Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,,A focijátékok között a FIFA mellett most már csak a Pro Evolution Soccer rúghat labdába konzolos és PC-s fronton, legalábbis, ami a népszerűséget illeti. "

Most már? Már mint most már az elmúlt cirka 15-20 éve?

,,A hangok a korábbi verziókban is rendben voltak, ezt művészet lett volna elbaltázni, de szerencsére a Konami mérnökeinek a helyén volt a szívük! Ezúttal mintha a zeneválasztás is jobban sikerült volna, bár azért komoly esély van rá, hogy egy év alatt a menü alatt futó új nóták is az idegbajba kergetnek majd."

A közönséghangokra esetleg rá lehet fogni hogy rendben voltak, a zene választás mindig nevetségesen rossz ízléssel történt és roppant szűkös felhozatal volt. Itt szerintem illene megemlíteni a kommentátor hangokat is, ami szintén szar (kevés duma, az is rossz és a kommentátor hangja is a FIFA-nál illetve a 2017 előtti PES-eknél rosszabb).

,,Az alapok maradtak, tehát az irányítás gyakorlatilag semmit sem változott az előző részhez képest."

Amennyire én emlékszem a PES2019-ben a Pass type assist kikapcsolása esetén például szöktetésnél nem volt ilyen irányvonal jelző mint most, teszem hozzá elég szarul is működik. De lehet ez már a 2019-ben is ilyen volt, kicsit összefolyik.

Licenc téren viszont érdemes megemlíteni a különféle 3rd party patcheket.

#5: Lehet szubjektív, de szerintem objektíven sincs közelében a FIFA a PES élményhez :D

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.