Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Lehet nem lesz egy népszerű bejegyzés. :)

(#2) #39306496 válasza eddie17 (#1) üzenetére


#39306496
törölt tag

Nincs ezzel semmi baj szerintem, ha zavar a dolog, siman megérheti ennek a többszörösét is a mütét, az mas kérdés hogy milyen tudasu orvos kése ala fekszel be! Oda sok szerencsét kivanok

(#3) eddie17 válasza #39306496 (#2) üzenetére


eddie17
addikt

Ezért választottam a Honvéd kórházat, reményeim szerint nem maradok a műtőben. :)
A doki is szimpatikus volt, a keze sem remegett, fiatal orvos. :)
Persze megérne nekem is többet. Viszont aki ki tudja fizetni szarik rá, akinek meg nincs annyi félretett pénze ilyenre, az meg szeretné. Ez egy ilyen kompromisszumos döntés volt.

[ Szerkesztve ]

(#4) Peterson_ válasza eddie17 (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

Én úgy tudom, hogy a Honvéd az egyik legjobb budapesti kórház, ami halandók számára is nyitva áll, bár nincs személyes tapasztalatom.
Remélem hamar és rendben túl leszel rajta, kitartást, és sok sikert kívánok hozzá!

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) eddie17 válasza Peterson_ (#4) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, ez a hír járja. :) Legalább innen nem menekülnek az altató orvosok.
Köszönöm :R , hosszú folyamat lesz. Elméletileg a teljes külső, belső gyógyulás egy év.

Plusz a hetekig kötelezően hordandó mellkas szorító. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) eddie17


eddie17
addikt

Már csak 11 nap, hétfőn pedig aneszteziológus látogatás. :)

(#7) eddie17


eddie17
addikt

Valami oknál fogva tegnap délben szóltak, hogy ma műtenének mert a huszadika nem jó. Szóval már itt fekszem bent tegnap este óta. Hamarosan műtenek, egy régi álom valóra válik. :)

(#8) eddie17


eddie17
addikt

Megműtöttek. Minden rendben volt, szépen alakulok, az altatás kicsit kikészített, de túléltem. Majdnem 5 óra telt el a kitolás és visszatolás között. Ha minden szép csütörtökön már mehetek haza. :)

(#9) PRDZsolesz válasza eddie17 (#8) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Sok sikert, erőt és kitartást a lábadozáshoz! Ugyan nem járok hasonló cipőben, de mással már műtöttek, az ébredés valóban nem a legjobb. :DDD

(#10) eddie17 válasza PRDZsolesz (#9) üzenetére


eddie17
addikt

Konkrétan lehánytam a fél ágyamat. :D Szegény éjszakás nővérke, de rendes volt nem cseszett le érte. :)
Ja és köszönöm, még csak az elején vagyok de innen csak felfele van. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) radi8tor válasza eddie17 (#10) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jobbulást!

⭐ Stella

(#12) eddie17 válasza radi8tor (#11) üzenetére


eddie17
addikt

Köszönöm. Igazából a hátam kezd nagyon fájni a sok háton fekvéstől. A többivel úgy elvagyok. Csak a hátam miatt már aludni sem nagyon tudok. Szóval jó, hogy megcsinálták de ezt mégegyszer nem szenvedném végig. :)

(#13) eddie17


eddie17
addikt

Haza engedtek. 3 hét kényszer pihi, aztán varrat szedés. Azért a drain csövek kiszedése igencsak kellemetlen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.