Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96856) izisz


izisz
senior tag

Néhány - talán érdekesebb - cucc, AUG-SZEPT termés.
Gearbest
Pocket Liner Lock Part Wooden Handle Folding Knife
Rendkivül éles, jó minőségű érzetre. Kicsit nehézkes 1 ujjal kinyitni - a pöcök vagy rossz helyen van vagy nekem nagyon rövid/gyenge a körmöm, de 3-ból kb 1-szer sikerül kinyitni 1 ujjal. Burkolata igazi fa, semmi extra de szép felületi megmunkálás.
Részemről ajánlott szalonnázó bicska.

Original Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card - 64GB ORANGE
Sima, manuálisan végzett nagy fájl copy teszten 50 MB/s írást hozott (linux, rsync, 10 GB 1 db fájl)

2 in 1 Silicone Drain Stopper Hair Catcher - BLUE
Egy rakás guánó, 1 centet nem ér szerintem. A lefolyóba nem nyomható be úgy, hogy fixen ott is maradjon. Ha jobban áramlik a víz, viszi magával az "ár" :D
Jah, és persze nagyon korlátozza a lefolyó víz útját. Részemrúl nem ajánlott.

Lenovo P8 Tablet PC - DEEP BLUE
EU express, nem volt okosság. Hétköznapi, tartalomfogyasztásra szereztem, kitünő erre a célra. Nincs megrakva kínai bloatware-el. Meglepően gyors, szép kijelzője van. Burkolat sem zörgős műanyag. Simán hozza a Oneplus One (ez van, ehhez tudom csak hasonlítani) szintjét szvsz. Szerintem 150 dodóért nagyon korrekt műszer, aki androidos kisebb tabletet akar, annak ajánlom!

Nitecore TUBE LED Keychain Light - BLACK
Na szerintem ez túl van hypolva. Oké, beépített akksi, viszonylag jó fényerő. És ennyi.
Kulccsomón mindíg ott lóg, jópofa, de egy jobbfajta, kisméretű zseblámpát nem helyettesít.

Enlan M011 Liner Lock Foldable Knife - FINE BLADE KHAKI
Eddig 3 kést rendeltem (a fenti fa nyelűt, azelőtt a japó,szintén hypolt hygonokam-ot) és ezt. És eddig ez a legjobb használhatóság-minőség tekintetében. Egy árnyalattal életlenebb mint a fenti noname, de könnyen nyitható 1 ujjal, masszív, tömzsi penge. Tartósnak tűnik.
(japó kés - na azt inkább nem kommentálom... szerintem az elég ratyi kategória, gyárilag éle nem túl acélos, a penge behajtva a házba ferdén áll és maga a háza se valami masszív)

Original XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker - RED
És ÁÁÁÁÁ, ez kibeba*tt jól szól :) Oké, ez az első BT hangszóróm, de hogy egy "kockacukor" méretű bigyóból ilyen jó hang csorogjon ki, számomra meglepő.
Tiszta és nem mellékesen trükkel még mélyeket is előállít - odébb rezeg az asztalon is, ha olyan kedve van. Nagyon tetszik!

25 in 1 Screwdriver Wallet Kit Repair Tools - SILVER+GOLDEN
Ez szerintem nagyon hasznos kis csavarhúzó készlet és elég jó minőségű is.
Van ugyanilyen BG-n is, cimbora onnan rendelte, az cseppet másabb. Sötétebb színű a csavarhúzó nyél, a kis hordtáska puha, összeszottyadt, nincs tartása.
Szóval a GB-st én ajánlom, BG-st nem.

Banggood (szülinapi fogások voltak leginkább)
Astrolux S1 XPL 1600LM 7/4modes LED Flashight 18650/18350
(10 dodó volt, 5000K "melegebb" fehér típus)
Huh, iszonyat nagy a fénye maxon - persze ezen a fokozaton kb 10 perc után már forró a led környéki alu.
A háza rendkivül minőségi érzetű, nem zörög/motyog, pariban van a convoy lámpámmal (egy pár éve rendeltem, fasttech,convoy, de az astrolux lényegesen nagyobb fényű)

Original Xiaomi Sport In-ear Earhooks Wireless Bluetooth Headset Earphone With Mic
(10 dodó volt)
Remek mély (ha megtalálod a füledbe illő gumiharangot a pakkban), tiszta hangzás.
Kényelmes a viselet, 2 eszközre csatlakozik, persze csak az egyiktől fogad hangot egyszerre (pl. egy eszközön megy a zene, akkor a másikon bármit csinálsz, azok a hangok nem jönnek át).
Szokásos minőségi, sáomi termék szerintem és ennyiért ajándék volt.

LUSTREON High Power 10W COB LED Chip Light DC12-24V 200x10MM
(2 dodó)
Vettem hideg/meleg fehéret. Nagyon jó fényerő már 600mA körül is. Ennél följebb nem érdemes menni, mert az alu csík kevés, hogy elvezesse a hőt.
Egy komolyabb/vastagabb alu csíkra érdemes felszerelni ha több áramot/nagyobb fényt akar valaki 10 percnél tovább :D
(600mA fölött már alig észrevehető a fényerő különbség, ezért se érdemes túltolni feleslegesen)

10W 900LM White/Warm White High Bright LED Light Lamp Chip DC 9-12V
(5-60 cent körül szokott menni)
Brutál erős fény!!! És brutál melegedés persze.
Ezt is csak áramgenerátoros tápra szabad kötni és 8-900mA körül használni maxon. Egy 40 cm-es 2mm falvastag L alu profilra 3-at raktam párhuzamosan kötve, így langyos állapotban hosszú ideig használható, de nem olvasztja le a környezetét. Belenézni nem ajánlott - hosszú percekre a retinád mélyére ül a képe, csukott szemmel megszámolod a picur smd ledeket a beégett képen :D

DANIU Electrical Cutting Plier Wire Cable Cutter Side Snips Flush Pliers Tool
Ezt csak dícsérni tudom. Éles, kézreáll, teszi a dolgát és olcsón. Kínaihoz képest szerintem nagyon jó minőség elektrós melókhoz.

+1
TS100 Digital OLED Programable Interface DC5525 Soldering Iron
Na ez valami black magic :) Van forrasztó állomásom, de ez valami tünemény, amit tud.
Mikor először kötöttük 19V-ra, kevesebb mint 10 mp alatt felfűtött 330 fokra!!!
És nem kamu hőmérséklet, mert abban a pillanatban már bele is lehetett tolni az nyáklapoin lévő ónpaca mélyére!
Cseppet borsos az ára, de véleményem szerint nagyon handy tool és nagyon jó minőségű (és hogy szoftveresen is lehet babrálni, geek-nek kötelező darab :D )

Aliexpress
TeckNet Pro 2.4GHz Wireless Mouse
Kényelmes, jó a fogása, melóban már pár hete napi hasznáaltban van nálam.
7 dodóért szerintem nagyon korrekt is egérke.

Ugreen Quick Charge 3.0 USB Charger 4 Port
Nem hiába ajánlgatjátok a ugreen cuccokat, rendeltem micro usb kábel is meg ezt a töltőt.
QC port - kiváló.
Többi szintén. Csont nélkül megy, nem cicereg, nem ingadozik a fesz.
Nem olvad el, eddig 1 QC meg 2 másik eszköz (1-1A-rel) volt a max rajta, még langyos sem lett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.