Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) viera


viera
őstag

Köszönjük az összefoglalót. :R
Gratulálok,nagyon jó kaland lehetett. :C
Remélem egyszer én is eljutok ide.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#2) chipesz


chipesz
őstag

Még csak a 14. oldalon járok, de egészen beszippantott. "Szerencse", hogy lekéstem a buszom, és van mit olvasnom a következőig. 😀

Életre szóló élmény lehet, elismerésem hogy belevágtál.

Ha elolvastam az egészet, lehet hogy még lesz egy-két szavam. 🙂

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

10. oldal, még visszajövök, csak dolgozni is kellene :D :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) M0RGI


M0RGI
őstag

"Ja és egy kérdés mi látható a képen? (Válaszokat kommentbe kérem, aki eltalálja, annak viszek egyet.)"
Guglizás nélkül a rambutánra tippelek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5) adamssss


adamssss
veterán

Nagyon örülök, hogy eddig az összes komment pozitívan értékeli a cikket.
Most álltam neki, hogy leírjam a többi sztorit is, valamint kiegészítsek mindent információkkal, és a végén ha lehet megjelentessek egy képekkel színesített kis kézikönyvet, ami egyrészt olvasmányos, de útikönyvként is funkcionál. Remélem lesz erőm és kitartásom, hogy befejezzem.

vzaza: Nyalhat. ;]

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Nagyon jó útleírás volt, az elejétől a végéig. Elképesztő az a világ...

Quoth the Raven "Nevermore."

(#7) M0RGI válasza adamssss (#5) üzenetére


M0RGI
őstag

Igen, nagyon tetszett a leírás. Érdekességek, humor terén sem volt hiány.
Köszönöm, hogy megosztottad a kalandjaidat!
Barátnőmnek egy részt linkeltem csak, de rákattant és elolvasta az egészet. ;)
A rambutánt várom ám, hogy megkóstolhassam. :D

(#8) moonlight115


moonlight115
tag

A kórházas rész és a dzsungel tetszett a legjobban, és úgy általában az emberekről szóló részek, szóval végig, az egész cikk. :K :C
Sok sikert a könyvhöz!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) mildwood


mildwood
tag

Nekem is nagyon tetszett az írás :) Nagy álmom egyszet Peruba eljutni. Az elejétől a végéig tetszett. Bár egy kicsit több őslakos, sámános rész elfért volna benne (tudom ez a túra nem erről szólt), de így is jó ízelítő volt az ottani életről. Gratulalok hozzá és még sok hasonlót kívánok! (a beteges részeket kivéve) :)

P

(#10) adamssss


adamssss
veterán

Köszönöm az elismerő szavakat. Majd a "könyvben" lesz több őserdős, misztikus rész is. No persze ha egyszer megírom... :)

Moonlight115-nek köszönöm az embert próbáló munkát, hogy gatyába rázta a cikket. :R

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11) Osz24


Osz24
tag

Nagyon szuper blog :)
A perui rész érdekelt a legjobban sok ismerös dolgot láttam amiket irtal, mégis sok ujdonsag is volt számomra!

(#12) moonlight115 válasza adamssss (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Nagyon szívesen. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#13) Djuree


Djuree
félisten

"hogy más is kedvet kap egy ilyen életre szóló kalandhoz"
kedve lenne, csak idő meg pénz nincs. :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14) viera


viera
őstag

Na,ezt a könyvet kíváncsian várom. :K
Miután elolvastam kicsit jobban bosszant,hogy 2 éve lett volna lehetőségem nekem is egy meló miatt ide kijutnom csak én hülye azt mondtam,hogy majd legközelebb megyek. :W
Azóta meg arra várok,hogy legyen már lehetőség kimenni,de egyelőre még semmi. :F
Mondjuk az Panama-Peru lett volna.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#15) Izzé


Izzé
őstag

Nagy élmény volt olvasni a cikked teljes egészét. Minden része lekötött!
Köszönjük szépen! :R

(#16) gulupeti


gulupeti
senior tag

Köszönöm ezt a szuper beszámolót! Élvezet volt végigolvasni!
Leírásod alapján is érezni, hogy ezek az emberek, akik így természetközelben, nálunknál jóval nagyobb szegénységben élnek, mégis boldogabbak, lelkiekben sokkal gazdagabbak, mint mi (én), akik nap mint nap ebben a monoton malomban őrölnek.
Ez kirándulás! Ez az igazi kirándulás, nem pedig az, hogy valaki elmegy 2 hétre Horvát- vagy Görögországba, stb. :R

(#17) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Remek beszámoló, egy ilyen utazást valóban nem felejt el az ember, amíg él :K Hatalmas élmény lehet.

Én "csak" Barcelonáig jutottam még - bár 12 éves lehettem- de örökké bennem fog élni :B :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) csabi63


csabi63
senior tag

Egy huzamban végigolvastam, közben a teavizem először felforrt, majd elpárolgott. :) Az asszony kicsit durcás lett, de mondtam neki, hogy először olvassa el, utána morogjon. Elfogadta enyhítő körülménynek, neki is tetszett.
Remek írás volt, köszönjük szépen.

(#19) paramedic


paramedic
aktív tag

Ez, de jó volt! :K

(#20) rgranc


rgranc
aktív tag

Nagyon szuper, köszönöm a beszámolót, nagy élmény lehetett, csak irigykedünk... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.