Hirdetés

2023. február 2., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) szombatitomi

szombatitomi
aktív tag

Annyiszor felmerült már bennem a kérdés, de most mégis megkérdezem. Miért nem vágod le a képekről az üres részeket, mielőtt feltöltöd? :D

(#2) EczkE válasza szombatitomi (#1) üzenetére

EczkE
addikt

Hogy nagyobb felületre tudjatok kattintani a nagyításhoz. :DDD

Amúgy meg nem tudom, de mostantól figyelek rá. Sajnálom. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Samus válasza szombatitomi (#1) üzenetére

Samus
addikt

Milyen fölös részeket? Szerintem nincs semmi baj ezzel. Ha csak a hiba lenne ott, nem sok értelme lenne...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) veector

veector
senior tag

véhávéhávéhámocskoscsíter

:DDD

(#5) Tomaaasz

Tomaaasz
aktív tag

1.6nál ez annyira nem WTF... :D

Oda mentem, ahol vagyok!

(#6) szablya válasza Samus (#3) üzenetére

szablya
tag

Mozgasd az egeret a kép alsó és jobb oldali szegélyeinél.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Janix14

Janix14
csendes tag

Ez nem WTF,ez 1.6 :D

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#8) nem_tom

nem_tom
őstag

1.6 , nem meglepő. :U

(#9) EczkE

EczkE
addikt

Átírtam, hogy ne legyen senkinek se gondja.

Asszem mindenféleképpen!

(#10) szombatitomi válasza EczkE (#2) üzenetére

szombatitomi
aktív tag

Rendben, nem azért írtam, mert baj lenne, csak úgy esztétikusabb. :K

(#3) Samus: A fehér részekre értettem. ;]

(#11) JetiRulez válasza nem_tom (#8) üzenetére

JetiRulez
őstag

Azért valljuk be, hogy az 1.6 a grafikát leszámítva még mindíg nagyságrendekkel jobb a Sourcenál vagy a CZ-nél. Tapasztalataim alapján sokkal kevesebb bug van benne.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) Samus válasza szombatitomi (#10) üzenetére

Samus
addikt

Oh, sorry, nekem csak most tűnt fel, hogy ilyen is van...(mármint fehérség. Enye. Tessék Frapsolni, elegánsabb ;] .)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) JetiRulez válasza Samus (#12) üzenetére

JetiRulez
őstag

Az égboltra gondolsz? Én szívesen el szoktam nézni az égboltot a játékban, amikor nem érzem magam veszélyben. Az már más, hogy a megérzéseim mit sem érnek, mert tuti le lő valaki, amikor a legkevésbé számítasz rá. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.