Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rarri


rarri
senior tag

Először is, Boldog Születésnapot Kívánok ! :)) Gratulálok, hogy ilyen jeles napon születtél.

Sajnálom hogy ilyen anyukát kaptál a sorstól .Nagyon nehéz lehetett. És talán nem is a verés / az is persze /, hanem az, hogy nem kaptál tőle elismerést ha valamit jól csináltál, és az évek alatt sem lágyult meg a szíve. De a gyermekeidtől és a párodtól biztos sok szeretetet kapsz, és szerintem ez nagyon nagy dolog. :K Mert Te jól csinálod. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#2) ijjájom válasza rarri (#1) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi, igen próbálkozom, remélem jól csinálom! Neked is nagyon boldog újévet kívánok!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#3) rarri válasza ijjájom (#2) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm . :)) Nektek is B.U.É.K !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4) shtml


shtml
őstag

Szerintem 50 éves ember és 50 éves ember között k*rva nagy különbségek lehettek régen is, de manapság még inkább. Értem ezen azt, hogy a szellemi kihívások tovább frissen tartják az agyat, márpedig manapság sokkal kevésbé jellemző az, hogy valaki 50 éves korában azt csinálja, amit 20 évesen tanult. Akit viszont ez nem érint meg, azt sokkal öregebbnek látjuk.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#5) malwy


malwy
senior tag

Köszönöm, hogy megosztottad velünk:)

De tényleg.

Boldog újévet:)

(#6) TK36


TK36
aktív tag

Szép írás.

Sajnálom én is, hogy ilyen szülöd? volt.
Lehet, hogy a kor tette ezt velük vagy a neveltetésük, de az én anyámnak is az édesanyja (tehát a nagymamám) is kemény ember volt vele. Őt pl. nadrágszíjjal verte el az utcán, mikor anyám 18 éves volt (elakart menni randevúzni, de elötte pár héttel már megmondta neki, hogy el akar menni és akkor bele is egyezett). Édesanyám idén 55 éves, és Ő is megfogadta még fiatalon, hogy ha gyermekei lesznek nem lesz olyan anya, mint az övé volt.
Meg is tartotta ezt a fogadalmát. Inkább tyúkanyó típusú lett. :)

Mindenkinek Boldog, Szép és Sikerekben Gazdag Boldog Új Esztendőt Kívánok.

(#7) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Igen, Tyúkanyónak lenni jó és szép! Kiscsibéink néha rakoncátlanok, de érzik a melegséget, ami belőlünk árad! Remélem legalábbis! Buék!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Magamtól idézek.
"Bár hárman megyünk, egy percre, egy pillanatra újra taknyos kölyök lehetek, és anyám keblén nyugodhatok.
Na ez az a perc, amelyet nem adnék semmi pénzért."

Sajnálom, hogy ezt az érzést nem áll(t) módodban átélni.

Nagyon buta dolog ez a sorstól. Olyan is van, ahol az anya a lelkét kiteszi, gyermekei pedig rá se bagóznak.
Sajnos a Te eseted a másik véglet. Kegyetlen érzés lehet.

BÚÉK Neked, és kedves családodnak.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) talmida


talmida
Közösségépítő

Kicsit megkésve, de nagyon boldog szülinapot! Minden jót kívánok neked minden napra! ;)

Örülök és gratulálok, hogy a rossz élményeid ellenére jó irányba változtál. ;)
Nem lehetett könnyű
:R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.