Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174980) Hali1975 válasza szabi__memo (#174979) üzenetére


Hali1975
tag

Sziasztok!
Vettem par dolgot:-)!
Szoval egy x240 lenovo laptopba ket akku es egy kingspec ssd.
Belso akku:,teljesen rendben van
[link]
Kulso akku, ez azert nagyon ott van,uzemido/pedig meg csak az elso meritesen van tul/9-12 ora:-).a 6 cellas 48wh,4,4h
[link]
ssd , ezt csak tesztelni a 2240est-256giga , de nagyon szepen teljesit:
[link]

rohadt nagy eger-bill alatet, bitang jo es jol nez ki/nekem:-)/
[link]
egy egeret, nagyon jo, tenyleg nincs hangja es usb-rol tolheto, kb 30 napot megy egy toltessel.
[link]

es akkor az okosotthon projekthez/pi4hez/ csak sajnos meg sok idom nem volt foglalkozni vele:-(
boradlink rm mini3 ir: majd a legkondi vezerleshez:
[link]

orico bluetooth dongle-minden OK vele
[link]

par buta kapcsolo feher ,egygombos erintos,
[link]

mozgaserzekelo, ennyiert rendben volt, most mar eleg is lesz a darabszamom/5/:-)
[link]

vettem meg zigbees erinto kapcsolot 5db ebbol a boltbol, de mar sajnos nem kaphato
[link]
Nagyon jo es a leirasokban az volt a visszajelzes, hogy megy home assistanttal, remelem ha mar lesz idom ra, akkor tenyleg konnyen tudom integralni HA ala.

udv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.