Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nocsak, 28 ezer, ez így ajándék :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

28-ért jó ketyere. Egyedül a kamera ami nem fogott meg benne, de a hasonló árú új készülékekhez képest az sem rossz szerintem.

Nyugodj békében Integra!

(#3) kristof_


kristof_
tag

Jól értem? Erről a webáruházról rendelve, már nem jön rá vám a készülékre?
Hogy oldják ezt meg?
A telefon meg ennyi pénzért nagyon jó, használd egészséggel.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Nagyon penge kis készülék, használd egészséggel. Kínai telefonhoz képest a kamerája kifejezetten szép képet lő (meg általába véve is). Ennyi pénzért, itthon alsó kategória jutott volna maximum. :)

(#5) SUPREME7 válasza kristof_ (#3) üzenetére


SUPREME7
őstag

EU-n belülről vásárolsz (Németország), EU-n belül pedig nem kell áfát fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#6) vicze válasza SUPREME7 (#5) üzenetére


vicze
félisten

Se vámot. :) Éljen a szabad kereskedelem. :P

[ Szerkesztve ]

(#7) SUPREME7 válasza vicze (#6) üzenetére


SUPREME7
őstag

Telefonra-tabletre EU-n kívülről sincs vám, azért nem emeltem ki :)

[ Szerkesztve ]

(#8) tvamos


tvamos
nagyúr

Jokis cucc, gratulalok!
Tetszik ez a bolt is, kosz, hogy irtal rola!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#9) Luck Dragon

Köszi a cikket, bevallom maga a márkát még nem is halottam, mindig öröm olvasni egy ismeretlen terméket. az ára pedig egyenesen pazar, használd egészséggel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) Btel


Btel
tag

Jó cikk !! Én kifejezetten örülök ezeknek az írásoknak! :C :C :C

(#11) kristof_ válasza SUPREME7 (#5) üzenetére


kristof_
tag

Megfejtettem közben. Csak az itt szereplő készülékekre nem jön már rá semmi plusz költség és ez sajnos nem egy túl nagy választék. [link]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#12) tvamos válasza kristof_ (#11) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mar latom, hogy tul bonyolult ez a bolt. :(

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#13) kristof_ válasza tvamos (#12) üzenetére


kristof_
tag

Pontosan ugyan olyan ez a bolt is, mint a többi, csak nekik van egy európai raktáruk, és azt a pár terméket amit az előbb linkelt oldalon szerepel vám nélkül tudod megvenni, mivel Németországban van.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát én veszek egy ilyet. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Mbazsika


Mbazsika
tag

120 USD (~28000Ft)-ért.

Szerintem inkább 38eFt

(#16) Graphics válasza Mbazsika (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Összeszoroztam: 28ezer, bármelyik számologéppel. :D

Neked, hogy jött ki? :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) dlaj válasza Graphics (#16) üzenetére


dlaj
őstag

Kínai számológépe van! :) (Bocs, ez most pont itt rossz vicc volt.)

De hogy értelmes is legyek:
Nem tudjuk a kijelző felbontását és a technológiát. Bár azt írta a cikkíró, hogy 180"-os, de kétlem, hogy IPS lenne.

[ Szerkesztve ]

(#18) tvamos válasza dlaj (#17) üzenetére


tvamos
nagyúr

180" :Y
Bocs! Ez gonosz volt...
180 fok... Szerintem higgyunk neki!

5" IPS

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#19) dlaj válasza tvamos (#18) üzenetére


dlaj
őstag

K...va jó HD kijelző, nem semmi ilyen kicsi pénzért!
Bár 180"-on elég pixeles lehet a képe! :)
(Hát igen, ezt elírtam, de legalább lehet viccet csinálni belőle.)

(#20) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Utáljatok, de pontokba kapaszkodunk? Nem a felhasználói élményt nézzük? A szemmel látható érezhető élményt? Elég beteg.

(#21) krupi


krupi
csendes tag

Kár, hogy elfogyott .

(#22) Graphics válasza Kolondrum (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmmm? Ezt hogy érted?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) mmat3


mmat3
tag

Elvileg IPS kijelző van benne. Nyilván ha nagyon az oldaláról nézem akkor egy nagyon kicsit torzul a kép, főleg ha sarkáról. De volt hogy úgy youtuboztam rajta hogy lefektettem magam elé az ágyra. Mikor mutattam másnak sokan megjegyezték hogy szép színei vannak. Egy furcsa dolog: mintha beégne a képernyő. Csak akkor látszik egy kicsit ha lehúzom a felső sávot, vagy a flesky billentyűzetnél. Játékoknál nem jön elő. Ez kb 1 hete jött elő. Szerintem várok és ha rosszabbodik akkor írok nekik(már így is van elég bajuk velem), mert így kicsit zavaró de ki lehet bírni. (Lehet, hogy AMOLED? :D) Nyilván ez más gyártó esetén is megeshet.

Még egy plusz játék: XCOM: Enemy Unknown. Ez már elég lassúcska, de nagyon jó játék, ennél ugye annyira nem is számít az fps.

+Posta-Dhl-ről:
17-én rendeltem a második telefont. Multhéten nem értettem miért nincs már itt. Felvettem velük a kapcsolatot. Elküldték a nyomkövetőszámot, és dhl.de oldalán azt írta hogy még 21-én átvették. Aztán hoszzú kérdezősködés után addig jutottam el hogy elvileg a dhl ugyanazt a nyomkövetőszámot adta két csomagra is, a másikat kiszállították, de ezt nem. A posta azt mondta hogy vegyük fel a kapcsolatot a dhl-el, és kérjünk másikat rá (hogy cserélik le németországból?) A coolicool azt válaszolta hogy ha küldünk dokumentumentumot arról hogy nem vettük át a csomagot, akkor küldenek másik telefont. A posta válasza az volt hogy nem tudnak adni olyat, amíg nem adunk nekik feladóvevényt. Azt is mondták hogy szerintük fel se adták a csomagot. De persze a dhl a weboldalán az én nevem van mint címzett, és valaki más neve aki átvette . Ez volt az utolsó csomag amit másnak rendeltem szerintem... Szerintetek mit tegyek?

(#24) tvamos válasza mmat3 (#23) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szeringem jelezd a DHL-nek, hogy gyorsan szerezzek vissza attol, akinek odaadtak, mert nem te vagy az!
Ja, es mielobb mentsd az ott szereplo axatokat.

Kerdezz ra itt, hatha van hasonlo tapasztalat. Esetleg megoldas.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#25) mmat3 válasza tvamos (#24) üzenetére


mmat3
tag

Nem fogalmaztam elég érthetően. Németországban a csomagküldést a dhl intézi. Magyarországon a partnere a posta. Tehát a posta hozza ki. Kivéve ugye az expressz szállítást. És ugye ott azt mondták hogy 2 kapta meg ugyanazt a nyomkövetőszámot. Tehát akinek kivitték a saját csomagját kapta. Ezért az enyémet nem tudják kihozni amíg meg nem változtatja a dhl.

(#26) Mbazsika válasza Graphics (#16) üzenetére


Mbazsika
tag

Jól van na, EUR árfolyammal számoltam :Y

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Köszi a cikket, de kicsit összeszedetlen. Legközelebb nézegess meg pár MA-s cikket előtte, a jobbtól nem szégyen lopni tanulni. :D Amúgy a telefon korrekt ennyiért, bár az említett beégés semmi jóval nem kecsegtet.

(#28) Cifu


Cifu
nagyúr

Bocsi, de GLONASS biztos nincs még egyik MTK SoC-os telóban se.... AGPS van.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#29) csabi236


csabi236
tag

Ennyiért jó vétel! Egy átlagfelhasználónak tökéletes .

(#30) Bembee12


Bembee12
aktív tag

De biztos megbízható ez a coolicool bolt? Mennyi idő alatt jött meg.
Gyanúsan olcsó itt a Xiaomi Mi3 [link].
Szerintetek megrendelhetem, vagy ennyiért átverés?

Amúgy grat a telóhoz. :D

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#31) mmat3 válasza Bembee12 (#30) üzenetére


mmat3
tag

Egy héttel a rendelés után, de ez EU raktár.

(#32) Graphics válasza Bembee12 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem gyanúsan olcsó, hanem lement már az ára.

Mivel jön a Mi4. Viszont a linkelt termék nincs EU raktárban, tehát erre még jön Áfa :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) csongi


csongi
veterán

Egesz jo telefon ennyi penzert meg foleg!
A teszt sem rossz, de a szoismetlest kerult. Szerencsere, bár. Annyit hasznalod egymas utan, hogy nem jo olvasni. Amugy thx az irasert

(#34) Kvasir


Kvasir
tag

Sziasztok! Szoljatok ram, de ez nalunk mukodik egyaltalan? Nalunk UMTS van, nem wcdma

Band GSM 850/900/1800/1900 MHz WCDMA 850/2100 MHz
3G Wird unterstützt

Csillagkapu: Atlantisz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.