Hirdetés

2020. január 28., kedd

Gyorskeresés

(#1) Zsom!

Zsom!
(tag)

Konzolvilágról nem tudok nyilatkozni, de a Konzolstúdióval csak jó tapasztalatom van. (Az eladók is segítőkészek.) :)

(#2) zH.

zH.
(senior tag)

Szerintem Xbox360 sokkal jobban megérné. Van má' 40-50 között és sokkal időtállóbb.

just be

(#3) Thome

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Xbox360, egyértelműen ez kell neked!
PS2-t meg felejtsd el, a noti is kitolja magából azt a teljesítményt, maximum PS2 emulátort használsz hozzá.

1éves X360 játékokat pedig már kapsz 2-3000ft környékén. Illetve ha van már 4-5 db-od, akkor már tudsz cserélgetni is, nagy biznisze van a csere-berének!

Na most nézd meg, ez nem barátnős, mégis szóltam... :DDD

Szerk: Konzolvilágból vedd, ha egy mód van rá, mert ott abszolúte korrektek! (Xirtam is ott dolgozik... :) )

[ Szerkesztve ]

(#4) EczkE

EczkE
(addikt)

Úgytűnik, hogy a TV gondok nem lesznek, úgyhogy nem PS2-t veszek hanem egy XBox360-at! :)

Csak azt nem tudom, hogy melyiket. :F Ötlet? :B

Asszem mindenféleképpen!

(#5) k. válasza zH. (#2) üzenetére

k.
(őstag)

Hát 30ért én sem vennék már ps2-t. Én legutobb a telekre 12K-ért vettem egyet:D

(#6) Thome válasza EczkE (#4) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Kérdezz engem, van már tapasztalatom benne, nekem is van egy... Mennyit szánsz rá maximum? :)

(#7) EczkE válasza Thome (#6) üzenetére

EczkE
(addikt)

Ahogy néztem az alap 44 neten. És nem tudom, hogy az nekem mennyire felelne meg. :U Holnap még kinézek Media Markt-ba, hogy ott mennyiért osztogatják. Nem tudom, hogy nekem mennyivel nyújtana többet egy Elit, mint egy Arcad. Van hozzá HDD meg fejhallgató. Ez megéri a plusz pénzt? :U

Neked milyen van? :)

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Silent77 válasza EczkE (#7) üzenetére

Silent77
(veterán)

Ilyen helyekben borzasztó drága, inkább konzol boltból vegyél.
Én mindenképp vinyóval venném a helyedben, mert arra feltudod tölteni a játékokat, amivel kíméled az olvasót, halkabb lesz, gyorsabb betöltési idő, +pl forza 3-nál a 2.ik lemezt csak vinyórol tudod játszani.
Persze ha nincs rá keret akkor megteszi az arcade is +egy pendrive. :K

Gearbest-Banggood kuponok: https://www.kinabolrendelek.hu

(#9) sagesz93

sagesz93
(addikt)

nem is kérdés xbox360

(#10) Thome válasza EczkE (#7) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Mindenképp olyat vegyél, ami nem flashelt. Nagyon jól jön a Microsoft támogatás, mert nagyon profi! :)
HDD pedig jó, ha van! Sokkal gyorsabb lesz a betöltés, illetve sokkal halkabb is lesz a gép. Igaz több, mint félszázezer (55000ft) egy Elite (LINK), de gyorsan megtérül az ára. Konkrétan azonnal, amikor venni akarsz HDD-t. Vagy nézz használtan max 1 éves gépeket, mert arra még van 2 év 3 led és E74 gari. Mert már találni 40-45-ért használt JASPER (!!) alaplapos gépet. Csakis Jasper alaplaposat vegyél! Az újak már ilyenek. Illetve a 2008 december utániak.

[ Szerkesztve ]

(#11) EczkE válasza Thome (#10) üzenetére

EczkE
(addikt)

Használtan nem szeretnék venni, mindenképp újban gondolkodom. :K

Néztem, az az 55 kicsit sok. :F

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Thome válasza EczkE (#11) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Akkor még várj a vásárlással, sokkal kifizetődőbb egy Elitet venni, mint egy arcade-t, tapasztalatból mondom, sajnos! :( :)

(#13) EczkE válasza Thome (#12) üzenetére

EczkE
(addikt)

Kifejtenéd? :B

Asszem mindenféleképpen!

(#14) sagesz93 válasza EczkE (#13) üzenetére

sagesz93
(addikt)

jó ha van hdd, jobban jársz vele

(#15) caizzz

caizzz
(aktív tag)

én meg nem tudok dönteni, hogy egy Atari 2600asat vagy egy XBox360-at vegyek. HEEELP!

marakujás kőbányai

(#16) EczkE válasza sagesz93 (#14) üzenetére

EczkE
(addikt)

Esetleg ez?

Asszem mindenféleképpen!

(#17) Thome válasza caizzz (#15) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Egyértelmű, Atari!
NIIINCSMIT!

:))

(#13) EczkE: Megveszed az arcade-t 45-ért, majd eszedbe jut, hogy kellene hdd. Használtan 12-14 körül van, az már kapásból több, mint 57-59. De jó volna hozzá még egy füles is, mert jó dolog, ha beszélsz, és nem írkálsz. Tömény szívás, tapasztalat. Az még 1500-2000ft Máris 59-61 környékén vagyunk. Ráadásul a küllem sem ugyanaz, mert az arcade fehér mindenütt, nincs króm csík se, ami azért elég sokat nyom a dizájn szerepében. Illetve a fekete sokkal elegánsabb, hi-techebb feketében, mint fehérben, a fehér olyan bóvli cuccot éreztet. Fehér gépem volt, tudom.

Vagy veszel egy Xbox360 250gb Slimet 65 körül, abban már 250gb-s vinyó van, wifi is bele van építve, sokkal kisebb, még hi-techebb küllem, kevesebb zaj, csekély fogyasztás, az érné meg jelenleg a legjobban, mert a wifi kártya is magába a régihez még 10-15 körül van, illetve ebben már van dedikált Kinect csatlakozó is. Sajnos ez a legdrágább is ezek közül. :(

A 4gb-s slimet felejtsd el! Kevés az a tárhely, pont nem fér el rajta egy játék sem! Na meg csak 2-3000ft választja el a "fat" Elite-től, ami mérföldekkel jobb, mint az. Persze ha választanom kellene a fat Elite, és a Slim 250gb között, akkor inkább még 10 rugó, és a Slim, de mindig csak egy kicsit mászunk fentebb, és a végén már 70-nél tartunk... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) EczkE válasza Thome (#17) üzenetére

EczkE
(addikt)

Hát figy. Nem tudom, hogy eszembe jutna e, hogy kéne HDD. :D Beszélgetni meg nem tom, hogy kivel beszélnék. :U Neten nem nagyon játszanék asszem. A dizájn meg másodlagos. :)

#17: Fúú bazz már érzem, hogy ez sokba fog kerülni nekem. :F És játékot még nem is vettem... :F

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#19) Thome válasza EczkE (#18) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Hidd el, kelleni fog a HDD! Mint néhányan írtuk már, kíméli az optikai meghajtót is, ha nem arról kell tekernie a lemezt. Illetve, sok-sok fícsört csak HDD-vel enged elérni! (A játékokon is belül vannak ilyen fícsörök, söt, rengeteg olyan van.) Elég csak 1x felmenned játszani a Live-ra. Le se akadsz majd róla!

Tudom, én is így voltam vele, hogy "...á, úgyse érdekel, jó lesz a fleselt gép...". Aha, ja. Gondoltam én. És ott nagyon előnyös, ha cimborákkal beszélhetsz, olyanokat baromkodtunk Forza 3-azás közben Matthew, Heihachi, Xirtam kollégával, és még néhányukkal, hogy hihetetlen! Hangulat a toppon volt!

Ezeket ne hagyd ki!

Szóval a neked való gép, ha a dizájn és a wifi nem számít, akkor is a fat Elite 120gb!

Csak egy dologra figyelj! Véletenül se bontsátok meg a gépet, illetve a garancia matricát a gépen leragasztva!(!!!!!!)

Játékot már kapsz v.terán és itt a hardveraprón is 2-3000ft-okért. Én pl a Bad Company-t 3000ft-ért vettem, illetve a 2009 év végi játékokat is 3-5000ft-ért dobálják. Pl Forza 3, Brütal Legend. Már Splinter Cell Convictiont is láttam 5000ft-ért, pedig az még fél éves sincs.

[ Szerkesztve ]

(#20) EczkE válasza Thome (#19) üzenetére

EczkE
(addikt)

Ez mind szép és jó csak az ára. :F Ennyim van csak. :( És játékot is kéne vennem hozzá. :K

A netes játék nem lenne akkora gond. Meg még fizetni is kéne érte. :F Egyedól a HDD miatt lenne érdemes költeni rá többet. :F Mert ha olvassa a DVD-t attól könnyen tönkre megy a gép? :F Ha lenne HDD akkor arra kéne felrakni a játékot DVD-ről?

Asszem mindenféleképpen!

(#21) Silent77 válasza EczkE (#20) üzenetére

Silent77
(veterán)

Ne megy tönkre tőle.
Amit fentebb írtunk az miatt érdemes.
Igen, akkor feltudod rá a játékot másolni, ettől függetlenül kelleni fog a lemez hozzá!
Viszont ha van 1 16gb-s pendrievod, arra is mehet, havernál csak 8gb-s van, 1 játék felfér rá.
Megvan a HD előnye, de ha nem tudsz rá többet áldozni, jó lesz a Arcade is.

[ Szerkesztve ]

(#22) EczkE válasza Silent77 (#21) üzenetére

EczkE
(addikt)

Csak 4 gigásom van. :( Akkor úgytűnik, hogy Elit lesz. :U Játékot mit javasoltok?

Asszem mindenféleképpen!

(#23) Thome válasza EczkE (#20) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Hát, ha sokat van használva, igen, bekrepálhat a meghajtó. A játékot pedig hdd-re másolva csak egyszer pörgeti végig, utána csak a játék indításakor ellenőrzi, hogy benn van-e az adott játékhoz-e a lemez a meghajtóban. Utólag is vehetsz hozzá HDD-t ha mindenképp gyorsan kell Xbox360, csak úgy 2-3000ft-al többe lesz az egész szerkezet, hát, ha még fülest is akarsz netán hozzá. Már bőven egy használt játék ára. Te döntsd el. Egy Jasperes arcade is jó, de ahhoz csak pendrivet tudsz használni a mentésekhez, ami ugyan elég, de pörög a meghajtó. Sima meghajtó van benne, mint bármilyen más szerkezetben, csak ha ez aktívan pörög végig, az azért használja rendesen a fejet.

(#21) Silent77: Fellehet a pendrivera is másolni a játékot?! Ez új nekem! :Y

EczkE: Milyen játékok érdekelnek? Autószimulátorból egyételmű a Forza Motorsport 3, illetve a Gears of War széria, bár az annyira nem jött be nekem, Bad Company 1-2, Brütal Legend, Operation Flashpoint Dragon Rising.

Igazából nem tudom, milyen játékok jönnek be neked! :))

[ Szerkesztve ]

(#24) EczkE válasza Thome (#23) üzenetére

EczkE
(addikt)

FPS. :D Majd valami nézek holnap a Media Marktban meg a Tescoban. :D

Neked nincs eladó esetleg? :))

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#25) Silent77 válasza EczkE (#22) üzenetére

Silent77
(veterán)

Jobban megéri ez tény.

Thome: Igen, fel. :K Ugyanúgy tudod használni mint a vinyót, de max 16gb-t képes kezelni.

FPS-be szinte ugyanazok megvannak mint PC-re. ÉN FPS-t nem tudok joyal játszani. :O

[ Szerkesztve ]

(#26) Thome válasza Silent77 (#25) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Az tök jó, nem is tudtam, akkor jó alternatíva lehet egy Arcade is egy pendriveval.
Osztálytársan meg nem tud gépen, csak Xbox360-on fps-t játszani, már PS3-on sem megy neki, mert fura. Ami azt illeti, Sixaxis joyon nekem sem megy, csak Xbox360 és pc-n egérrel, bill-el.

EczkE: Nekem nincs eladó játékom, mondjuk most nem játszok, de ha hébe-hóba rám jön a játék, akkor jó, ha van néhány itthon! :)
Használtan nézz vaterán vagy hardveraprón, illetve a jatekaim.hu-n is tudod csere-berélni, eladni, illetve venni is a játékokat. Újonnan inkább konzolboltban nézelődj (pl konzolvilág), vagy a cd galaxis és 576-ban. Mediamarkt, tecsó, és társai baromi drágák! (Bár az MW2 a tecsóban is akciózva volt 10 papírra tavaly megjelenés után, az már másodlagos, hogy kapni nem lehetett... :D )

[ Szerkesztve ]

(#27) EczkE válasza Silent77 (#25) üzenetére

EczkE
(addikt)

Hétvégén próbáltam PS2-n és úgy vettem észre, hogy belelehet rázódni. :K Mondom úgy hogy világ életemben egér+bill kombóval nyomultam. :)

Thome: Ment PÜ! :)

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#28) Silent77 válasza Thome (#26) üzenetére

Silent77
(veterán)

Én anno konzolon kezdtem a játékot (PS1) akkor még ment, mikor megvettem a boxot, kipróbáltam és vmi borzalmas volt, nagyon megszoktam már a bill+egeret.

EczkE: Nekem van 1 eladó Medal of Honor Airbone,ha érdekel, de szétnézek még, mert a srácaim jó pár játékot elő sem vesznek.
Biztos bele lehet, de nincs rá időm. :B

[ Szerkesztve ]

(#29) EczkE válasza Silent77 (#28) üzenetére

EczkE
(addikt)

Okés, köszi! :R Majd írj PÜ-t! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#30) Thome válasza Silent77 (#28) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Én is PS1-el kezdtem a pályafutásom (lásd: Géptörténet bejegyzésem), akkor még ment, majd nővéremék vettek egy PS2-t, azon nem ment a játék, így előre féltem az Xbox360-tól, de meglepett, nagyon kényelmes!

Persze a bill és egér jóval egyszerűbb, viszont kényelembe sokkal jobb a kontroller! :)

(#31) Silent77 válasza Thome (#30) üzenetére

Silent77
(veterán)

Nekem még PS2-n is, bár azon nem sok FPS-t toltam.
Kényelmes annyi szent, nálam inkább az idő hiánya az ami közbeszól, a gép az állandóan megy, így csak belehuppanok a fotelbe és tolok egy játékot, sokszor nincs kedvem bekapcsolni a konzolt. Bár most az F1 miatt befogom, mert Boxhoz van kormányom, PC-hez nincs. Az is hozzátartozik, hogy nem sokat játszom egyhuzamban, nem is magam miatt vettem boxot, hanem a srácok kedvéért. Úgy érzem kezdek kiöregedni, egyre kevesebb játék köt le. :O

(#32) Thome válasza Silent77 (#31) üzenetére

Thome
(addikt)
LOGOUT blog

Ez van velem is, csak sokkal fiatalabban jön ki rajtam ez! :(

(#33) Silent77 válasza Thome (#32) üzenetére

Silent77
(veterán)

Rajtam 2003 óta van ez, bár a cod4-el még sokat toltam haverokkal multiba, de pl az mw2, cod5, vagy BFC2-vel már szinte semmit, csak megvettem. :F

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.