Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

2-3 év egy egér tervezése? Mennyi játékóra lehet ebben! :Y ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) Vanir válasza macilaci78 (#1) üzenetére


Vanir
veterán

Bullshit. Az előzőekre is rámondták ugyanezt, aztán kínai OEM burkolat volt mind. Egy hulladék ez a cég, firmware-t írni nem tudnak, és kb. a legolcsóbb cuccokat válogatják össze, hogy minél nagyobb legyen a profit. Ja, és megveszik, mert NiP hype...

[ Szerkesztve ]

(#3) 5150


5150
aktív tag

Úgy néz ki mint valami rival klón sárga csíkkal..

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#4) Soybex válasza Vanir (#2) üzenetére


Soybex
őstag

Az hát, rányomnak egy matricát aztán annyi az egész. Sok fanboy kisgyerek meg kisírja anyucitól a pénzt rá

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#5) mike710


mike710
aktív tag

Aki ért hozzá úgyis Razer.Logitech,Roccat,SteelSeries etc egeret és egyéb kiegészítőt fog venni (a füles más téma) az meg nem zavar ha a hypolós13 évesekről lehúzzák a bőrt,mert más ilyet nem vesz.

(#6) komi77


komi77
senior tag

Ez a négy év engem is szíven ütött. Még az a szerencséjük, hogy ennyi idő alatt nem ment ki a divatból az egér. :D

Szegény ember kézzel nőz.

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nem tudok kik ezek, nevük után valami bohócok lehetnek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) dobragab


dobragab
addikt

Azt mondjuk kitalalhatnak, mi tartott 2-3 evig az M3 egeruk atnevezesen :U

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#9) komi77 válasza dobragab (#8) üzenetére


komi77
senior tag

Szerintem a névválasztás tartott eddig. Azért az egy elég bonyolult sok időt felemésztő dolog. A pizsamás nindzsához mit kellett szedniük, hogy kitalálják.

Szegény ember kézzel nőz.

(#10) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Mondjuk ránézésre ez is "ficamos" egy kicsit formailag. Ami nem biztos, hogy a legjobb ergonómiailag (lásd Xornet/Spawn). Amúgy ezt a fekete-sárga pizsamacsíkos :D egérmadzagot mintha láttam már volna valahol. (Tán egy Sharkoon volt, vagy egy MadCatz?! :D )

(#11) DraXoN válasza SunMount3r (#10) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Elég sok "olcsó" egéren is található hasonló:

most fotóztam, igaz.. ez piros :) de a minta úgy nézem azonos.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#12) ceia


ceia
őstag

Eléggé bóvlinak néz ki. De bármi is van benne, nekem nem kéne olyan egér, amin csak ilyen led csík van. Mágnespárnás mini diszkógömb lebegjen felette, és játssza az Oops, I'm a digit again-t vagy mini hologram halálcsillag, és játssza a Tesla tekercsek hangján az Imperial march-ot. Már mindenre amin van egy led, ráfogják, hogy gamer.. :P

        it's more fun to compute

(#13) ribizly


ribizly
veterán

Nem jön be. Én a fekete + RGB LED kombóra esküszöm. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) JasL


JasL
senior tag

Van már ilyen egér.. Razer DeathAdder-nek hívják és zöld :)

(#15) .LnB válasza Vanir (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért kipróbálnám, ezt is meg a Heaton-öset is. Persze meg nem venném, mert jó az ami van. De formailag jónak tűnik ez is meg a Heaton-ös is.

A másik meg, hogy a Roccat se ott kezdte ahol most tart. Szóval egyszer lehet még ebből is értelmes márka.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Taybore válasza fornettisuti (#7) üzenetére


Taybore
aktív tag

A NiP már kb 15 éve az egyik legnagyobb név az eSportban. Ha nem találkoztál vele, az csak azért lehet, mert nem érdekel az egész eSport dolog. :R

(#17) Vanir válasza .LnB (#15) üzenetére


Vanir
veterán

Azért nem lesz belőle értelmes márka, mert csak és kizárólag a hype tartja őket életben - de az nagyon. Egyszerűen nincs szükségük rá, hogy jobb cuccokat gyártsanak.

(#18) kromatika


kromatika
veterán

nagyon ronda.

Légy jó mind halálig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.