Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97917) Timyyy válasza w.miki (#97913) üzenetére


Timyyy
őstag

Azért annak örülök, hogy kevés olyan cuccról esik itt szó amik a nők érdeklődési körébe tartoznak elsősorban... :DDD bár így is eléggé kütyü mániás vagyok, azt hittem rendellenes mértékben, de aztán rátaláltam a topikra és egyből meg is nyugodtam. :D
Azért a 3 szivargyújtós kacat autó nélkül még mindig a kedvenc story-m. :) Ennél már csak az rosszabb, hogy nekem van autóm, + páromnak is, így állandóan venni akarok valamit... napellenzőre tehető napszemüveg tartó csipeszből van már 6 db, usb-s szivargyújtó aljzatból is 2, nappali menetfény is van már az enyémen, szivargyújtós egység ami kihangosítja a telót a hangszórókra, és amiket még akarok: hátsó rendszámtartó ami kamerás, tablet szerű középegységet beépíteni a rádió duplahelyre (kezeli is a kameraképet meg minden, dvr képét is veszi, 70K kínából, amit még ki is fizetnék, de szerelőt nem találok rá - vagy horror áron), dvr kamera még nem ért ide, de szerintem fogok venni egy jobb minőségűt is (és ugye 2 autónk van, másikba is kéne)... kész anyagi csőd. :U
A kegyelemdöfést a bankszámlámnak az egyik face csoport adta meg, ami alis rendelésekkel foglalkozik, prémium márkás cuccok replikái... fontolgatom a kilépést, mert már vagy 250K-nál tartok. :O

Jah bocsi nem konkrétan neked címeztem az irományomat, de amúgy én is egész rosszul érzem magam amikor már napok óta nem rendelek semmit. Telómba mindig írom egy jegyzetbe hogy hányadikán mit és mennyiért - honnan rendeltem, és ahogy hozza a posta, törölgetem ki őket. A legrégebbi most, amire még várok, szeptember 5-ei 40 dolláros rendelés...

Ja, és sajnos rákaptam a Xiaomi cuccokra is, néhány apróság épp felém repül valahol a nagyvilágban, és ugye a laptopot is kinéztem magamnak... márpedig amit kinézek, előbb utóbb meg is jön. :DDD
Csak ezzel annyi a gondom, hogy nem tudom beadni páromnak, hogy "de csak 2 dollár volt ám ez is...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.