Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor7th


gabor7th
addikt

Tudja valaki mennyire népszerű, játszanak vele sokan?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

Amúgy hova jutott a videójáték gyártás! Most jött meg a 0.6 patch, de vegyük már meg? No... no, no, no.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) saelin válasza gabor7th (#2) üzenetére


saelin
veterán

Gondolom nincs elég pénzük, hogy befejezzék a játékot, ezért dobták ki early access-be.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) gabor7th válasza saelin (#3) üzenetére


gabor7th
addikt

Ez sajnálatos, de én akkor minek kockáztassak, mi a garancia, hogy valaha kész lesz? Amúgy meg ez egy általános jelenség ma már, de azért 0.5-ön kiadni még így is túlzás. Amúgy jól néz ki, lehet megveszem... ha majd közelebb lesz a készhez.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5) oriic válasza gabor7th (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt vedd figyelembe, hogy most tudod olcsóbban megvenni. Ha kijön a teljes kiadás, az már drágább lesz, és akár több hetet/hónapot kell várnod arra, hogy azt leárazzák majd.

Live-Die-Respawn

(#6) gabor7th válasza oriic (#5) üzenetére


gabor7th
addikt

Mostanában már nem szokta megakadályozni a kiadókat, hogy teljes áron adják a félkész játékokat. Pl. pont a rivális Battlefield 5-nél is simán teljes árat kértek.

Most persze akciós, de lesz majd még máskor is. Én a legutóbbi nagy akciónál amúgy is jól bevásároltam, fél évig nem is kell új játék.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) laceszgamer válasza gabor7th (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Steamcharts szerint 60-70 körül volt az elmúlt 30 napban az átlagos játékosszám, most épp 400-an tolják, gondolom a patch miatt, magyarul ki lehet jelenteni, hogy vége, egy multi játék esetében ekkora játékosszámok semmire sem elegek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) gabor7th válasza laceszgamer (#7) üzenetére


gabor7th
addikt

Kösz szépen az adatot; gondolom még nagyon félkész, meg nem igazán reklámozzák azért van ez, mert amúgy nekem pl. tetszik.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#9) rottenbull


rottenbull
senior tag

Kb csak a csalok szorakoznak mar egymassal a jatekban.

(#10) laceszgamer válasza gabor7th (#8) üzenetére


laceszgamer
addikt

Több nem nagyon lesz, legalábbis akkora bravúrhoz, hogy valamit innen megmentsenek inkább csoda kéne.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) saelin válasza laceszgamer (#10) üzenetére


saelin
veterán

A Spacelords is hasonló játékos számmal él már évek óta. Nem is nagyon értem hogy miből finanszírozzák még.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) HELLAFLUSH válasza rottenbull (#9) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

én már behoznék egy olyan törvényt, hogy aki csal egy online játékban az 10év letöltendő börtön büntetést kapjon...

(#13) gabor7th válasza HELLAFLUSH (#12) üzenetére


gabor7th
addikt

A csaló program készítőjét talán előbb fogják súlyosan büntetni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#14) BoB válasza gabor7th (#1) üzenetére


BoB
veterán

Squad

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.