrület" mint írtam az elhasználódásból adódik. Te már klinikai eset fanatikus vagy, csak az adatlapodra kell kattintani... ;]

Jah, egérpad: voltak régebben, de nem érzem hogy kellene. Munkánál kicsi még az asztal is, de majd nézek egy olcsót, hátha Fatal1ty előbújik belőlem... :DDD

Ahogy a dolog kinéz a héten nem lesz játék :O most is honlap designt hegesztek.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18) CoolMan válasza ViZion (#17) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Amúgy az egérpad sem egy elhanyagolható dolog. Amíg nem volt (mármint egy profi darab) addig engem sem zavart. De mióta van.... :)
Kár, hogy nem leszel gaméban...

[ Szerkesztve ]

(#19) Georgie1224


Georgie1224
tag

Én a Logitech MX518-at javasolnám.
Én elég sokat játszok, montírozok.
Az enyém 4 évet bírt most is a notim mellé használom, és egy újra cseréltem le.
Ami 1800dpi-s. Tudom csak sima optikai az egér, de szerintem így is kitűnő.

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#20) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ezek nagyon szép nagyon jó dolgok, de mennyi az élettartam? A kérdés költői!
Kinek mi, nekem ez a fontos a "jó*"-n kívül.
*: kényelem használhatóság!

(#21) nyunyu válasza ViZion (#16) üzenetére


nyunyu
félisten

Cégnél használtam MS explorert, de már nem biztos, hogy melyiket. Na annál sokkal jobb a fogása

Volt mar vagy ot (es fel) fele :DDD

IntelliMouse Explorer 1.0
Wireless IntelliMouse Explorer
IntelliMouse Explorer 3.0
IntelliMouse Explorer 4.0 / Wireless IntelliMouse 2.0
IntelliMouse Explorer 3.0 reboot
Explorer Mouse / Explorer Mini Mouse

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22) ViZion válasza nyunyu (#21) üzenetére


ViZion
félisten

OK, lusta voltam rákeresni... :U
kb. 2 éve volt, durva vezetékkel... gyorsan lecseréltem :D
Ahogy elnézem 3-asom is volt, de a 4-est cseréltem le idő előtt.
Jelenleg egy MS "comfort optical mouse" van munkahelyemen, mert a korábbi logitech klikkje bizonytalanná vált...

na ebben a "comfort"-ot én csak durva tréfaként tudom értelmezni...
De most billentyűzetet cseréltem, rágcsálót majd később, remélem a teljes konfiggal (ígéret már van :R ) cseréljük a cégnél...
Annyit tudok, hogy nem akarok MS HW-t az asztalom közelében sem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) nyunyu válasza nyunyu (#21) üzenetére


nyunyu
félisten

Na jo, addig szerkesztettem, hogy a lenyeg lemaradt: IME 4.0/WIME 2.0 eleg csapnivalo formaval bir.

Ujabb Explorer meg megszokas kerdese.
Ha nem szurtak volna el a kokemeny+qrvahangos gombokkal, akkor egesz jo eger lehetne...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24) nyunyu válasza ViZion (#22) üzenetére


nyunyu
félisten

Annyit tudok, hogy nem akarok MS HW-t az asztalom közelében sem.

Fel ev MS Explorer kitero utan visszatertem a korabban hangoztatott mondasomhoz, miszerint: olcso kategoriaban L billzet+MS eger a nyero parositas, felsobb kategoriaban pont forditva.

Bar a 2009 vegi/2010-es L termekeket elnezve ez az allitasom mar nem ennyire nyilvanvalo, mint evekkel korabban volt.

Meg akkor sem, ha a jo oreg MX Revo-hoz visszaterven atertekeltem az elmult fel evben a kulonbozo egeres topikokban elkovetett Perf MX ellenes kirohanasaimat, annak osszessegeben joval kisebb hibai vannak, mint az Explorer-nek.
Csak hat meg mindig 2.5x annyit kernek a Perf MX-ert, igy az ar/teljesitmeny mutatoja konkretan a beka segge alatt van...

Ha az MX Revo-hoz viszonyitom az utodjat, akkor fene se tudja, hogy most par lepest tettek elore (toltesi megoldas, mini vevo), vagy ketesfelet hatra (1 nagy: elektronikusan kapcsolhato gorgo helyett mechanikus, 2 kisebb: forma+kevesebb gomb rossz helyen)
Ezek eredoje nalam meg mindig egyet hatra, es akkor a masfelszeres arat meg nem is szamoltam. :DDD

Ja, ez itt durvan OFF.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25) nyunyu válasza nyunyu (#24) üzenetére


nyunyu
félisten

Fel ev MS Explorer kitero utan visszatertem a korabban hangoztatott mondasomhoz, miszerint: olcso kategoriaban L billzet+MS eger a nyero parositas, felsobb kategoriaban pont forditva.

Ezt is addig szerkesztettem, amig lemaradt, hogy 10k-s billzet kategoriaban az MS billzetek legalabb olyan jok, mint az L-ek, csak sokaknal kizaro ok, hogy a legtobb MS billzetbol nincs magyar kiosztasu. (matricazott amerikait hagyjuk...)

Ergo4000-emnek pl. nincs L alternativaja.
Wave/K350 ergonomialag a Curve2000 es az Ergo4000 kozott van feluton, de meg mindig az elbarmolt Ins/Del elrendezest eroltetik. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26) dave666


dave666
aktív tag

Köszönjük az írást :R
Ezt lehet nevezni "egérnek" :)

Dave666

(#27) ló úr válasza Georgie1224 (#19) üzenetére


ló úr
őstag

Lassan 4 éve nyúzok én is egy MX 518 at,1800 DPI-set. A gumiburkolat nagyon sérülékeny az oldalán,de semmi más baj nincs vele,szerintem mai napig az egyik legjobb Gamer egér a piacon,pedig már nem mai darab és igen nem lézeres,hanem optikai,de a nagyon minőségi fajtából.

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#28) DaveJr válasza ViZion (#22) üzenetére


DaveJr
őstag

Nem tudom....én nem érzem magam márkahűnek. De ami egyszer bevált az nem cserélem le egyhamar. Az egeret írtam már hogy MS Intelli E 4.0. Egyszer volt vele baj a gyerekbetegség jött ki rajta a bal kattintó gomb tönkre ment...egy kis itthoni barkáccsal megoldottam a problémát. A billentyűzetem is MS és egy rossz szavam se lehet rá. Wireless-es és talán ha évente 2szer kell elemet cserélnem benne. Apámnak L-s billentyűzete van na ő átlag 3 havonta cserél elemet, pedig én többet nyúzom a billt. Plusz 5 év alatt nem kopott le egy betű sem de az L-esről majdnem mindegyik 3 év alatt...Mostmár gondolkozok váltáson egér + bill de bill-ből még nem találtam megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#29) Georgie1224 válasza ló úr (#27) üzenetére


Georgie1224
tag

Nekem még az első 1600dpi-s széria volt amit 2006-ban vettem akkor 13k-ért.
Esküszöm megérte. Most ősszel vettem az 1800dpi-s verziót 8,5k-ért.
Ez is nagyon megérte. Egyébként a PH melyik egeret a sok közül cikkében is az MX518 volt a nyerő: [link]

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#30) tommje


tommje
tag

csatlakozom tényleg jól sikerült a cikk . Én is GM 6800-at használtam :)

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#31) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nekem egy régebbi típus van Gigabyte GM M6580, és teljesen meg vagyok elégedve. Kényelmes, pontos és olcsó volt :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#32) RegElek válasza Peczek (#1) üzenetére


RegElek
csendes tag

Üdv, kicsi OFF.

6880-as egerem van. Nekem is szorul a görgő, és bár nem vagyok teljesen analfabéta, nem tudom, hogyan kell szétszedni, potyára meg nem akartam az aljáról leszedegetni a csúszó "ragacsokat".

Jött az "előbb belerúgok" módszer. Szépen a hátára fordítottam, görgő az asztalon és pár méter, gyors ide-oda tologatás után a görgő ismét rendesen megy. :)

Nem sokat szeretném ezt ismételgetni, így, ha valaki felvilágosítana, hogyan tudom szétkapni, takarítás céljából, azt megköszönném.

Előre is köszönöm.

https://regelek.hu/

(#33) csibe1


csibe1
addikt

Nagyon jó lett a bemutató.Tetszett,hogy a napi használatot,és a kényelmet helyezted előtérbe.
Nekem egy 6800-as van,nem akartam lézerest,mert ahogy olvasgattam kényesebb a felületre.Elsősorban a formája,és a mérete miatt vettem,nagyon kényelmes.A görgő tényleg nem a legjobb,de kb egy hónap után okés lett,addig szórta a granyót ész nélkül. :D
Szeretem,mert kényelmes,de ahogy a Ph tesztben is írták a nagyobb,hirtelen rántásokat nem igazán szereti.Itt egy 6800-as bemutató.
Láttam már a GM-M6900-ast is neten,de se teszt,se bemutató,ezért is örültem meg az írásodnak.
A görgő az így ránézésre is bejött,anno még az A4Tech NB-30-asomnak volt ilyen széles,kényelmes,precíz görgője,azt nagyon hiányoltam amikor lecseréltem a 6800-asra.
Nézegettem pár mostani,kicsit régebbi A4Tech-et,és volt aminek tetszett volna a görgő,de maga az egér formája,mérete nem jött be.
Találtam ebből a tipusból optikai érzékelőset a 6900-ast,úgy néz ki meglett a következő egerem. :)

Lenne még pár kérdésem az egérrel kapcsolatban:

1. A dpi értékek szabadon állíthatóak?
2. Nem gond,hogy ha csak két értéket adok meg,hogy pl 800 és 1600 dpi között tudjak felbontást állítani?Általában 800-on használom,és azzal is játszom,de hátha jól jön majd.
3. A szoftver mindenképpen kell a dpi állításhoz?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#34) ViZion válasza csibe1 (#33) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!
Örülök, hogy tetszett az írás. A DPI értékek szabadon állíthatóak a programjával 700-2000 között, sőt! A két tengely külön is választható, tehát lehet beállítani játékhoz gyors fordulást lassú fel-le nézéssel. Mondjuk ennyire még nem mentem bele, de majd próbálgatom.

Alapból 800-1600-2000 a beállítás, elvileg ezt tudja a progija nélkül is, de akkor ugye semmit nem lehet változtatni.

A Ghost engine nem akad semmivel, minimális ram, 0 proci. Nem bíznám windowsra a kezelését.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35) ló úr válasza Georgie1224 (#29) üzenetére


ló úr
őstag

Én imádom,ha valamikor lecserélem,akkor egy Logitech lesz az utód is,azt még nem tudom milyen típus. :D Mindenben megfelel nekem,sokmindenre használom a játékról kezdve mindennapi használaton keresztül a képszerkesztgetésekre,és tökéletes,kényelmes. Én ezt vettem vagy 4 éve jó áron vmi 12500 ft-ért ha jól emlékszek nagykerből,volt ismerős :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#36) Findzs


Findzs
addikt

logitech m500 lézeres, szép és jó és belefér a 7000 körüli árba:
[link]

nekem az elődje van az mx 400 ami szintén lézeres és szinte ugyanaz mint az 500 -as:
[link]

tetszik a gigabyte egered, sokáig használd :K

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#37) ViZion válasza Findzs (#36) üzenetére


ViZion
félisten

Ezekkel az a bajom, mint a korábbi giga egérrel: nem mutatja az aktuális felbontást.
Persze kiderül menet közben, hogy pl. lassan fordul, de olyant akartam ami mutatja is, és rugalmasabb beállítási lehetőségek vannak.

Kényelemre nem tudom milyenek, Logitechből csak az "irodai" változatok voltak nekem, de jónak néznek ki.

Reméltem, hogy a cikkel "felhúzok" annyira pár olvasót, hogy írnak a saját egerükről egy bemutatót... :) Csak bátran! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) erikthekippa


erikthekippa
tag

Szépnek nagyon szép de nem tudom hogy game-re mennyire lenne jó. Ha fele ennyibe kerülne kipróbálnám BFBC2 be.

(#39) ViZion válasza erikthekippa (#38) üzenetére


ViZion
félisten

BF 2142 oszlopos tagja vagyok itt a fórumon is, de Quake Wars, UT III, Sauerbraten, Urban Terror, GunZ, BF P4F is játszok, mikor milyen kedvem van.

Elődjével is játszottam. Nyáron "felhúztam" a 2142 statomat napi átlag 1,4 órára... és ha hozzáveszem, hogy csak éjjel, meló után játszottam, akkor elég sokat bírt az előd is.

Jó vele játszani is. Mivel nem használok egérpadot a lézeressel érezhetően jobban megy -de lehet, h csak én érzem ezt. Minden esetre a pontos lövéseknél kevesebb a beremegés, registry fixel meg nincs "túlhúzás" sem amikor hirtelen kell fordulni -bár ez win hiba játék alatt.

Felemeléskor nem érzékel, lehet rakosgatni arrébb, ha esetleg úgy alakul a helyzet -mondjuk helivel nagyobbat kell kanyarni. Én ajánlom játékra is, nem okoz csalódást. Persze ha ujjheggyel fogod mint a pro játékosok, akkor ez nem jó, mert nagy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#40) eriktoth


eriktoth
tag

Üdv! Ha valaki még nézi a fórumot lenne néhány kérdésem:
1. Mennyire használható ez az egér különböző felületeken pl.: szőnyeg, kanapé, lepedő ... stb. lehet furán hangzik de nekem fontos lenne
2.Mennyire nagy az egér? notebook mellé mennyire hasznalható?
Előre is köszönöm

(#41) RakottK


RakottK
csendes tag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok.
Van egy GM-M6880-as egerem és érdekelne, hogy van-e olyan progi hozzá, amivel be tudom állítani a gombokat. Haver egeréhez van egy olyan a gyári Driverhez, hogy az összes gombhoz belehet állítani egy gombot a billentyűzetről, így pl. Játéknál is hozzá lehet rendelni funkciókat. Valami ilyesmi érdekelne, ha egyáltalán létezik.

Akinek meg szorul a görgő, az alulról szedje le a gumicsíkokat és ott vannak a csavarok. Az egér két oldalát is le lehet venni egy-egy csavar eltávolításával. (az belül van, nehogy az oldaláról is leszedjétek a gumiborítást :D) Egy alapos takarítás segít a problémán. Én egy csepp olajat is adtam a dolognak, biztos ami biztos :) )

[ Szerkesztve ]

(#42) nud


nud
tag

Hali!
Ghost(6980)-nél hol tudom kikapcsolni a ledet?
Be tudom progrival feketére,de mikor újraindítom a gépet,ugyanúgy világít!

(#43) Segesdy


Segesdy
tag

Üdv! Nemtudom él e még e topik de azért írok.. GM 6900 egerem van és kéne valami szétszedési cucc hozzá, szeretném kitakarítani. Hol találok ilyet? Van e egyáltalán...

(#44) Majozs


Majozs
csendes tag

Sziasztok.Kb 1 hónapja vettem m6800-ast,gyári drivert szettem le hozzá cd hiányába.Cod2 nyomom elég sokat multiba,azért is vettem több gombos egeret.Az van vele fél óra-óra múlva,persze játék közbe egyszer csak megakad pillanatra 0-a oldalmozgás,aztán jó megint fél percet és teljesen behal.Tüzelni tudsz,ball-jobb-oldalsó-görgő működik.Csak semmi mozgás!!!!!Nagyon pipás vagyok,segítség kéne.Nem vagyok mai csibe(37).Garos probléma vagy valami más driver kellene hozzá? :W :O :F

(#45) maláj


maláj
őstag

no, beléptem én is a klubba 1 M6980x egerentyűvel :DDD

(#47) inv123 válasza Segesdy (#43) üzenetére


inv123
csendes tag

UP

Engem is nagyon érdekelne egy szétszedés tutorial :)

(#48) duti No1


duti No1
tag

Nagyon tetszett a leírás a rágcsálóról, :R kedvet is kaptam, és péntektől már én is boldog tulajdonosa leszek egy ilyen drágaszágnak :DD ..

****************AGP FOREVER****************

(#49) duti No1


duti No1
tag

Az érzékelő lézeres, maximum 2000 dpi? :U :(
A 800, 1600 és 5600 DPI között állítható, 3-fázisú DPI-kapcsoló és a 3-fázisú LED-jelzőfények segítségével pillanatok alatt beállíthatja a DPI értékét.
A hardver alapú érzékenység maximális beállítása 5600 dpi, a szoftver alapú érzékenységé pedig 6000 dpi.
Hivatalos oldal :)..
http://hu.global.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4136#ov

****************AGP FOREVER****************

(#50) duti No1


duti No1
tag

Visszavonok mindent, most néztem, hogy van ebből az M6980 az tényleg 3000 dpi :R
A tudatlanság nem bűn, de nem ment fel a beismerés alól :B
http://hu.global.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3617#kf

****************AGP FOREVER****************

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.