Hirdetés

2022. december 7., szerda

Gyorskeresés

(#1) EczkE

EczkE
addikt

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#2) DeFranco

DeFranco
nagyúr

nézem... a HL2-es is jó volt :K

kovy nem kér kávét anya :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Bjørgersson válasza DeFranco (#2) üzenetére

Bjørgersson
félisten

Egy valamilyen energiaitalt viszont szívesen elfogadnék. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility... • Kring Angel-M ergonomikus irodaszék eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bjorgersson/index.html

(#4) DeFranco válasza Bjørgersson (#3) üzenetére

DeFranco
nagyúr

néztem is, hogy hogy jön össze a Debrecen Szombathellyel :D

(#5) Huma

Huma
addikt

Szerintetek megvegyem ezt a játékot?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6) Bjørgersson válasza DeFranco (#4) üzenetére

Bjørgersson
félisten

Fénypostával megoldjuk. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility... • Kring Angel-M ergonomikus irodaszék eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bjorgersson/index.html

(#7) DeFranco válasza Huma (#5) üzenetére

DeFranco
nagyúr

A Titan Quest kb. ugyanez, ahogy nézem, ha azzal játszottál, akkor mindent láttál. Azon kívül, hogy magyar, más pozitívumot nem tudok elmondani a játékról a stream alapján.

@EczkE: a TQ vége még hagyján, az megoldható, még érdekes is, viszont a kieg, az Immortal throne már az elején akkora OP, hogy kelsz-fekszel. Én ott dobtam le a láncot még az első (kieg) küldetés befejezése előtt.

[ Szerkesztve ]

(#8) Huma válasza DeFranco (#7) üzenetére

Huma
addikt

Értem. Akkor majd megveszem ha 75%-os leárazásban lesz a DLC-vel együtt. Amúgy is van vagy 30db játék a fiókomban amivel még nem is játszottam, szóval még a Bioshock Infinite 75%-os leárazását is van időm kivárni. :D

A Titan Quest amúgy számomra hamar unalomba fulladt. Ahogy olvastam a Van Helsingnél erre nincs sok esély mivel hamarabb véget ér mintsem hogy ráunna az ember.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Huma

Huma
addikt

EczkE fejlessz a gépeden mert sokáig tölt és akadozik (vagy laggol a videó).

(#10) DeFranco

DeFranco
nagyúr

Egyébként nagyon fura ez így magyarul...

(#11) Huma

Huma
addikt

De, én még nézlek.
Adj egy számlaszámot és meglátom mi lesz.

Szerk:
Miért csak személyes átvétel? Az utalás miért nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#12) DeFranco

DeFranco
nagyúr

Amúgy milyen nettel nyomod? Egész jól fut a stream.

Persze vannak FPS dropok, de ez nekem így is űrtechnika :D

(#13) DeFranco

DeFranco
nagyúr

Krakkói őrszemkard LOL

(#14) D1Rect

D1Rect
félisten

Semmi interakció nincs a nézővel. :(

01110011 01101000 01101111 01110010 01110100 01110101 01110010 01101100 00101110 01100001 01110100 00101111 01100010 01101110 01110100 01001111 01010101

(#15) Huma

Huma
addikt

A számlaszámod nyugodtan megadhatod. Nem igazán lehet vele visszaélni. Meg aztán ha nem is bízol az emberekben, bennem azért megbízhatsz. Én vagyok az, Huma!

(#16) Huma válasza D1Rect (#14) üzenetére

Huma
addikt

Én már mondtam nekik hogy engedjenek be a csatornájukra.

(#17) GabN73 válasza Huma (#16) üzenetére

GabN73
addikt

Nocsak, nocsak, mégse vagy ott mindenhol? ;]

(#18) Huma válasza GabN73 (#17) üzenetére

Huma
addikt

Sajnos a kicsit is elitebb helyekről kizárnak. :O

(#19) DeFranco

DeFranco
nagyúr

Nem tudom ti hogy vagytok vele, én kb. 40 perc alatt meguntam a játékot... pedig egy ideig szemeztem vele.

(#20) DeFranco

DeFranco
nagyúr

kávéssrác: nézem amúgy (fél szemmel), nézni jó, de hogy nem játszanék vele kétszer, az biztos

amúgy meg a feleségem itt hátul rajtam nevet, hogy mindig engem emlegettek :D

deadpoolra viszont nézzetek rá, marha jó én folyamatosan dobom le a hajam tőle

[ Szerkesztve ]

(#21) DeFranco

DeFranco
nagyúr

ecske: merunalmas :O :O :O

repetitív, semmit nem látsz, de nyomd a gombot, menj oda, üsd szét helló TQ elég volt, uncsi... persze ez csak az én ízlésem, ettől még lehet jó, csak nekem nem jön be

[ Szerkesztve ]

(#22) DeFranco

DeFranco
nagyúr

Behemót Dinamórém!!! beszarok, hát mi ez???

(#23) DeFranco

DeFranco
nagyúr

Na srácok köszi a streamet, nekem most tipli van :R

(#24) EczkE válasza DeFranco (#23) üzenetére

EczkE
addikt

Köszi, hogy néztél. :R

Mára én is abba hagytam, mert iszonyat laggolt már... :(

Asszem mindenféleképpen!

(#25) zseko

zseko
veterán

Belenéztem, na most elképzelhető hogy nálam ennyire tré a net, de ez itt hasonlít a gyerekkorra, mikor diavetítővel néztük a mesét és egy felnőtt 'hangalámondást' csinált :DDD Állóképek sorozata volt hangalámondással :D

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#26) DeFranco válasza zseko (#25) üzenetére

DeFranco
nagyúr

Nálam viszonylag jó volt, persze lagolt néha, de amúgy folyamatos volt a kép.

(#27) X Factor

X Factor
addikt

Háhá, eleinte azt hittem h. a hivatalos streamet osztottátok meg, lévén majdnem egy időben történt. ;]

Make things work

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.