Hirdetés

2020. november 27., péntek

Gyorskeresés

(#1) Valed

Valed
tag

Ezek közöl csak a náci zombiknak láttam az első 20 percét, eddig bírtam.
Amúgy nem tudom, hogy milyen reményekkel ülsz le ilyen kis pénzű ismeretlen szereplőkkel forgatott filmet nézni.

Számomra az év legszarabb filmjei a következők voltak(amiket elkezdtem, de nem bírtam végignézni): Harry Potter és a Félvér Herceg, twilight, Made in Hungaria, náci zombik

(#2) pityeszka

pityeszka
őstag

Egyet sem láttam ezek közül, de akkor nem is fogom megnézni.
Most néztem a Végső Állomás 4. részét.Pontosabban néztem belőle vagy 15 percet mert iszonyat gagyi lett.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3) Gergő_

Gergő_
őstag

nekem a 300-al volt a legrosszabb ilyen emlékem.
megnéztem és utána kérdeztem magamtól, hogy ez meg mi a szar volt, miért kellett ilyen fosra időt...

(#4) Digital

Digital
addikt

Álom.net? Na az aztán tényleg #&@! :O :O

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) EczkE válasza Valed (#1) üzenetére

EczkE
addikt

én mindig reménykedem... :DD

Asszem mindenféleképpen!

(#6) EczkE válasza pityeszka (#2) üzenetére

EczkE
addikt

azt mi is most néztük meg és háát... ja már csak rókabőr.. ennyi

Asszem mindenféleképpen!

(#7) EczkE válasza Gergő_ (#3) üzenetére

EczkE
addikt

nekem bejött, nagyon is :D

Asszem mindenféleképpen!

(#8) szablya

szablya
tag

Az Álom.net-tel egyetértek. Valami szánalom volt az a film, annál még én is jobban játszok.

A Harry Potter 5-6 ról meg annyit, hogy David Yates-nek a hátsójába feldugnék valami nagyon forró, és nagyon karó akármit. A könyvek színvonalához képest a béka segge alatt van, a vágás pedig az ötösben külön kiborított...

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) EczkE válasza szablya (#8) üzenetére

EczkE
addikt

ehez nem tudok mit szólni. az újak nekem márcsak egyszer nézősek, a könyveket meg nem olvastam :P

Asszem mindenféleképpen!

(#10) caizzz

caizzz
aktív tag

Surf Nazis Must Die - talán a világ létező legfosabb filmje, viszont érdemes megnézni. Mi szakadtunk a röhögéstől (bár meg voltunk módosulva) :DDD

marakujás kőbányai

(#11) EczkE válasza caizzz (#10) üzenetére

EczkE
addikt

én inkább kihagyom :D

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Cthulhu Dawn

Cthulhu Dawn
őstag

A náci zombik szerintem tök jó :D . (bár lehet nem ugyanarra a filmre gondolunk)

szerk.: Megvan, az én filmem a Dead Snow.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13) EczkE válasza Cthulhu Dawn (#12) üzenetére

EczkE
addikt

ez a náci zombik :D

Asszem mindenféleképpen!

(#14) Cthulhu Dawn válasza EczkE (#13) üzenetére

Cthulhu Dawn
őstag

Nembaj, nekem akkor is tetszett :D .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15) EczkE válasza Cthulhu Dawn (#14) üzenetére

EczkE
addikt

legalább neked... :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#16) Cthulhu Dawn válasza EczkE (#15) üzenetére

Cthulhu Dawn
őstag

Most komolyan, EBBE mi nem lehet vicces :DDD ?

(#17) EczkE válasza Cthulhu Dawn (#16) üzenetére

EczkE
addikt

na jó van benne pár poén :DDD pl mikor kiakarja dobni a molotpw koktélt az ablakon 2 méterről és az ablak szélét dobja agyon és felgyullad a ház... :DDD
azon röhögtem :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#18) #43960832 válasza Gergő_ (#3) üzenetére

törölt tag

Álom.netet én is elkezdtem nézni...ritka gagyi film, de a 300-at nem űbereli. :K

(#19) madarasz92 válasza #43960832 (#18) üzenetére

madarasz92
őstag

Az Álom.net tényleg borzalmas...

(#20) Lenry

Lenry
nagyúr
LOGOUT blog

az Álom.net hulladékságát szerintem az jellemzi a legjobban, hogy valamikor tavasszal mutatták be a mozikban és csak novemberben került a scene-re. annyira egy fos film, hogy még lewarezolni se akarta senki :D
(jó persze lehet, hogy csak a DVD megjelenésére vártak, de az se kapkodta el magát, moziverzióra sem emlékszek, pedig már azóta nyaggatott érte anyám)

Párom végigszenvedtette velem azt a filmet, mert hogy ő már látta és nézzük meg együtt, mert annyira azért nem rossz. de az... inkább 5 esküvői videó. vagy bármi. hülye sztori egy elkényeztetett kőgazdag tinipicsáról, akinek a legnagyobb problémája, hogy nem elég népszerű (azt észre se veszi, hogy hülye mint a s*gg). komolyan borzalmas film. tényleg nem ajánlatos senkinek.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Liner

Liner
aktív tag

Hát a náci zombik minden csak nem rossz a második része pedig bomba. Köztudottan. Ha valamiből 20 percet láttál ne írd le. Az egy vígjáték. Méghozzá térdcsapkodós röhögtetős. :)) :DD

(#22) Ed_007

Ed_007
aktív tag

Semmi új bejegyzés, mostanában minden film csúcsszuper, nézni ajánlott? :F

(#23) Apollyon válasza Liner (#21) üzenetére

Apollyon
Korrektor

Persze nem kell annyira mélyen ásni az ilyenhez, de mindig érdekes felbukkanni látni ilyen "10 évig senki nem szólt hozzá" topikokat.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24) Egon

Egon
nagyúr

Elég magasan van az ingerküszöböm gagyifilm-témakörben (mondjuk ami leírás alapján nem jön be, azt el se kezdem nézni): nagyon kevés olyan alkotás van, amit ne bírtam volna végig nézni. Az egyik kivétel a Coraline [link]
Ez valami borzasztó... :( Arról szól, hogy egy 11 éves kiscsaj a szüleivel egy titokzatos vidéki házba költözik, ahol felfedez egy ajtót (ami kb. fele olyan magas, mint egy normál ajtó, tök szembetűnő helyen van, mégsenem jut senkinek sem az eszébe, hogy megnézze: mi van mögötte... :U ), amin bemegy. Az ajtó mögött egy párhuzamos univerzumot talál, ahol ott van mindenki: a szülei stb., de egy "kicsit" másképp, mint a való életben: gombbal be van varrva a szemük... :O Nem tudom, hogy milyen beteg elmének jut ilyen az eszébe, és azt sem, hogy kik pontozták fel (anno még 8.2 is volt imdb-n, most 7.7 (nevetséges, hogy majdnem annyi mint a Shrek első része); ha folytatódik a tendencia, még pár évtized, és méltó helyére kerül...).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#25) EczkE válasza Liner (#21) üzenetére

EczkE
addikt

A napi regesz. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.