Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Igen az a jó megoldás. Meg amit te tettél, ha te szakítottál. Benned legalább van gerinc, "ha nem megy nem kell erőltetni", te mész el.
Amúgy igen ez a helyes.Elpakolni egyszerre, és kicsit megérteni a másik érzéseit is. Mert akit elhagynak, megcsalnak stb. és az az illető még szeret.
Annak mocskosul fáj... És sebtépés minden, minden!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) For357y


For357y
aktív tag

Megnéztem a forrásblogot. Timurlenk...Csak nem Fisher 99???

->[link]

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#3) Thunderzolee

..ppppppfffffffffff... ne is mondd.. :(

Elválni könnyű, de feledni oly nehéz, a szív a múltba ezerszer visszanéz.
Lehet h könnyen, nevetve búcsúzunk, de fájni fog, ha találkozunk.

Borzalmas egy ilyen különválás. Mondjuk mi nem piszkáltuk egymást, hál' Istennek senki nem szólt be.. De állni az üres lakásban, a kipakolt bútorok közt, tudni, h már sosem lesz a régi semmi.. :(
De nem szeretek visszaemlékezni rá. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) #57764352 válasza For357y (#2) üzenetére


#57764352
törölt tag

Nem, biztosan nem.

Tildy, működhetett volna úgy is, ha egy picit össze van pakolva, és nem kell mindent megkeresni. És ne is nézzen ki a lakás úgy, mintha drogot kerestek volna...

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy rosszul gondolom, de van egyszerű megoldás.
Volt párod és kedves édesanyja összeszedhetné minden holmidat. Ha a lány nem is, az anyja örömmel tenné. Aztán csókolom, köszönöm, csókolom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor kell a holmiért menni, mikor a volt kedvesed nincs otthon. Mondjuk, jobban jársz, ha az anyja sem.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Nekem 5 év után lett vége, talán nálunk könnyebb volt mert mind2en éreztük hogy ennyi volt és ezután teljességgel lehetetlen (más városba Pécs BP sodort minket az élet). Az elején én is úgy voltam vele hogy nem is akarom látni (február valentin nap csak hogy stílusosak legyünk), jól becsajoztam még aznap este mikor szétmentünk (szerda), de szombaton mikor mindenki haza vitte a saját cuccait, nagyon vissza akartam menni a múltba, a kapcsolatba, bár tudtam hogy csak fájna.
Majd telt múlt az idő és tök jó barátok lettünk és már egyáltalán nem zavar az hogy más férfival látom, sőt örülök hogy boldog. Valaki meg adja neki azt amit én nem tudtam már az utolsó 1-1,5 évben. Szóval barátok lettünk, nagyon jó barátok, és mint barát örülök a boldogságának.
Én pedig kiélem most magam mert 21évesen nem sokan mondhatják el hogy egy 5 éves kapcsolaton vannak túl. Sokat tanultam a párkapcsolatról az emberi érzésekről és ennek örülök, ezt a tudást félre teszem, most élvezem az életet, mert erre nem volt lehetőségem eddig és ha betoppan egy olyan nő az életembe akitől elmegy az eszem, akkor meg előveszem. Addig éljenek a csajok a bulik;)

Visszatérve a Te témádhoz, ha Te szakítottál, ahogy a szavaidból kiveszem, akkor értsd meg, hogy a látványod, nem hogy az hogy elköltözöl, igen fájdalmas a volt párodnak. Tehát próbáld meg a lehető leggyorsabban elintézni vagy úgy megoldani hogy ő nel egyen ott és hagyni őt egy ideig békében, de beszéld meg vele, ha képes lesz rád mint barátra tekinteni, akkor keressen meg, mert 5-6 év rengeteg idő, és az ember nagyon sok mindent meg tud a másikról és közel kerül hozzá. Az ilyen emberi kapcsolatokat nem szabad hagyni elveszni! Most kell neki egy kicsi idő, hogy feldolgozza, ehez idő kell, ad meg neki.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#8) tildy válasza MZsoltee (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Visszatérve a Te témádhoz, ha Te szakítottál, ahogy a szavaidból kiveszem, akkor értsd meg, hogy a látványod, nem hogy az hogy elköltözöl, igen fájdalmas a volt párodnak :K :K
bizony.
Én pl. ezért kértem az exemet még fél év távlatából is, ne keressen, ne hívjon, ne szóljon hozzám, max szülinapomkor vagy karácsonykor. Minden egyéb esetben "meghülyültem" , és bántani akartam azért mert elhagyott.
én is próbálom nem keresni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) MZsoltee válasza tildy (#8) üzenetére


MZsoltee
veterán

Tildy még mindig nem vagy túl rajta? Azért fél év nagyon sok idő, vagy csak én vagyok túl gyorsan a dolgokon :B

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#10) tildy válasza MZsoltee (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért próbálok túl lenni rajta. PErsze néha b....a csőröm, hogy más nővel elvan, jól van, stb, de ha nem keres , akkor általában nem gondolok rá , és ez nekem jobb. Néha azt hiszem túl vagyok rajta, de mikor pl. tudom(mert észreveszem, feltűnik, stb ) , hogy a nőjénél aludt, oylankor szoktam azért -ha nem is mindig - dühöt érezni . Lehet csak irigység, hogy bár ő viselkedett csúnyábban, mégis neki jön be az élet...

Azért csak majd 10 év volt.
De kelleni már nem kellene .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) MZsoltee válasza tildy (#10) üzenetére


MZsoltee
veterán

Egy meló helyetek van vagy hogyan tud feltűnni, h a nőjéné :D aludt?
A 10 év az 10év szvsz ne pazarolj rá még el 1-2t, bár ha nem megy, akkor nem kell erőltetni, lehet neked még idő kell hogy feldolgozd...
Én annak örülök hogy én a volt exemmel tök jól el tudok beszélgetni, bár az is igaz őt is rosszabbul érinti ha a nő ügyeimről beszélek, érdekes lehet a nőknek ez nehezebb...

Lehet csak irigység, hogy bár ő viselkedett csúnyábban, mégis neki jön be az élet...
Én azt veszem észre magamon hogy akkor jön be jobban az élet ha nem görcsölök olyan dolgokon amik megtörténtek és nem tudok rajtuk változtatni, ez persze nem azt jelenti hogy csak úgy élek bele a világba.
Mire is akarok ezzel kilyukadni. Ő túltette magát a múlton és 100%osan a jelenre tud koncentrálni, így jobban jön be neki az élet, munka és párkapcsolat terén is.

Jah ez OFF :B

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#12) szaffy


szaffy
csendes tag

Hát igen... nehéz kérdés... én is átéltem már milyen az, amikor életed értelme, akit ÉN még mindig kimondhatatlanul szeretek ... pakol... és az arcán nem látom, hogy bántaná... a szavai... minden szava egy döfés mélyen a szívedbe... nem hiszed el, hogy ennek az embernek fáj, hogy el kell mennie... nem hiszed el hogy valaha szeretett... és az édesanya... egyetlen lánya, aki kindent megtesz érte, mert ő beteg, és most azt látja hogy ez a gyermek szenved... iszonyúan szenved.... majd belehal... lehet hibáztatni azt a két embert azért, hogyha feltesz 1-2 bántó kérdést a másik félnek, akin látszik, ha őszintén válaszol?! :O
De én ezen már túl vagyok... a párom maradt... mindahányszor összepakolt mondhatom végülis hogy egyszersem ment el.... kb. 1-2 óra beszélgetés után visszapakoltunk a szekrénybe és az utóbbi több mint fél évben úgy tűnik utóbb döntöttünk helyesen... :C (4.5 éve vagyunk egyutt és 3 éve együtt is élünk ebből az előző 1 év volt ilyen rizikós... veszekedések, sírások, pakolások...addig is és azóta is boldogok vagyunk... én legalábbis :DD , hogy együtt vagyunk...)

Ezzel csak az érzéseimet szerettem volna kiírni magamból, véletlenül sem szeretnélek bírálni, bántani, hisznem ismerlek téged sem, a többi résztvevőt sem egyáltalán és nem ismerem a részleteket sem annyira, hogy ezt tenném. Ez csak az én helyzetem... :)

(#13) #57764352


#57764352
törölt tag

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.

Vakegérke: Igen, én is ezt szeretném, ezzel igencsak rövidülne az együtt töltött idő. Megbeszéltük, így lesz, mindenkinek jobb így.

Szeretnék én is minél hamarabb túltenni magam rajta, mindezt úgy, hogy a lehető legkevesebb fájdalmat okozzak.
Amit viszont kaptam anyujától, nem zavar, megértem. A csomagolás, na az már igen. Nem vagyok haragtartó, nem veszem fel a dolgokat, de úgy beállítani mindent, hogy dalolva viselem a dolgokat, na az butaság.
Mindegy, holnap lezárjuk a dolgot, teljesen elcuccolok (a nagyja már elvan). Annyit kértem tőle, hogy az anyját zárja be, ne is lássam. Bár ezt sem értem, hogy 6,5 év után ilyen pálfordulatot vegyen valaki.

MZsoltee: Hasonló cipőben evezünk, én 22 vagyok és mint már írtam 6,5 év volt...
Igen, és szeretném ha rendbe jönne minél hamarabb, mert nem jó így látni, vagy egyáltalán belegondolni sem, hogy min megy keresztül...

(#14) tildy válasza #57764352 (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Valószínúleg ez jön le rólad. Hogy miért...Fene tudja.
De nekem is ilyesmi jött le, mikor egy hónap után már új csajjal volt az ex... Hogy bezzeg én itt szenvedek, ő meg....
Ráadásul én hülye voltam.Otthagytam dolgokat, nem egyszerre cuccoltam el...
Erre mit csinált? Inkább nem mondom,d e elgyenelég annyi, hog ynem tartotta tiszteletben az érzéseim.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) #57764352 válasza tildy (#14) üzenetére


#57764352
törölt tag

Nem vagyunk egyformák, Te így dolgoztad / dolgozod fel, Ő másképp. Sokszor nem értjük egymást, szakításkor olyannak tűnik, mintha nem is ismernénk egymást. Olyan dolgok merülnek fel, melyek eddig evidencia szinten voltak.

Mindegy, holnap vége, de amit előttem írtak, szeretném, ha barátok lennénk, mert arra nagyon nagy szüksége van / lenne.

(#16) tildy válasza #57764352 (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Általában az , aki otthagyja a másikat, könnyebben dolgozza fel a dolgokat...

De talán így pontosabb: az aki "másfelé is kacsingat", vagy csak egyszerűen már nem elég neki a a jelenlegi kapcsolat, az könnyebben feldolgozza a dolgot, mint aki még szeret.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) szaffy válasza #57764352 (#13) üzenetére


szaffy
csendes tag

Ja... és azt nem írtam, hogy én 20 vagyok... a párom pedig 27 éves :). És igen Tildy-nek igaza van abban, hogy aki kimondja hogy vége, annak fel kell erre készülnie... mert ahogy kivettem a szavaidból, azért annyira nem bántottak/bántanak, csak nem feltételezik, hogy neked is fáj a búcsú, ami a mai világban, valljuk be nem lenne meglepő és csak nem akarnak túl sokáig látni... ennyi. És akit "kidobnak" annak mindig "jobban fáj". Legalábbis azt hisszük, de ezt nem tudhatja senki... Jaaa... és mi a párommmal legalábbis nem vagyunk hívei ennek a legyünk barátok dumának, nem kell teljesen összebalhézni, meg nem szólni a másikhoz, meg mocskolódni, de nem kell barátoknak lenni... sőőőőt ez enyhe túlzás és képmutatás.... Ha úgy jól belegondolsz.... főleg, ha a másik fél mindig érezni fog valamit, ami 99%...

Remélem nem bántottam meg senkit, nekem ez soha nem szándékom, csak leírtam a véleményem, mert érdekel a téma és én is kiváncsi vagyok a ti nézőpontotokra...

(#18) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

egy apró szösszenetet leírok ha megengeditek
mivel elég sokat olvasgatom az itteni kis írásokat így megosztom az én kis történetemet
mivel már 1 éve kiléptem a volt kapcsolatomból ami 3 év és 2 hónap-ig tartott.mivel én mondtam ki,hogy legyen vége a lány még elég sokáig szenvedett utánna és ez abban nyilvánult meg,hogy ha kerestem valami miatt akkor flegma és bunkó volt mind a beszéde és mind a viselkedése,szerencsére én nem voltam olyan helyzetben mint a történet írója,mivel nekem saját lakásom van és a lány lakott nálam de elhihetitek nekem sem volt könnyű hozzászokni az ürességhez ami utánna maradt,de nem volt már bőr a pofámon,hogy áltassam mivel elmúlt a szerelem,jelzem én elmultam 30 a lány pedig most 23
nem a korkülönbség zavart hanem a gondolkodásbeli különbség ami kettőnk között volt.
röviden ennyi

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#19) Vakegérke válasza Kicsirics77 (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is 7 év korkülönbség kiskutya füle. Ennyit át lehetne hidalni. Szerencsétlen véletlen, hogy (talán) nem voltál képes "lehajolni" hozzá, ő pedig képtelen volt felnőni Hozzád.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Kicsirics77 válasza Vakegérke (#19) üzenetére


Kicsirics77
veterán

sajnos vagy nem de ennél jobban hová hajoljak már le :DDD
ha jobban lehajolnék akkor már rá is érnék :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#21) Vakegérke válasza Kicsirics77 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sóhajts egy nagyot, és tedd túl Magad a dolgon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Kicsirics77 válasza Vakegérke (#21) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nekem nem volt szükségem a sóhajokra ugyanis pont én léptem ki a kapcsolatból miutánn nem értettük már meg egymást a korkülönbség miatt

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#23) 2boyAndOr válasza tildy (#1) üzenetére


2boyAndOr
csendes tag

NEM KÖNNYŰ!!! Annyi megalkuvás kell ebben a nyomorult életben!
Sajnos én is most léptem ki egy kapcsolatból! Ebből mondjuk engem dobtak...

Volt ex-ed édesanyja meg jobban tenné, ha kislánya lelkét ápolná!
Azt mondják, hogy a legjobb védekezés a támadás is, de szerintem egyben a legbutább is... Segített volna inkább ahelyett, hogy Téged b_szogat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.