Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Nem kívánom senkinek sem az érzést. Rendes hazavágja az ember napját.

(#2) Tomate


Tomate
veterán

Ismerem. Egyszer én is elaludtam így a nyakam. Egész nap balra lógott a fejem... Nap végére már teljesen kitapasztaltam a holtpontot :)

(#3) Digital válasza eddie17 (#1) üzenetére


Digital
addikt

Vegyél be egy Aflamint!
Nekem a derekam csípődött be hétfőn, 3/4 órába telt míg felkeltem az ágyból :(!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#4) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Kitartás, holnapra már jobb lesz kicsivel. Teljesen nekem csak 3-4 nap után múlt el. Kétszer is volt ilyenem, szörnyű.
Akkoriban egyszer ráadásul még nekem is kellett felelnem matek órán. Aztán a tanár rámszólt hogy ne hülyéskedjek már, ne döntsem balra a fejem. Mondtam neki nem hülyéskedem, csak elaludtam a nyakam. Szakadt mindenki a röhögéstől, én meg a fájdalomtól.

Harrrr!!!!

(#5) eddie17 válasza Tomate (#2) üzenetére


eddie17
addikt

Tényleg szörnyű. Csak itt egy a baj, hogy se balra, se jobbra nem tudom "lógatni" mert mindenhogy fáj, kegyetlenül. Holtpont itt az ha egyenes tartom előre, de még így érzem... :O

Digital: Erről a gyógyszerről még nem is hallottam. Be lett kenve voltaren-nel, most csak ez van itthon.
Derekat ismerem, egyszer egyik pillanatról a másikra nagy fájdalom lett a derekamban, elvágódtam a szőnyegen és ott szenvedtem már nem is tudom mennyi ideig, megmozdulni nem bírtam. Pedig még nem ettem meg a kenyerem javát sem...

Ndruu: Remélem, nem szeretnék még napokig ezzel bajlódni. Az még rosszabb lehet, ha még dolgod is van, és közben viseld is el. Mondjuk nekem is lenne, de így még mozogni sincs kedvem nagyon...

[ Szerkesztve ]

(#6) Ndruu válasza eddie17 (#5) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Aflamin egy nagyon erős cucc, aki Aspirinhez van szokva annak lórugás...

Harrrr!!!!

(#7) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Nincs egy masszőr ismerősöd? Csodát tesz. Amit én javasolnék, az fájdalmas dolog. Próbáld óvatosan bemozgatni. Fájdalmas, de jóval előbb rendbejössz. Esetleg barátnőt/feleséget megkérni, hogy óvatosan maszírozza meg a nagyon könnyen kitapintható bekötött izmot. Kalciumbevitel, ami csökkenti az izmok görcskészségét. Szar lehet neked, de nekem az egész hónapom ilyen, fájdalommal élek. HA emlékeztek esetleg rá, (állítólag híradóban egész nap ment) hogy ferb. 4.-én felborult egy mentőautó Peresztegnél, a beteg meghalt, az ápoló súlyosan sérült. Na, én vagyok a súlyos sérült, a felkaromat összeszegelték, most meg kínlódom hogy mozogjon, jól agyoncsaptam a bicepszem, nem akarja az igazságot, de kínlódom vele, gyógytornász szerint ha jövő hétre nem tudom emelni kilencven fokra saját erőből, megyek vissza a műtő orvoshoz garanciális javításra. Na, ezt nem azért írtam le, hogy sajnálgassatok, hanem hogy van elképzelésem róla, mi is az az izomfájdalom.

(#8) eddie17 válasza Zoli bácsi (#7) üzenetére


eddie17
addikt

Természetesen én sem sajnáltatni akartam magam, csak kiírtam a mostani fájdalmam.
Elhiszem, hogy vannak emberek akiknek nagyobb fájdalmai vannak. Mint például most neked (jobbulást kívánok :K )
Masszír megvolt már kétszer is. Valamennyit segített, de egy idő után újra beáll. Mindegy, túlélem. Mozgatom is folyamatosan, amennyire tudom.

Ndruu: Hú én aszpirinos vagyok, kiüttetni magam meg nem igazán akarom.

(#9) rarri válasza eddie17 (#8) üzenetére


rarri
senior tag

Az aszpirin is segít valamennyit. Nekem még az óvatos izomnyújtás, és a bordásfalon való lógás is gyorsította a gyógyulást. Azért azt tudd, hogy csak kevésszer van az elfekvéstől az ilyen, inkább a stressz okozza. Lehet hogy van valami, ami foglalkoztat egy ideje, és görcsösen meg akarod oldani. Lazíts ha egy mód van rá. Ez a mostani elfekvés minden nappal jobb lesz. :K Gyógyulj meg. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10) eddie17 válasza rarri (#9) üzenetére


eddie17
addikt

Stressz? Erre nem is gondoltam. Bár lehet van benne valami, sok a gikszer mostanában odabent.
Most teljesen laza vagyok:D Majd szétesem... Értem amúgy ;)
És köszönöm a jókívánságot :R :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.