Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) lezso6 válasza Vasti74 (#60) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze. Viszont magassugárzó nélkül... :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#62) SunMount3r válasza lezso6 (#59) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ha az SP-HF 1250B-re gondolsz, akkor nyilván, de ez jóval nagyobb is (itt figyel a PC-s asztalon velem szembe). A konyha meg kicsi (panel). Odáig meg még nem jutottam, hogy polcokat csináljak hozzá a falra, mert másképp nem lenne neki elég hely.

Amúgy volt már aki szidta a Topic-ban az R12U-t, hogy nagy csalódás volt neki. Persze az R19U már ránézésre komolyabb, meg duplájába kerül, de azért biztos, hogy az Edifier is gyárt (már) vackokat.

(#63) cintula187 válasza lezso6 (#57) üzenetére


cintula187
addikt

Szia! Igen a LED ekeről nem is beszélve de azkat legalább ki lehet kapcsolni ahogy láttam. Szóval az asztal és monitorok között 16cm lenne. Fektetve is lehetne akár. Tudom nem sok, de nem is kell sok hangerő arra van rendes hangfalam. A mostani 2.1-es.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#64) Kampó válasza cintula187 (#63) üzenetére


Kampó
senior tag

igaz ez nem Edifier.. de magáról a termékekről \ márkáról jók a visszajelzések, ha nincs hely.. magas. széles holmiknak EZT szerintem ízlésesen ellehet rejteni

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#65) dark2


dark2
tag

A három tesztzene körül mi az első? A videó leírásánál lévő háromból az elsőre tudok kattintani (nem az, úgy hallom), a többire nem, de a harmadik sem az, mert azt cím szerint megleltem.
(Shazam nem játszik, az én LG telefonom soha nem hallott semmit...)

[ Szerkesztve ]

(#66) lezso6 válasza cintula187 (#63) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pl a Genius 1250B, Edifier R1280T, R1380T, Presonus Eris E3.5, Edifier MR4 szélessége is 16 cm-nél kisebb, szóval azok döntve elférnének.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#67) Viktor77 válasza dark2 (#65) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Ja, az első tesztzene nincs a leírásban.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#68) Vasti74 válasza lezso6 (#61) üzenetére


Vasti74
aktív tag

A Visaton 20kHz-ig visz át, talán elég ;-)
Van, aki épít mellé egy kompenzáló kört, ami a hullámokat egyengeti (a legtöbb széles sávú igényli) , de engem még nem vitt rá a lélek.

(#69) lezso6 válasza Vasti74 (#68) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jó, de ez csak azt mutatja, hogy szól, azt már nem, hogy milyen minőségben. :B

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#70) Vasti74 válasza lezso6 (#69) üzenetére


Vasti74
aktív tag

...mert ha van külön magas, az már automatikusan jó, vagy legalábbis jobb minőséget jelent? Dehogy ;-) Ez a kis Visaton egy igen ismert és elismert széles sávú hangszóró, TL dobozba építve teljes értékű cucc tud lenni (egyesek szerint ;-) A magasai mindenesetre tényleg teljesen jók, meg úgy általában mindene, és még hangerőt is tud.

(#71) cintula187 válasza lezso6 (#66) üzenetére


cintula187
addikt

Hú . szép lista, megnézem őket. köszönöm neked és Kampónak is a tippeket.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#72) cintula187 válasza lezso6 (#66) üzenetére


cintula187
addikt

Presonus lett a nyerő :R

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#73) lezso6 válasza cintula187 (#72) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hangban az semlegest képvisel, remélem az alapján választottad. Mert aki szereti a mélykiemelést, az hülyét kaphat tőle.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#74) cintula187 válasza lezso6 (#73) üzenetére


cintula187
addikt

Úgyérted visszafogott a mélyek tekintetéten? Az nem gond mert nem vagyok legalábbis gép előtt ülve a mélyek kedvelője. :)

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#75) lezso6 válasza cintula187 (#74) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem visszafogott, csak normális, nincs kiemelés. Vagy nem annyira. :D

Cserébe pontos, jó hangja van.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#76) cintula187 válasza lezso6 (#75) üzenetére


cintula187
addikt

Nem is kell. Bejáratom aztán majd változni fog úgyis valamit. Elvileg holnap érkezik.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#77) nkmedve válasza lezso6 (#52) üzenetére


nkmedve
őstag

Most meglepődtem, hogy nincs már Microlab Solo 6C/7C sehol. Én másfél-két éve vettem egy 7C-t, a 6C-vel egy árban kaptam akkor, 45k Ft körül (úgy tűnik akkor futtatták ki, azért volt olyan olcsó). Nem egy apróság a 2 x 6.5"-nak köszönhetően, de nem is mozgatom sokat. :D A 7C-vel egy időben nézegettem az Edifier R2750DB-t is, de az kb. duplája lett volna árban, úgyhogy végül letettem róla.
Van még egy sokkal régebbi Solo 4C-m is ami elég kompakt, ezért azt inkább vinni szoktam amikor szükség van rá valahol, egy kisseb házibulit az is kiszolgál, és a gyengébb mélyeken kívül (ugye az csak 4") nagyon jó hangja van.
Sajnos úgy tűnik ezeknek a megérős, jó hangú Microlab szériáknak befellegzett. :(

Amúgy köszönjük a cikket Kampó, mindig jó hangfalas témában olvasni.

(#78) Kampó válasza nkmedve (#77) üzenetére


Kampó
senior tag

:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#79) dark2 válasza Viktor77 (#67) üzenetére


dark2
tag

Köszönöm! :R

(#80) Dönc válasza SunMount3r (#58) üzenetére


Dönc
tag

Van itthon egy R19U, ami kissé gyári hibás így csak auxon keresztül működik megbízhatóan. Sokáig ez volt a TV-re kötve arra tökéletesen jó volt, most fiam használja pc szpíkernek, erre is megfelel. Nekem amik a benyomásaim voltak az Edifier kis egy utas cuccaival (R19U és R12U) kapcsolatban, hogy tök rendben van a közép és magas tartománya, tök jó teret tud csiholni. Mélye nem sok van ezeknek, de nem fájóan hiányzik alóla. Röviden úgy foglalnám össze, hogy ha a helyén vannak kezelve szerintem rendben vannak. A genius cuccot nem ismerem, ahhoz nem tudom sajnos hasonlítani őket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.