Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) viraga


viraga
tag

Nem gondoltam volna, hogy valakit ez ennyire foglalkoztat :). Nem vagyok egy nagy adóvevő, így nem is nagyon érint a dolog, viszont sokkal prózaibb okból törlöm időnként a hirdetéseket, ez pedig a hátrahagyott digitális szemét és digitális lábnyom csökkentése. Nem vagyok paranoiás és nincs mitől aggódnom, de az ilyen x évvel ezelőtti, már rég nem aktuális, azonban még mindig a neten keringő hülyeségek számomra feleslegesek. Sztem nem lenne hülyeség, ha mondjuk eladás után 1 évig archívként fent maradna, aztán automatikusan törlődne. Bár az is látszik, hogy sokan fent hagyják a hirdetést, de már jegelt státuszban is kamu ár van beírva. Akkor meg minek az egész?

Eddig nem nagyon néztem az eladók élettörténetét, és úgy vagyok vele, hogy 1 telefonhívásból vagy 1-2 üzenetváltásból úgyis kiderül, milyen az illető. A termék pedig lutri, mint minden használt cucc, hiába látom, hogy 5 éve az eladó milyen hardvert mennyiért adott el...

Az már inkább bosszant, de ezerszer meg lett énekelve máshol, hogy sok vevő, főleg az alkalmi felhasználók kérés ellenére sem képesek értékelni. Lehetne sokkal több értékelésem eladóként, ha 2 kattintásra vennék a fáradságot. :((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.